-
-
-
 

Kariera

KIM JESTEŚMY?

Marka Inwestor Nieruchomości to jedna z największych firm obrotu nieruchomościami w województwie zachodniopomorskim, należąca do spółki Grupa Inwestor Sp. z o.o.
Zajmujemy się pośrednictwem, handlem i zarządzaniem nieruchomościami.

Siłą naszej marki jest zespół doświadczonych specjalistów, zdolnych sprostać każdemu wyzwaniu.
Dla nas liczy się partnerska relacja, oparta na zaufaniu i wsparciu. Wieloletnie doświadczenie, nieskazitelna opinia, wysoki poziom obsługi, czynią z nas zaufanego partnera dla małych i dużych, o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak również komercyjnych.

PRACUJ Z NAMI!

Na rynku nieruchomości działamy nieprzerwanie od ponad 25 lat. Filarem naszej działalności, oprócz wiedzy i doświadczenia, jest zgrany zespół.
Jesteśmy grupą ambitnych ludzi, których pasjonuje świat nieruchomości oraz szukanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. 
Chcemy pomagać ludziom podejmować właściwe decyzje.

Praca w naszym zespole bazuje na wzajemnym szacunku oraz współpracy opartej na zaufaniu.
Wierzymy, że każdy może wnieść coś wartościowego do naszego zespołu. Cenimy ludzi głodnych sukcesu, wytrwale dążących do celu.

Pomożemy zrealizować Ci marzenia o nieograniczonym rozwoju, niezależności finansowej oraz wskażemy drogę, jak wykorzystać drzemiący w Tobie potencjał do zbudowania własnego biznesu.

Szukamy ludzi, którzy podzielą z nami nasz entuzjazm i pasję do bycia najlepszym specjalistą w branży nieruchomości. 
Razem możemy więcej!

ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI!

`Nie ważne ile masz pomysłów, ważne ile z nich zrealizujesz`

Od zawsze byliśmy przekonani, że ludzie są największym kapitałem, bez którego żadna firma nie jest w stanie skutecznie funkcjonować ani się rozwijać.
Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do budowania wzajemnych relacji oraz utrzymaniu dobrej atmosfery w miejscu pracy.

Przez lata działalności, zdobyliśmy doświadczenie, pozwalające na stworzenie elastycznych form współpracy, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań każdego partnera firmy.
Pragniemy, aby każdy współpracownik w naszej firmie miał możliwość wybrania własnej drogi na szczyt. 
Wspieramy, szkolimy, doradzamy. Dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem, bo zależy nam na Twoim rozwoju.

Z naszą pomocą oraz z Twoją determinacją do realizowania wyznaczonych celów, sukces w branży nieruchomościami to tylko kwestia czasu.
Nie poszukujemy pracowników etatowych, szukamy partnerów chcących osiągnąć w życiu sukces osobisty i zawodowy. Poszukujemy osób z pasją.

Rozwijaj z nami swoje kompetencje, pozwól się dostrzec - prześlij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres [email protected]