Wycena mieszkania online w Szczecinie. Szybko. Uczciwie. Bez zobowiązań.

Zastanawiasz się ile warte jest Twoje mieszkanie, a może rozważasz sprzedaż i chcesz dokonać darmowej wyceny? Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną wycenę oraz strategię sprzedaży. 

  • Otrzymasz darmową wycenę swojego mieszkania
  • Skorzystasz z darmowej konsultacji z doradcą nieruchomości
  • Przygotujemy dla Ciebie szczegółową strategię sprzedaży
  • Znajdziemy kupca i pomożemy przy formalnościach
  • Rzetelnie i bez zobowiązań

Wypełnij formularz

Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000
Podane dane będą przetwarzane w celu przygotowania wyceny nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności.

Poznaj wartość swojego mieszkania i otrzymaj strategię sprzedaży

Darmowa wycena mieszkania Szczecin

Jeżeli zastanawiasz się nad sprzedażą mieszkania, to pierwszym krokiem jest poznanie rynkowej wartości Twojej nieruchomości. Zgłoś mieszkanie do darmowej wyceny, wypełniając prosty formularz online. Po jej wykonaniu otrzymasz od nas również indywidualną ofertę współpracy i wiele opcji wsparcia w procesie sprzedaży mieszkania.

Zgłoszenie online

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących mieszkania na sprzedaż. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby ustalić dogodny termin spotkania.

Kontakt i wycena

Podczas kontaktu porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, zbierzemy informacje o mieszkaniu oraz przedstawimy naszą strategię.

Przedstawienie strategii

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną strategię sprzedaży, zadbamy o widoczność Twojej oferty i pomożemy Ci w znalezieniu kupca mieszkania.

Opieka nad transakcją

Udzielimy Ci wsparcia w procesie przygotowania dokumentów i finalizacji transakcji. Zapewnimy pełne bezpieczeństwo.

Sprawdzam wartość mieszkania

Kompleksowe wsparcie sprzedaży Twojego mieszkania.

Sprzedaj z nami swoje mieszkanie

Po otrzymaniu wyceny możesz skorzystać z usługi pośrednictwa. Umieścimy mieszkanie w naszej bazie i pomożemy w znalezieniu kupca.

Zamień swoje mieszkanie

Myślisz o zamianie mieszkania na większe lub chciałbyś przeprowadzić się w inną lokalizację? Sprawdź opcję zamiany mieszkania.

Wypromujemy Twoją ofertę

Szeroka promocja Twojej oferty w naszych kanałach sprzedaży. Uatrakcyjnij ofertę za pomocą profesjonalnej sesji zdjęciowej i home stagingu.

Wycena mieszkania online Szczecin

Inwestor Nieruchomości Pewny Partner

Jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych firm w branży pośrednictwa nieruchomości w województwie Zachodniopomorskim. Transakcję przeprowadzisz bezpośrednio z nami. Nie musisz martwić się o przygotowanie mieszkania, znalezienie kupca i załatwienie formalności. Kupimy od Ciebie mieszkanie gwarantując bezpieczeństwo transakcji i pewność otrzymania zapłaty tuż po podpisaniu umowy u notariusza.

  • Ponad 27 lat na rynku nieruchomości
  • Szczecińska firma z bogatą tradycją
  • Elastyczne podejście do trudnych transakcji
  • Bezpieczeństwo i pomoc prawna
Sprawdzam wartość mieszkania

Opinie klientów. Wycena mieszkania Szczecin.

Lena
Pan Adrian w sposób kompetentny i wyczerpujący odpowiedział na każde pytanie. Bardzo dobra komunikacja i profesjonalne podejście do sprawy od początku do samego końca. Jestem bardzo zadowolona z usług.
Włodzimierz
Podziękowania dla Pani Violetty za kompetencje, upór w negocjacjach z komornikiem zaangażowanie niebywałe w doprowadzeniu tematu do finału czyli notarialnego aktu kupna sprzedaży. Dziękuję
Robert
Biuro reprezentowała Pani Ola Poncyliusz,osoba kompleksowo profesjonalna,rzeczowa i pełna empatii. Wszystko sprawnie, szybko i miło, polecam wszystkim.
Aneta
Moje aż trzy sprawy związane ze sprzedażą oraz kupnem mieszkań okazały się być problemowe. Dzięki temu, że miałam do czynienia z profesjonalistami byłam spokojna o powodzenie sprawy.
Piotr
Polecam gorąco współpracę z Panią Aleksandrą, w szybki i konkretny sposób dowiedzieliśmy się niezbędnych informacji na temat mieszkania, które nas interesowało. Dodatkowym atutem jest fakt, że wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze

Wycenimy i znajdziemy kupca na Twoje mieszkanie

Darmowa wycena mieszkania Szczecin

Wycena i sprzedaż mieszkania nie musi być uciążliwym i stresującym procesem. Nie potrzebujesz robić remontu mieszkania oraz czekać na kontrahenta. Możesz skorzystać z pomocy przy sprzedaży. Po rzetelnej i darmowej wycenie, bezpośrednio, na prostych i przejrzystych zasadach. Oferujemy pomoc prawną i wsparcie przy przygotowaniu dokumentów i znalezieniu kupca.

Wycena mieszkań do remontu

Wyceń i sprzedaj mieszkanie wymagające częściowego lub generalnego remontu. Za gotówkę i bez zmartwień.

Wycena mieszkań zadłużonych

Jeżeli zdecydujesz się na sprzedaż, spłacimy Twoje długi, wynegocjujemy lepsze warunki, tak abyś otrzymał jak największą kwotę z transakcji.

Wycena mieszkań z lokatorami

Chcesz sprawdzić, ile jest warte i czy możesz sprzedać wynajęte mieszkanie? Zgłoś się do nas. Gwarantujemy bezpieczną i w pełni legalną transakcję.

Wycena mieszkań otrzymanych ze spadku

Wyceń i sprzedaj mieszkanie pochodzące ze spadku. Oszczędź czas potrzebny na znalezienie kupca, formalności i remont.

Wycena mieszkań z kredytem

Jeżeli zdecydujesz się na sprzedaż mieszkania, po uzyskaniu promesy na wykreślenie hipoteki spłacamy wierzyciela, a cała pozostała kwota trafia do Ciebie.

Wycena mieszkań z problemami

Otrzymaj pomoc w wycenie i sprzedaży mieszkania z problemami. Przeprowadzamy trudne i nietypowe transakcje.

Sprawdzam wartość mieszkania
0
Lat na rynku
0
Wycenionych mieszkań
0
Zadowolonych klientów

Ile zapłacę za wycenę mieszkania?

Najczęściej zadawane pytania

Uzyskanie wyceny mieszkania jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy, że skorzystasz z naszego prostego formularza online i podasz podstawowe informacje o mieszkaniu na sprzedaż, aby nasz przedstawiciel skontaktował się z Tobą w celu umówienia spotkania, potrzebnego do sporządzenia rzetelnej wyceny.

Wycena mieszkania Szczecin.
Wycena i oferta sprzedaży.

Otrzymałem darmową wycenę mieszkania i co dalej?

Otrzymałeś od nas darmową wycenę swojego mieszkania w Szczecinie i zastanawiasz się co zrobić dalej? Opcji masz naprawdę wiele. Pierwszą z nich jest zgłoszenie chęci sprzedaży bezpłatnie wycenianego mieszkania prosto do nas. Przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę sprzedaży i pomożemy Ci przygotować wszystkie dokumenty potrzebne do transakcji. Decydując się na to rozwiązanie, oszczędzisz swój czas i pieniądze – nie będziesz musiał martwić się skomplikowanymi formalnościami, przygotowaniem mieszkania do sprzedaży oraz poszukiwaniem kupca. Zawsze staramy się zminimalizować czas trwania transakcji, aby gotówka za sprzedane mieszkanie jak najszybciej znalazła się w Twoim portfelu.

Drugą możliwością po otrzymaniu darmowej wyceny mieszkania w Szczecinie jest zamiana swojego mieszkania na inną nieruchomość. W przypadku, gdy wybrane mieszkanie będzie tańsze, wypłacimy Ci różnicę w wartości mieszkań. Na możliwość zamiany mieszkania wpływa wiele czynników m.in. metraż mieszkania, jego stan czy lokalizacja. Zamiana mieszkania to doskonały pomysł dla osób, które z różnych względów (np. rodzinnych) muszą się przeprowadzić do większego albo mniejszego mieszkania lub chcą zmienić lokalizację.

Jeżeli nasza oferta sprzedaży lub zamiana nie wydała Ci się atrakcyjna, możemy pomóc Ci sprzedać mieszkanie na wolnym rynku. Oferta sprzedaży przygotowana na podstawie darmowej wyceny mieszkania Szczecin trafi do naszej bazy nieruchomości, dzięki której Twoja oferta dotrze do szerokiego grona potencjalnych kupujących. Przygotuj mieszkanie do sprzedaży, zrób zdjęcia i powiedz nam, jakie są Twoje oczekiwania finansowe. My zapewnimy ofercie odpowiednią ekspozycję w Internecie. Poszukiwanie kupca na wolnym rynku trwa jednak znacznie dłużej niż sprzedaż mieszkania bezpośrednio do nas.

Jeśli chcesz zmaksymalizować zysk, świadczymy także kompleksowe wsparcie w całym, złożonym procesie sprzedaży mieszkania. Pomożemy Ci przygotować nieruchomość do sprzedaży, opublikujemy ogłoszenie na wiodących portalach nieruchomości i w social mediach oraz zorganizujemy profesjonalną sesję zdjęciową, która znacznie zwiększy atrakcyjność mieszkania w oczach potencjalnych kupujących.

Podczas procesu sprzedaży mieszkania może czekać na nas wiele niespodzianek związanych z aspektem prawnym sprzedaży nieruchomości. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma czas lub wiedzę, aby samodzielnie poradzić sobie z wymogami prawnymi. Nasi prawnicy chętnie wesprą Cię w wypełnianiu wymaganych dokumentów oraz udzielą wielu cennych porad prawnych, dzięki którym transakcja przebiegnie sprawniej.

Jak działa darmowa wycena mieszkania Szczecin

Darmowa wycena mieszkania Szczecin to usługa skierowana do osób, które chciałyby poznać wartość rynkową swojego mieszkania przed rozpoczęciem procesu sprzedaży. Przeprowadzane przez nasz zespół wyceny są rzetelne i uwzględniają indywidualny charakter nieruchomości. Pamiętaj, że nasza Darmowa wycena mieszkania Szczecin nie zobowiązuje Cię do przyjęcia oferty. To ty decydujesz, co dalej zrobisz z mieszkaniem – możesz je sprzedać nam, dokonać zamiany na inny lokal lub uzyskać naszą pomoc w sprzedaży na wolnym rynku.

Uzupełnij nasz formularz darmowej wyceny i odpowiedz na kilka podstawowych pytań. Informacje o Twoim mieszkaniu (m.in. powierzchnia, ilość pokoi, piętro) pozwolą nam przygotować się do przeprowadzenia rozmowy, a następnie bezpłatnej wyceny mieszkania w Szczecinie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą telefonicznie i wspólnie ustalimy dogodny termin wizyty. Specjalista do spraw darmowej wyceny mieszkania spotka się z Tobą w zgłoszonym lokalu i dokona oględzin nieruchomości. Do wizyty nie musisz się specjalnie przygotowywać i np. sprzątać mieszkania. Porządek czy umeblowanie nie będą miały wpływu na ostateczną wycenę. Przedstawiciel zada Ci również kilka pytań (m.in. o status prawny mieszkania) oraz porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach.

Bezpośrednio po darmowej wycenie mieszkania w Szczecinie przedstawimy Ci korzystną ofertę sprzedaży. Jeśli ją zaakceptujesz, kupimy mieszkanie bezpośrednio od Ciebie, gwarantując szybką i bezpieczną transakcję za gotówkę. Jeżeli nie zdecydujesz się na naszą ofertę, nadal możesz skorzystać z naszej usługi pośrednictwa i kompleksowej pomocy w procesie sprzedaży mieszkania na wolnym rynku. Darmowa wycena mieszkania Szczecin nie zobowiązuje Cię do przyjęcia naszej oferty. Poznanie wartości rynkowej swojej nieruchomości stanowi jedynie pierwszy krok w procesie sprzedaży.

W naszej ofercie znajduje się również przeprowadzenie wyceny mieszkania w Szczecinie przez doświadczonego rzeczoznawcę majątkowego. Tak przygotowana wycena będzie zawierać wszystkie informacje dotyczące nieruchomości, które mają wpływ na jej wartość. Skontaktuj się z nami i sprawdź swoje możliwości.

Masz więcej pytań?
Oddzwonimy
Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000

Wypełnij formularz

Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000
Podane dane będą przetwarzane w celu przygotowania wyceny nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności.