-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertLokale na wynajem Szczecin

sortuj
LOKAL SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

LOKAL SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

22 050 zł | 490 m2 | nr oferty: INW31057

Zapraszamy z do zapoznania się z unikalną ofertę wynajmu przestrzeni biurowej o łącznej powierzchni 490 m2, w skład której wchodzi zarówno open space o pow. 225 m2 oraz pokoje biurowe położone na 1 kondygnacji. Ta wszechstronna przestrzeń może spełnić różnorodne potrzeby, od biura po placówkę dydaktyczną. Cechy oferty: Open space o powierzchni 225 m2, idealny dla dynamicznego i kreatywnego środowiska pracy.Wysokość ponad 3,5 m. Przestrzeń tą można indywidualnie zaaranżować, wstawiając ścianki działowe. Duże okna zapewniają optymalne doświetlenie. Pokoje biurowe z wysokością ponad 3 m, z możliwością dostosowania do potrzeb najemcy. Dostęp do łazienki. Elastyczność przestrzeni: Możliwość adaptacji pomieszczeń biurowych na potrzeby placówki dydaktycznej. Open space umożliwia łatwe dostosowanie przestrzeni do różnych celów i funkcji.Infrastruktura: Budynek z pełnym zapleczem technicznym. Dogodne miejsca parkingowe dla najemców. Na miejscu całodobowa ochrona. Lokalizacja: Doskonałe położenie w pobliżu centrum, z łatwym dostępem do komunikacji publicznej i głównych tras komunikacyjnych. Bliskość sklepów i innych udogodnień. Dodatkowe informacje: Możliwość negocjacji dostosowań przestrzeni do indywidualnych potrzeb. Istnieje opcja wynajmu tylko części z oferowanej powierzchni. Cena: 45 zł netto za m2 plus zryczałtowana opłata za wszystkie media wraz z opłatami za zarządzanie nieruchomością w wysokości 10 zł/m2 netto Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację tej unikalnej przestrzeni biurowej. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

LOKAL SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

LOKAL SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

14 160 zł | 295 m2 | nr oferty: INW31056

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurowo - usługową pod dowolną działalność, z możliwością przystosowania pod indywidualne potrzeby najemcy. Istnieje również możliwość powiększenia lokalu o dodatkową powierzchnię biurową lub magazynową Prezentowana powierzchnia to 295 m2, zlokalizowana w śródmieściu Szczecina, blisko głównych arterii komunikacyjnych i punktów usługowych. Łatwy dostęp do komunikacji publicznej, restauracji, sklepów i innych udogodnień. Cechy oferty: Powierzchnia biurowa: 12 przestronnych i widnych pokoi biurowych, gotowych do dostosowania do indywidualnych potrzeb. Możliwość powiększenia niektórych pomieszczeń, poprzez demontaż ścian działowych. Pomieszczenia o wysokości ponad 3 m Wspólne udogodnienia: Do dyspozycji łazienki oraz pomieszczenie socjalne, idealne do przerw i relaksu. Infrastruktura budynku: Budynek z windą, gwarantujący łatwy dostęp do każdego piętra. Całodobowy dostęp do budynku, 7 dni w tygodniu. Obiekt chroniony i monitorowany. Dodatkowe informacje: Elastyczne warunki wynajmu. Dogodne miejsca parkingowe dla najemców. Ta unikalna przestrzeń biurowa to doskonała okazja dla Twojego biznesu. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji i umówienia się na bezpłatną prezentację. Zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

LOKAL SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

LOKAL SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

10 350 zł | 230 m2 | nr oferty: INW31050

Do wynajęcia duża otwarta powierzchnia o pow. 230 m2, wysokość do 6,5 m idealna pod działalność usługową i sportową typu siłownia. Możliwość powiększenia o dodatkową przestrzeń biurową. Lokal jasny, dobrze doświetlony. Na podłodze kafle. Obiekt z całodobową ochroną. Dostęp nie jest ograniczony czasowo. Przed budynkiem liczne miejsca parkingowe dla Klientów. Lokalizacja w śródmieściu Szczecina, w pobliżu przystanek tramwajowy i autobusowy. W sąsiedztwie szkoła tańca, lokale biurowe i usługowe, Koszt najmu 12600 zł netto, w cenę wliczone wszystkie opłaty eksploatacyjne (prąd, ogrzewanie, ochrona, zarządzanie nieruchomością) Zapraszamy na prezentację ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

LOKAL SZCZECIN, POGODNO

LOKAL SZCZECIN, POGODNO

1 300 zł | 12 m2 | nr oferty: INW31008

Jeśli szukają Państwo kameralnej przestrzeni do spotkań ze swoimi klientami - oto jest, wprost idealny, nowy gabinet przeznaczony dla osób prowadzących cichą działalność gospodarczą: psychologów, terapeutów, coachów, dietetyków. Ten zaaranżowany w stylu vintage gabinet z pełnym dostępem do części wspólnych, tj. aneksu kuchennego stanowiącego zaplecze socjalne, poczekalni oraz łazienki, znajduje się na wysokim parterze 2-piętrowej kamieniczki przy ul. Adama Mickiewicza (odcinek między Sądem Apelacyjnym a Ryneczkiem Pogodno). Przed i wokół budynku znajdują się miejsca postojowe nieobjęte strefą płatnego parkowania. W ofercie znajdują się następujące gabinety: - Gabinet o powierzchni ok. 12 m2: czynsz najmu (wariant "na wyłączność"): 1300 PLN lub 700 PLN (wariant "wybrane 2 dni w tygodniu") lub 850 PLN (wariant "wybrane 3 dni w tygodniu") | kaucja: połowa czynszu najmu w zależności od wybranego wariantu. - Gabinet o powierzchni ok. 10 m2: czynsz najmu: 750 PLN (wariant "wybrane 3 dni w tygodniu, tj.: każdy poniedziałek, czwartek i piątek w okresie trwania umowy") | kaucja: 300 PLN. Na życzenie Najemcy gabinet może być doposażony w zestaw: biurko + krzesło. Jako Najemcy, nie ponoszą Państwo opłat z tytułu zużycia mediów. Niezależnie od wybranego wariantu, minimalny okres obowiązywania umowy wynosi 12 mc. Serdecznie zapraszam do kontaktu! ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

LOKAL SZCZECIN, POGODNO

LOKAL SZCZECIN, POGODNO

750 zł | 10 m2 | nr oferty: INW30999

Jeśli szukają Państwo kameralnej przestrzeni do spotkań ze swoimi klientami - oto jest, wprost idealny gabinet przeznaczony dla osób prowadzących cichą działalność gospodarczą: psychologów, terapeutów, coachów, dietetyków. Ten zaaranżowany w stylu vintage gabinet z pełnym dostępem do części wspólnej, tj. aneksu kuchennego stanowiącego zaplecze socjalne, poczekalni oraz łazienki, znajduje się na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy, zadbanej zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz przy ul. Adama Mickiewicza, w pobliżu Ryneczku Pogodno. Przed i wokół budynku znajdują się miejsca postojowe nieobjęte strefą płatnego parkowania. Dojazd do gabinetu z Centrum zajmuje 11 minut samochodem. Państwa klienci w kilka minut dotrą stąd do przystanku tramwajowego linii 5 lub autobusowego linii 67. Gabinet pozostaje do dyspozycji Najemcy przez wybrane 3 dni w tygodniu, tj.: w każdy poniedziałek, czwartek i piątek w okresie trwania umowy. Czynsz najmu wynosi 750 PLN, bez opłat dodatkowych, tj. z tytułu zużycia mediów. Kaucja zwrotna: 300 PLN. Umowa najmu na min. 12 mc. Serdecznie zapraszam! ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

LOKAL SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

LOKAL SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

2 640 zł | 66 m2 | nr oferty: INW30923

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu pomieszczeń biurowych w doskonałej lokalizacji z wygodną i szybką komunikacją oraz dostępem do wielu udogodnień, w tym restauracji (baru), gdzie można zamówić lunch czy obiad. Dodatkowym atutem jest duży parking przed budynkiem. Najemca ma możliwość wynająć miejsce parkingowe na tyłach budynku w cenie 290 zł netto/m-c Nowoczesne Industrialne wejście: Dostęp do 2 wind: Pomieszczenia biurowe są przestronne i dostosowane do potrzeb firm z różnych branż. Oferowana przestrzeń pozwala na swobodną organizację stanowisk pracy i spotkań. Szybki Internet: Zintegrowane rozwiązania IT gwarantują stabilne i szybkie połączenie internetowe, co jest niezwykle istotne dla firm technologicznych. Dla dodatkowego poczucia bezpieczeństwa, budynek jest wyposażony w system monitoring Duże okna zapewniają obfitą ilość naturalnego światła, co sprzyja produktywności i dobremu samopoczuciu. Na terenie nieruchomości zostanie zaprojektowana i zrealizowana przestrzeń pod strefę relaksu Oferowana przestrzeń to 66 m2, w skład której wchodzą 3 pokoje biurowe o pow. ok. 22 m2. Najemca ma dostępem do pomieszczenia socjalnego oraz toalet. W sąsiedztwie siedzibę mają inne firmy np. z branży IT, ubezpieczeniowej, czy architekci. W pokojach ściany pomalowane na kolor szary lub biały, na podłodze wykładzina dywanowa lub pcv. Istnieje możliwość wynajmu dodatkowego pokoju. To miejsce, w którym każda firma może osiągnąć pełen potencjał. Zapraszamy na prezentację . ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

LOKAL SZCZECIN, NIEBUSZEWO

LOKAL SZCZECIN, NIEBUSZEWO

8 200 zł | 241 m2 | nr oferty: INW30568

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną przestrzeń typu open space w budynku, położonym w Śródmieściu Szczecina. Powierzchnia 225 m2 + pomieszczenie socjalne oraz dostępne sanitariaty. Wysokość od 3,50 do 3,65 m Ze względu na elastyczność i otwartą przestrzeń, nieruchomość ta nadaje się doskonale zarówno na biura, jak i na siłownię. Można łatwo dostosować ją do potrzeb i wymagań najemców, niezależnie od rodzaju działalności. W przypadku biur, wnętrze można podzielić na strefy robocze, zapewniając prywatność i jednocześnie zachowując przestrzeń otwartą i wspólną. Jeśli chodzi o siłownię, nieruchomość oferuje idealne warunki do prowadzenia treningów i zajęć fitness. Przestrzeń open space umożliwia elastyczne ustawienie urządzeń do ćwiczeń, a wysokie sufity stwarzają sprzyjające warunki dla aktywności fizycznej, przyciągając zarówno klientów zewnętrznych, jak i pracowników biurowych i osoby pracujące w pobliskich lokalach. Dodatkowym atutem jest położenie nieruchomości. Miejsce doskonale skomunikowane i łatwo dostępne dla klientów z różnych lokalizacji. Przystanki autobusowe i tramwajowe, które znajdują się w pobliżu, umożliwiają wygodne dotarcie zarówno pracownikom oraz Klientom. Przed budynkiem parking. Standard nieruchomości dobry, ale Właściciel może odświeżyć lokal. Polecam i zapraszam na prezentację ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

LOKAL SZCZECIN, NIEBUSZEWO

LOKAL SZCZECIN, NIEBUSZEWO

39 850 zł | 845 m2 | nr oferty: INW30380

Unikatowa przestrzeń biurowo-usługowa, idealna pod siedzibę firmy, klinikę lub placówkę dydaktyczną. Jeżeli poszukujesz nieruchomości w najlepszej lokalizacji, funkcjonalnej oraz oferującą elegancję i prestiż - to wszystko znajdziesz w prezentowanej nieruchomości. Willa, wzniesiona w 1880 roku w stylu eklektycznym, z przewagą elementów neorenesansowych, otoczona starodrzewiem i zielenią parkową. Budynek położony w odległości zaledwie 1 km od ścisłego centrum, z dogodną komunikacją miejską - niespełna 100 m od przystanku tramwajowego i autobusowego, a jednocześnie w bliskim sąsiedztwie Parku Kasprowicza. Okolica to jedna z najpiękniejszych i najchętniej odwiedzanych części Szczecina. Niedawno budynek przeszedł generalny remont. Wszystkie prace zostały wykonane pod ścisłym nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytków. Idealnie odtworzono stolarkę okienną i drzwiową oraz więźby dachowe i stropy. Na szczególną uwagę zasługuje pięknie wykonana, bogato zdobiona elewacja, dzięki której willa na nowo odzyskała dawny blask Wnętrze domu zostało częściowo wykończone i wyposażone. Gustownie zaprojektowana klatka schodowa oraz pomieszczenia sanitarne. Sale i pokoje o wysokości ponad 3,5 m dobrze doświetlone. Ta część nieruchomości została celowo pozostawiono na takim etapie prac wykończeniowych, który pozostawił szerokie możliwości aranżacji pod indywidualne potrzeby przyszłego Najemcy. Do domu prowadzą 2 wejścia. Jedno z nich jest z poziomu "0", z bezpośrednim dostępem do nowoczesnej windy, przystosowanej również dla osób niepełnosprawnych. I W pomieszczeniu na poddaszu została wykonana kotłownia gazowa wraz z własnym piecem. Ogrzewanie jest realizowane grzejnikami połączonymi z kotłownią. Zaprojektowano i zamontowano liczniki na każdym piętrze: zużycia ciepła, wody, prądu Do budynku został doprowadzony oraz wciągnięty przez UPC światłowód zakończony skrzynką. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 2.515 m2, zagospodarowanej z licznymi nasadzeniami i krzewami. Część działki została przeznaczona na parking dla samochodów oraz rowerów. W pobliżu budynku znajdują się również miejskie miejsca parkingowe. Powierzchnia całkowita domu to 848 m2 rozłożona na 4 poziomach: - przyziemie z oknami pełnowymiarowymi - 200,02 m2, - parter 198,79 m2, - 1 piętro 203,39 m2 - poddasze 180,71 m2 Cena: 47 PLN/m2 +VAT oraz media wg zużycia (cena przy własnym wykończeniu pokoi) Właściciel może we własnym zakresie wykończyć, wówczas cena do uzgodnienia. Preferowany najem długoterminowy Polecamy i zapraszamy na prezentacje ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

LOKAL SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM

LOKAL SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM

24 500 zł | 623 m2 | nr oferty: INW30164

Lokal użytkowy o powierzchni 623 m2 położony w centrum Szczecina w kompleksie mieszkalno-handlowo-usługowym z 2000 roku. Obiekt idealny pod działalność biurowo-usługową, handlową, edukacyjną, szkoleniową. Lokal ma dwa niezależne wejścia oraz duże witryny w elewacji frontowej . Od tyłu lokalu istnieje możliwość zrobienia dodatkowego wejścia . Okna lokalu wychodzą na trzy strony świata. Przed budynkiem miejsca parkingowe. W odległości ok. 150 m znajduje się przystanek tramwajowy, z którego jest bezpośrednie połączenie z rożnymi częściami miasta, w tym z dworcem PKP, PKS. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się usługi medyczne i sklepy. Nieruchomość położona jest na parterze, na jednym poziomie. Aktualnie w lokalu jest wydzielonych 16 pomieszczeń, w tym duża sala. W związku z tym, że lokal jest na konstrukcji słupowej, istnieje możliwość zdemontowania większości ścian i przerobienia wnętrza uzyskując np. otwartą przestrzeń czy stworzenia układu pomieszczeń dostosowanych do własnych potrzeb. W skład pomieszczeń wchodzą m.in. 4 sanitariaty, pomieszczenie serwerowni, pomieszczenie z dużym sejfem, zaplecze sanitarne. Obiekt wyposażony jest w wentylację mechaniczną, klimatyzację, instalację komputerową i alarm. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Na podłodze kafle i wykładzina (do wymiany). Pod lokalem znajduje się garaż wielostanowiskowy z możliwością wynajęcia lub zakupu miejsc postojowych. Podana cena jest ceną netto . Możliwość kupna lokalu: cena 3650000 zł netto ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

LOKAL KOBYLANKA,

LOKAL KOBYLANKA,

7 700 zł | 110 m2 | nr oferty: INW29580

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni handlowo-usługowych w Kobylance. Dostępne lokale o powierzchni od 50 m2 do 300 m2, Cena 60 zł/m2 do 70 zł/m2 netto plus czynsz 5 zł/m2, Nieruchomość dysponuję monitoringiem 24 H, dużym parkingiem na 80 miejsc postojowych. Zdjęcia przedstawiają przykładowy układ. Możliwość wydzielenie mniejszego pomieszczenia. Lokale w trakcie adaptacji. Zdjęcia przykładowe. Zapraszam do kontaktu !!! ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

LOKAL KOBYLANKA,

LOKAL KOBYLANKA,

16 100 zł | 230 m2 | nr oferty: INW29574

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni handlowo-usługowych w Kobylance. Dostępne lokale o powierzchni od 50 m2 do 300 m2, Cena 60 zł/m2 do 70 zł/m2 netto plus czynsz 5 zł/m2, Nieruchomość dysponuję monitoringiem 24 H, dużym parkingiem na 80 miejsc postojowych. Zdjęcia przedstawiają przykładowy układ. Możliwość wydzielenie mniejszego pomieszczenia. Lokale w trakcie adaptacji. Zdjęcia przykładowe. Zapraszam do kontaktu !!! ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

LOKAL KOBYLANKA,

LOKAL KOBYLANKA,

3 812 zł | 54 m2 | nr oferty: INW29572

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni handlowo-usługowych w Kobylance. Dostępne lokale o powierzchni od 50 m2 do 300 m2, Cena 60 zł/m2 do 70 zł/m2 netto plus czynsz 5 zł/m2, Nieruchomość dysponuję monitoringiem 24 H, dużym parkingiem na 80 miejsc postojowych. Zdjęcia przedstawiają przykładowy układ. Możliwość wydzielenie mniejszego pomieszczenia. Lokale w trakcie adaptacji. Zdjęcia przykładowe. Zapraszam do kontaktu !!! ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

powiadom mnie o podobnych ofertach

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o podobnych ofertach