Skup mieszkań do remontu w Szczecinie. Szybko. Przejrzyście.
Za gotówkę.

Jesteś właścicielem mieszkania, którego stan techniczny nie pozwala na jego użytkowanie? Nie masz czasu lub brakuje Ci środków na remont? Pozwól zatem że my go przeprowadzimy. Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę oraz atrakcyjną ofertę zakupu Twojego mieszkania do remontu.

  • Kupimy Twoje mieszkanie do remontu
  • Otrzymasz od nas rzetelną wycenę
  • Przedstawimy Ci przejrzyste warunki współpracy
  • Transakcję sfinalizujemy u notariusza
  • Zapłatę otrzymasz u notariusza w tym samym dniu

Wypełnij formularz

Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000
Podane dane będą przetwarzane w celu przygotowania wyceny nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności.

Sprzedaj nam swoje mieszkanie do remontu

Skup mieszkań do remontu Szczecin

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie do remontu nie inwestując swoich oszczędności w poprawę jego stanu? Kupimy od Ciebie mieszkanie do kapitalnego remontu, po zalaniu lub pożarze. Wypełnij formularz online. Przygotujemy wycenę wraz z naszą ofertą kupna. Wesprzemy Cię w załatwieniu wszelkich formalności. Sfinalizujemy bezpieczną transakcję u notariusza. Gotówkę otrzymasz od ręki.

Zgłoszenie online

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących mieszkania do remontu na sprzedaż. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby ustalić dogodny termin spotkania.

Wizyta w mieszkaniu i złożenie oferty zakupu

W trakcie krótkiego spotkania porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, zbierzemy informacje o mieszkaniu oraz przedstawimy naszą ofertę zakupu.

Umowa u notariusza i formalności

Możesz liczyć na nasze wsparcie w załatwieniu niezbędnych dokumentów. Transakcję sfinalizujemy w kancelarii notarialnej.

Wypłata gotówki i przekazanie mieszkania

Zapłata nastąpi od razu przy podpisaniu umowy sprzedaży. Pieniądze możesz otrzymać w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Wspólnie ustalimy dogodny termin przekazania mieszkania.

Chcę poznać ofertę współpracy
Sprzedaj mieszkanie bezpośrednio do Inwestora
Pewny Partner

Jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych firm obrotu nieruchomości w województwie zachodniopomorskim. Transakcję przeprowadzisz bezpośrednio z nami. Nie musisz martwić się o przygotowanie mieszkania do sprzedaży, marnować czasu na znalezienie kupca i organizację dokumentów. Kupimy od Ciebie mieszkanie, gwarantując bezpieczeństwo transakcji i pewność otrzymania zapłaty w dniu sfinalizowaniu umowy u notariusza.

  • Jesteśmy szczecińską firmą z bogatą tradycją i ponad 27-letnim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami
  • Posiadamy ekspercką wiedzę, o tym, co aktualnie dzieje się na rynku nieruchomości
  • Elastycznie podchodzimy do skomplikowanych transakcji
  • Zapewniamy bezpieczeństwo i pomoc prawną
Sprawdź ofertę

Opinie klientów. Skup mieszkań Szczecin.

Lena
Pan Adrian w sposób kompetentny i wyczerpujący odpowiedział na każde pytanie. Bardzo dobra komunikacja i profesjonalne podejście do sprawy od początku do samego końca. Jestem bardzo zadowolona z usług.
Włodzimierz
Podziękowania dla Pani Violetty za kompetencje, upór w negocjacjach z komornikiem zaangażowanie niebywałe w doprowadzeniu tematu do finału czyli notarialnego aktu kupna sprzedaży. Dziękuję
Robert
Biuro reprezentowała Pani Ola Poncyliusz,osoba kompleksowo profesjonalna,rzeczowa i pełna empatii. Wszystko sprawnie, szybko i miło, polecam wszystkim.
Aneta
Moje aż trzy sprawy związane ze sprzedażą oraz kupnem mieszkań okazały się być problemowe. Dzięki temu, że miałam do czynienia z profesjonalistami byłam spokojna o powodzenie sprawy.
Piotr
Polecam gorąco współpracę z Panią Aleksandrą, w szybki i konkretny sposób dowiedzieliśmy się niezbędnych informacji na temat mieszkania, które nas interesowało. Dodatkowym atutem jest fakt, że wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze

Kupimy Twoje mieszkanie do remontu

Skup mieszkań do remontu Szczecin

Zastanawiasz się nad sprzedażą mieszkania do remontu? Chcesz sprawdzić, ile może być warte mieszkanie, które otrzymałeś w spadku? Masz problem ze sprzedażą zadłużonego mieszkania lub ze spłatą kredytu? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Oferujemy elastyczne podejście do skomplikowanych transakcji, pełne bezpieczeństwo i gwarancję wypłaty pieniędzy.

Skup mieszkań do remontu

Sprzedaj mieszkanie wymagające częściowego lub generalnego remontu. Za gotówkę i bez zmartwień.

Skup mieszkań zadłużonych

Spłacimy Twoje długi, wynegocjujemy lepsze warunki, tak abyś otrzymał jak największą kwotę z transakcji.

Skup mieszkań z lokatorami

Chcesz sprzedać wynajęte mieszkanie? Zgłoś się do nas. Gwarantujemy bezpieczną i w pełni legalną transakcję.

Skup mieszkań otrzymanych w spadku

Sprzedaj nam mieszkanie otrzymane w spadku. Nie marnuj czasu na remont, spotkania z potencjalnymi kupcami i załatwienie formalności. Pomożemy Ci w przeprowadzeniu postępowania spadkowego.

Skup mieszkań z kredytem

Po uzyskaniu promesy na wykreślenie hipoteki spłacimy wierzyciela, a cała pozostała kwota trafi do Ciebie.

Skup mieszkań z problemami

Otrzymaj pomoc w sprzedaży mieszkania z problemami. Przeprowadzamy trudne i nietypowe transakcje.

0
Lat doświadczenia
0
Kupionych nieruchomości
0
Zadowolonych klientów
Szybko. Przejrzyście. Za gotówkę
Najczęściej zadawane pytania

Sprzedaż mieszkania do remontu nie musi być kosztownym i czasochłonnym przedsięwzięciem. Sprzedaj mieszkanie wymagające częściowego lub kapitalnego remontu bezpośrednio do Inwestora. Zapewniamy proste i przejrzyste zasady. Gwarantujemy szybką wypłatę gotówki lub przelew. Oferujemy pomoc prawną i indywidualne podejście do każdej transakcji.   

Sprzedaj swoje mieszkanie.
Uczciwa wycena. Szybka wypłata.

Jak działa skup mieszkań do remontu Szczecin

Skup mieszkań do remontu Szczecin to oferta skierowana do osób szukających możliwości szybkiej i bezproblemowej sprzedaży swojego mieszkania wymagającego częściowego lub generalnego remontu. Jeżeli jesteś właścicielem lokalu, który nie nadaje się do zamieszkania, nie masz czasu lub brakuje Ci środków na remont, nie chcesz martwić się skomplikowanymi formalnościami oraz procesem poszukiwania kupca, to jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Skup mieszkań do remontu Szczecin kupi Twoje mieszkanie do remontu. Bezpośrednio i za gotówkę. Umowę podpiszemy u notariusza, gwarantując bezpieczeństwo i uczciwość transakcji. Cały proces sprzedaży mieszkania do remontu przebiega w czterech prostych krokach.

1. Wypełnienie prostego formularza online

Odpowiedz na kilka podstawowych pytań dotyczących mieszkania do remontu w Szczecinie. Dzięki temu będziemy mogli lepiej przygotować się do wyceny. Przedstawiciel Skupu mieszkań do remontu Szczecin zapozna się z wypełnionym przez Ciebie formularzem i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.

2. Wizyta doradcy i przygotowanie oferty

W ustalonym terminie nasz przedstawiciel spotka się z Tobą w mieszkaniu. W trakcie wizyty poznamy charakter lokalu, udzielimy Ci porad i informacji na temat procesu sprzedaży oraz porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Na podstawie wizyty i rozmowy Skup mieszkań do remontu Szczecin przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę oraz przedstawi Ci ofertę kupna.

3. Podpisanie umowy i pomoc w formalnościach

Skup mieszkań do remontu Szczecin kupi Twoje mieszkanie bezpośrednio. Tak jakbyś sprzedawał je innej osobie prywatnej. Dzięki temu oszczędzisz czas potrzebny na poszukiwanie nabywcy oraz formalności. Umowę podpiszemy u notariusza oraz złożymy kwotę w depozycie notarialnym. Dzięki temu będziesz miał gwarancję uczciwej i bezpiecznej transakcji.

4. Wypłata gotówki i odbiór mieszkania

Po podpisaniu dokumentów Twoje pieniądze zostaną wypłacone przez notariusza. Gratulacje! Sprzedałeś mieszkanie do remontu. Szybko i bezpiecznie. Skup mieszkań do remontu Szczecin odbierze od Ciebie mieszkanie w ustalonym terminie. Tak, abyś miał niezbędny czas, a proces przekazania nie był dla Ciebie uciążliwy.

Dlaczego warto nam zaufać

Inwestor Skup mieszkań do remontu Szczecin to firma, która od ponad 27 lat działa na szczecińskim rynku nieruchomości. Nasi doradcy do każdej wyceny podchodzą indywidualnie i mają doświadczenie w przeprowadzaniu złożonych transakcji. U nas spotkasz się ze zrozumieniem, życzliwością i chęcią pomocy. Zawsze gramy w otwarte karty. Wraz z wyceną otrzymasz dokładne wyjaśnienia, jak będzie przebiegał proces kupna od Ciebie mieszkania do remontu. Odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania.

Pamiętaj, że przygotowanie wyceny nie zobowiązuje Cię do przyjęcia oferty. Jeżeli się na nią zdecydujesz, umowę podpiszemy u notariusza. Na każdym etapie możesz liczyć na nasze wsparcie. Ideą Skupu mieszkań do remontu Szczecin jest uczynienie procesu sprzedaży mieszkania do częściowego lub kapitalnego remontu maksymalnie prostym i przyjaznym.

Masz więcej pytań?
Oddzwonimy
Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000

Wypełnij formularz

Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000
Podane dane będą przetwarzane w celu przygotowania wyceny nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności.