-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertDziałki na sprzedaż Szczecin

sortuj
DZIAŁKA POBIEROWO,

DZIAŁKA POBIEROWO,

1 550 000 zł | 838 m2 | nr oferty: INW31379

Na sprzedaż atrakcyjna ze względów inwestycyjnych nieruchomość - działka o pow. 838 m2 w sercu Pobierowa, w niedalekiej odległości od dworca PKS - jest to jedna z ostatnich, dostępnych takich działek. Dojazd zapewniony drogą utwardzoną, na terenie działki zadrzewienia. Lokalizacja bardzo atrakcyjna z uwagi na położenie przy drodze publicznej, blisko plaży -5 minut spacerem, w okolicy sieci handlowo -usługowe. Otoczenie spokojne, wokół tereny prywatne i małe pensjonaty. Możliwość zabudowy: jednorodzinna, usługi turystyczne - pensjonaty. Uzbrojenie: woda, prąd, gaz. MPZP: 1) Przeznaczenie terenu: Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, tereny usług turystycznych - pensjonaty. 2) Zagospodarowanie terenu i kształtowanie zabudowy: a) powierzchnia zabudowy - maks. 20% powierzchni działki, b) powierzchnia biologicznie czynna - min. 60% powierzchni działki, e) wysokość zabudowy do kalenicy - maks. 9,0 m, Zapraszam do kontaktu. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA DOBRA,

DZIAŁKA DOBRA,

399 000 zł | 1555 m2 | nr oferty: INW31363

Przedstawiam do sprzedaży działkę położoną w Dobrej z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, w którym przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi. Działka jest jedyną niezabudowaną położoną pomiędzy domami jednorodzinnymi. Doskonale widoczna z głównej drogi przez co idealnie nadaje się dla kogoś chcącego połączyć funkcję mieszkania z działalnością-np. jakiś gabinet czy biuro. Wielkość działki pozwala jednak na urządzenie kameralnego ogrodu który zapewni właścicielom intymność. Nieruchomość jest uzbrojona we wszystkie media i gotowa do zabudowy. Uważam, że ze względu na cenę jest ona bardzo atrakcyjna. Lokalizacja zapewnia również szybką komunikację z centrum miasta. Na uwagę zasługują również tereny zielone położone w sąsiedztwie pozwalające na aktywną rekreację. Zapraszam na prezentacje ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA SKARBIMIERZYCE,

DZIAŁKA SKARBIMIERZYCE,

674 000 zł | 1502 m2 | nr oferty: INW31351

Polecam do sprzedaży super zlokalizowaną działkę w Skarbimierzycach. Działka z aktualnym pozwoleniem na budowę budynku usługowo-handlowego o pow ok.500m2- istnieje możliwość powiększenia powierzchni. W bezpośrednim sąsiedztwie nowe hale- BKF czy TENZI oraz sporo innych. Pełne uzbrojenie na działce świetna lokalizacja ze względu na dojazd i dobrą komunikację z miastem. Nieruchomość może być przeznaczona na różnego rodzaju działalność Polecam serdecznie ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA KLINISKA WIELKIE,

DZIAŁKA KLINISKA WIELKIE,

339 000 zł | 2240 m2 | nr oferty: INW31350

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w Kliniskach Wielkich, gm. Goleniów, powiat goleniowski, o powierzchni 2240 m2 ( łącznie),tj: powierzchnia działki wynosi 2089 m2, droga wewnętrzna 151 m2. Dla działki brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w związku z tym należy wystąpić o decyzje o warunkach zabudowy. W otoczeniu istnieje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dojazd do niniejszej działki drogą utwardzona wykonana z płyt betonowych ażurowych. W drodze sieci uzbrojenia , tj. sieć elektroenergetyczna, sieć gazowa, sieć kanalizacji sanitarnej, brak sieci wodociągowej. Proponujemy wykonanie studni, co jest ekonomicznym rozwiązaniem. W głównej ulicy tj: Szczecińskiej wszystkie media. Działka w kształcie kwadratu, teren płaski, nie ogrodzona. Wymiary działki: szer. ok 44 m, dł. ok 47 m. Brak obciążeń w Księdze Wieczystej. W pobliżu znajduje się sklep Dino. szkoła. Zapraszam do zapoznania się z tą nieruchomością gruntowa. Cena do negocjacji. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA TANOWO,

DZIAŁKA TANOWO,

791 500 zł | 3166 m2 | nr oferty: INW31343

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, ul. Szczecińska, o łacznej powierzchni 3166 m2 . Działka w/w powstała w wyniku podziału działki o łacznej powierzchni 1.7390 ha na działki o powierzchni, odpowiednio 0.3223 ha, 0.3166 ha, 0.3143 ha, 0.3144 ha, 0.3362 ha 0.1352 ha. Rodzaj uzytku: Ł IV. Niniejsza nieruchomość gruntowa objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gm. Police, tj: Uch. Nr XXXV/370/2021 Rady Miejskiej z dn. 26.10.2021 ( Dz. Urzęd. Woj. Zachodniopomorskiego z 14.01.2022 poz.249), pn "Gmina Zachód". Zgodnie z w/w planem, część działek ( od ul. Szczecińskiej) znajduje się w obrębie terenu el. 1 UM. Działka wyznaczona pod drogę wew. -01 KDW. Teren o symbolu 1 UM o pow. 0.58 ha, przenaczenie -teren zabudowy usługowej z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej jedynie jako funkcja uzupełniająca. - zabudowa wolno stojąca, - powierzchnia zabudowy do 30 % powierzchni działki budowlanej, - intensywnośc zabudowy:-max.- 0.9, min- 0,05. -wysokość zabudowy dla budynków usługowych -do 9 m, dla budynków gospodarczych,garaży wolno stojacych- do 5,5 m. - dachy strome dwuspadowe o kącie nachylenia 30-35. - minimalna pow. działki budowlanej -1000 m2, szer. dz. min.30 m. Na terenie 1 UM i 2 UM występuje stanowisko archeologiczne. - powierzchnia biologicznie czynna -50 %, -teren znajduje się w obrębie strefy ochronnej- terenu ochrony pośredniej ujecia wody podziemnej " Tanowo". Zgodnie z Uch. nr XX/144/2012 z 22.05.2012 planu zagospodarowania gm. Police, część działek znajduje się na terenie el. : 6 RP, tj: grunty rolne. o pow 1.11 ha . -teren położony w obszarze przyrodniczo cennym OC, związanym z korytarzem ekologicznym rzeki Gunicy - teren objety strefą WIII ochrony konserwatorskiej stanowisk archeologicznych. Dojazd do działki z drogi asf.( ul. Szczecińska), a nastepnie nowo wydzielona dz. wew.( gruntowa). Działka graniczy z rz. Gunica. Księga wieczysta bez obciążeń. Opracowano opinię o geologicznych warunkach posadowienia na działce przy ul. Szczecińskiej. Cena ofertowa do negocjacji. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA TANOWO,

DZIAŁKA TANOWO,

808 000 zł | 3233 m2 | nr oferty: INW31342

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, ul. Szczecińska, o łacznej powierzchni 3233 m2. Działka w/w powstała w wyniku podziału działki o łacznej powierzchni 1.7390 ha na działki o powierzchni, odpowiednio 0.3223 ha, 0.3166 ha, 0.3143 ha, 0.3144 ha, 0.3362 ha 0.1352 ha. Rodzaj uzytku: Ł IV. Niniejsza nieruchomość gruntowa objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gm. Police, tj: Uch. Nr XXXV/370/2021 Rady Miejskiej z dn. 26.10.2021 ( Dz. Urzęd. Woj. Zachodniopomorskiego z 14.01.2022 poz.249), pn "Gmina Zachód". Zgodnie z w/w planem, część działek ( od ul. Szczecińskiej) znajduje się w obrębie terenu el. 1 UM. Działka wyznaczona pod drogę wew. -01 KDW. Teren o symbolu 1 UM o pow. 0.58 ha, przenaczenie -teren zabudowy usługowej z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej jedynie jako funkcja uzupełniająca. - zabudowa wolno stojąca, - powierzchnia zabudowy do 30 % powierzchni działki budowlanej, - intensywnośc zabudowy:-max.- 0.9, min- 0,05. -wysokość zabudowy dla budynków usługowych -do 9 m, dla budynków gospodarczych,garaży wolno stojacych- do 5,5 m. - dachy strome dwuspadowe o kącie nachylenia 30-35. - minimalna pow. działki budowlanej -1000 m2, szer. dz. min.30 m. Na terenie 1 UM i 2 UM występuje stanowisko archeologiczne. - powierzchnia biologicznie czynna -50 %, -teren znajduje się w obrębie strefy ochronnej- terenu ochrony pośredniej ujecia wody podziemnej " Tanowo". Zgodnie z Uch. nr XX/144/2012 z 22.05.2012 planu zagospodarowania gm. Police, część działek znajduje się na terenie el. : 6 RP, tj: grunty rolne. o pow 1.11 ha . -teren położony w obszarze przyrodniczo cennym OC, związanym z korytarzem ekologicznym rzeki Gunicy - teren objety strefą WIII ochrony konserwatorskiej stanowisk archeologicznych. Dojazd do działki z drogi asf.( ul. Szczecińska), a nastepnie nowo wydzielona dz. wew.( gruntowa). Działka graniczy z rz. Gunica. Księga wieczysta bez obciążeń. Opracowano opinię o geologicznych warunkach posadowienia na działce przy ul. Szczecińskiej. Cena ofertowa do negocjacji. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA SZCZECIN, BUKOWO

DZIAŁKA SZCZECIN, BUKOWO

2 500 000 zł | 5266 m2 | nr oferty: INW31341

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana m. Szczecin, dzielnica Bukowo, o powierzchni 5266 m2. Działka położona w otoczeniu gęstej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, bliźniaczej i szregowej, przy głównej drodze ( linie autobusowe z przystankami ). Dojazd do działki z dwóch niezależnych stron- drogami urządzonymi. W drogach są sieci uzbrojenia podziemnego, tj sieć elektroenergetyczna NN i WN, wodociągowa(w225, w100), gazowa (g180),kanalizacja sanitarna ( k315). Sieci istnieją w obu przylegających do działki ulicach. Działka w kształcie prostokąta, teren o lekkim pochyleniu. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w związku z czym należy wystąpić do miasta o decyzje o warunkach zabudowy. Z uwagi na atrakcyjną lokalizację, gęstą zabudowę mieszkaniową, bliskość środków komunikacji miejskiej , sugerowane przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA STAWNO,

DZIAŁKA STAWNO,

118 500 zł | 1100 m2 | nr oferty: INW31299

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Stawno, gm Goleniów, powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 1100 m2. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w związku z tym należy wystąpić o Decyzję o warunkach zabudowy. Bliskość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. W drodze utwardzonej, dojazdowej do działki jest sieć wodociągowa i elektroenergetyczna napowietrzna. Brak kanalizacj i gazu.. Możliwość dokupienia działki wspólgraniczącej o powierzchni 1099 m2, łącznie 2199 m2. Działki znajdują siś przy lesie.. Bardzo urokliwe miejsce., dla ludzi szukajacych ciszy i spokoju. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA STAWNO,

DZIAŁKA STAWNO,

118 000 zł | 1099 m2 | nr oferty: INW31298

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Stawno, gm Goleniów, powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 1099 m2. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w związku z tym należy wystąpić o Decyzję o warunkach zabudowy. Bliskość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. W drodze utwardzonej, dojazdowej do działki jest sieć wodociągowa i elektroenergetyczna napowietrzna. Brak kanalizacj i gazu.. Możliwość dokupienia działki wspólgraniczącej o powierzchni 1100 m2, łącznie 2199 m2. Działki znajdują siś przy lesie.. Bardzo urokliwe miejsce., dla ludzi szukajacych ciszy i spokoju. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA STOBNO,

DZIAŁKA STOBNO,

385 000 zł | 1404 m2 | nr oferty: INW31255

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w obrębie geodezyjnym Stobno, gm. Kołbaskowo, powiat policki, o powierzchni 1404 m2. Użytek: Ps IV. Dla niniejszej działki jest wydana Decyzja o warunkach zabudowy w 08.2016, polegająca na budowie wolno stojącego budynku jednorodzinnego dwulokalowego, z infrastrukturą techniczną. Ustalenia zawarte w decyzji o warunkach zabudowy: - nieprzekraczalna linia zabudowy w odległości 20 m od granicy działki. - wskaźnik powierzchni zabudowy do powierzchni działki nie przekraczający 15 %. - szerokość elewacji frontowej nie przekracza 13 m. - wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej , liczona od poziomu terenu przed wejściem do budynku: a/. do dolnej krawędzi okapu dachu nie większą niż 4,5 m, b/. do rzędnej kalenicy nie większą niz 10 m. - dach dwuspadowy symetryczny , o nachyleniu 30-45 st. Kalenica wzdłuż granicy działki. Działka nie uzbrojona. W drodze sieć elektroenergetyczna. Dojazd drogą gruntową. Wydane warunki na prąd i założenie skrzynki ZK. Cena do rozmów. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA PYRZYCE,

DZIAŁKA PYRZYCE,

110 000 zł | 1000 m2 | nr oferty: INW31218

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w Pyrzycach, gm. Pyrzyce, powiat pyrzycki, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 1000 m2. Rodzaj użytku: R grunty orne ( RII). Brak planu zagospodarowania przestrzennego. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna( przy działce). W związku z tym należy wystąpić o Decyzje o warunkach zabudowy. Dojazd do działki drogą z polbruku. W drodze dojazdowej sieć elektroenergetyczna, siec wodociągowa w 90. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach: szer. ok.24,30m, dł. ok. 42,30 m. Teren działki nie jest porośnięty zielenią wysoka i niską. Możliwość zakupu dodatkowej działki współgraniczącej o łącznej powierzchni 2000 m2. Brak obciążeń w księdze wieczystej. Cena ofertowa jest do negocjacji. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszymi nieruchomościami gruntowymi, bezpośrednio w terenie. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

powiadom mnie o podobnych ofertach

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o podobnych ofertach