Skup mieszkań z kredytem w Szczecinie. Szybko. Przejrzyście. Za gotówkę.

Masz problem z płynnością finansową i spłacaniem rat kredytu hipotecznego? Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę oraz atrakcyjną ofertę zakupu Twojego mieszkania z hipoteką.

  • Kupimy Twoje mieszkanie z kredytem
  • Otrzymasz od nas rzetelną wycenę
  • Przedstawimy Ci przejrzyste warunki współpracy
  • Transakcję sfinalizujemy u notariusza
  • Zapłatę otrzymasz u notariusza w tym samym dniu

Wypełnij formularz

Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000
Podane dane będą przetwarzane w celu przygotowania wyceny nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności.

Sprzedaj nam swoje mieszkanie z kredytem

Skup mieszkań z kredytem Szczecin

Chcesz pozbyć się problemu z posiadaniem mieszkania obciążonego hipoteką? Nie chcesz dopuścić do zajęcia nieruchomości, egzekucji komorniczej i licytacji? Wypełnij formularz online. Przygotujemy wycenę mieszkania z kredytem wraz z naszą ofertą kupna. Wesprzemy Cię w załatwieniu kłopotliwych formalności. Zdejmiemy z Ciebie ciężar zobowiązań finansowych, przeprowadzając bezpieczną transakcję u notariusza. Spłacimy Twój kredyt, a resztę wypłacimy Ci od ręki.

Zgłoszenie online

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących mieszkania z kredytem na sprzedaż. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby ustalić dogodny termin spotkania.

Wizyta w mieszkaniu i złożenie oferty zakupu

W trakcie krótkiego spotkania porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, zbierzemy informacje o mieszkaniu oraz przedstawimy naszą ofertę zakupu.

Umowa u notariusza i formalności

Możesz liczyć na nasze wsparcie w załatwieniu niezbędnych dokumentów, w tym m.in. promesy wykreślenia hipoteki z księgi wieczystej nieruchomości. Transakcję sfinalizujemy w kancelarii notarialnej.

Spłata zobowiązania, przelew na konto i przekazanie mieszkania

W pierwszej kolejności spłacimy Twój kredyt, następnie reszta pieniędzy zostanie Ci wypłacona podczas spotkania u notariusza. Pieniądze możesz otrzymać w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Wspólnie ustalimy dogodny termin przekazania mieszkania.

Chcę poznać ofertę współpracy
Sprzedaj mieszkanie bezpośrednio do Inwestora
Pewny Partner

Jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych firm obrotu nieruchomości w województwie zachodniopomorskim. Transakcję przeprowadzisz bezpośrednio z nami. Nie musisz martwić się o przygotowanie mieszkania do sprzedaży, marnować czasu na znalezienie kupca i organizację dokumentów. Kupimy od Ciebie mieszkanie, gwarantując bezpieczeństwo transakcji i pewność otrzymania zapłaty w dniu sfinalizowaniu umowy u notariusza.

  • Jesteśmy szczecińską firmą z bogatą tradycją i ponad 27-letnim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami
  • Posiadamy ekspercką wiedzę, o tym, co aktualnie dzieje się na rynku nieruchomości
  • Elastycznie podchodzimy do skomplikowanych transakcji
  • Zapewniamy bezpieczeństwo i pomoc prawną
Sprawdź ofertę

Opinie klientów. Skup mieszkań Szczecin.

Lena
Pan Adrian w sposób kompetentny i wyczerpujący odpowiedział na każde pytanie. Bardzo dobra komunikacja i profesjonalne podejście do sprawy od początku do samego końca. Jestem bardzo zadowolona z usług.
Włodzimierz
Podziękowania dla Pani Violetty za kompetencje, upór w negocjacjach z komornikiem zaangażowanie niebywałe w doprowadzeniu tematu do finału czyli notarialnego aktu kupna sprzedaży. Dziękuję
Robert
Biuro reprezentowała Pani Ola Poncyliusz,osoba kompleksowo profesjonalna,rzeczowa i pełna empatii. Wszystko sprawnie, szybko i miło, polecam wszystkim.
Aneta
Moje aż trzy sprawy związane ze sprzedażą oraz kupnem mieszkań okazały się być problemowe. Dzięki temu, że miałam do czynienia z profesjonalistami byłam spokojna o powodzenie sprawy.
Piotr
Polecam gorąco współpracę z Panią Aleksandrą, w szybki i konkretny sposób dowiedzieliśmy się niezbędnych informacji na temat mieszkania, które nas interesowało. Dodatkowym atutem jest fakt, że wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze

Kupimy Twoje mieszkanie z kredytem

Skup mieszkań z kredytem Szczecin

Jesteś właścicielem mieszkania z kredytem? Masz problem ze spłatą rat kredytu hipotecznego i nie chcesz dopuścić do postępowania egzekucyjnego? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Spłacimy całe Twoje zadłużenie, abyś mógł uregulować swoją sytuację finansową.

Skup mieszkań do remontu

Sprzedaj mieszkanie wymagające częściowego lub generalnego remontu. Za gotówkę i bez zmartwień.

Skup mieszkań zadłużonych

Spłacimy Twoje długi, wynegocjujemy lepsze warunki, tak abyś otrzymał jak największą kwotę z transakcji.

Skup mieszkań z lokatorami

Chcesz sprzedać wynajęte mieszkanie? Zgłoś się do nas. Gwarantujemy bezpieczną i w pełni legalną transakcję.

Skup mieszkań otrzymanych w spadku

Sprzedaj nam mieszkanie otrzymane w spadku. Nie marnuj czasu na remont, spotkania z potencjalnymi kupcami i załatwienie formalności. Pomożemy Ci w przeprowadzeniu postępowania spadkowego.

Skup mieszkań z kredytem

Po uzyskaniu promesy na wykreślenie hipoteki spłacimy wierzyciela, a cała pozostała kwota trafi do Ciebie.

Skup mieszkań z problemami

Otrzymaj pomoc w sprzedaży mieszkania z problemami. Przeprowadzamy trudne i nietypowe transakcje.

0
Lat doświadczenia
0
Kupionych nieruchomości
0
Zadowolonych klientów
Szybko. Przejrzyście. Za gotówkę
Najczęściej zadawane pytania

Sprzedaż nieruchomości z kredytem nie musi być skomplikowanym procesem. Sprzedaj mieszkanie obciążone hipoteką bezpośrednio do Inwestora. Zapewniamy proste i przejrzyste zasady. Gwarantujemy spłatę wierzyciela i szybką wypłatę gotówki lub przelew. Oferujemy pomoc prawną i indywidualne podejście do transakcji.

Sprzedaj swoje mieszkanie.
Uczciwa wycena. Szybka wypłata.

Jak działa skup mieszkań z kredytem Szczecin

Skup mieszkań z kredytem Szczecin to oferta skierowana do osób, które są zdecydowane pozbyć się ciążących na nich zobowiązań w szybki i bezpieczny sposób. Sprzedaż mieszkania z kredytem z naszą pomocą, jest bezpieczna i  pozwoli Ci wyjść na prostą oraz odzyskać płynność finansową.

Masz problem ze spłatą rat kredytu? To ostatni moment aby działać. Skup mieszkań z kredytem Szczecin pomoże Ci nie dopuścić do utraty swojego majątku. Cały proces sprzedaży mieszkania z kredytem przebiega w czterech prostych krokach.

1. Wypełnienie prostego formularza online

Odpowiedz na kilka podstawowych pytań dotyczących mieszkania z kredytem. Dzięki temu będziemy mogli lepiej przygotować się do wyceny, z oczywistym potrąceniem długu, który spłacimy. Przedstawiciel Skupu mieszkań z kredytem Szczecin zapozna się z wypełnionym przez Ciebie formularzem i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.

2. Wizyta doradcy i przygotowanie oferty

W ustalonym terminie nasz przedstawiciel spotka się z Tobą w mieszkaniu. W trakcie wizyty poznamy charakter nieruchomości, udzielimy Ci porad i informacji na temat procesu sprzedaży mieszkania z kredytem oraz porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Na podstawie wizyty i rozmowy Skup mieszkań z kredytem Szczecin przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę oraz przedstawi Ci ofertę kupna. Nie musisz przygotowywać mieszkania specjalnie do wizyty. Porządek nie ma wpływu na wycenę.

3. Podpisanie umowy i pomoc w formalnościach

Skup mieszkań z kredytem Szczecin kupi Twoje mieszkanie obciążone hipoteką bezpośrednio, zanim stanie się głównym źródłem Twoich problemów finansowanych. Przed sprzedażą mieszkania z kredytem dokładnie wyjaśnimy Ci cały przebieg transakcji, a także pomożemy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów do jej zawarcia.

Skup mieszkań z kredytem Szczecin w pierwszej kolejności spłaci wierzyciela, następnie resztę należnej Ci kwoty, złoży w depozycie notarialnym, dzięki temu będziesz miał gwarancję uczciwej i bezpiecznej transakcji.

4. Spłata kredytu, wypłata gotówki i przekazanie mieszkania

Po podpisaniu dokumentów i spłaceniu kredytu, Twoje pieniądze zostaną wypłacone przez notariusza. Gratulacje! Sprzedałeś mieszkanie z kredytem i pozbyłeś się problemu. Szybko i bezpiecznie. Skup mieszkań z kredytem Szczecin odbierze od Ciebie mieszkanie w ustalonym terminie. Tak, abyś miał niezbędny czas, a proces przekazania nie był dla Ciebie uciążliwy.

Dlaczego warto sprzedać nam mieszkanie z kredytem

Inwestor Skup mieszkań z kredytem Szczecin to firma, która od ponad 27 lat działa na szczecińskim rynku nieruchomości. Nasi doradcy do każdej wyceny podchodzą indywidualnie i mają doświadczenie w przeprowadzaniu złożonych transakcji. Pomagamy naszym klientom pozbyć się problemów finansowych. Zawsze gramy w otwarte karty. Wraz z wyceną otrzymasz dokładne wyjaśnienia, jak będzie przebiegał proces kupna od Ciebie mieszkania z kredytem. Odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania.

Odkupienie mieszkania z kredytem to nasz sprawdzony sposób, abyś wyszedł z długów i zyskał nowe możliwości. Pozwól sobie pomóc i wypełnij prosty formularz online, aby sprawdzić, jaką cenę możemy zaoferować za Twoje mieszkanie z kredytem.

Masz więcej pytań?
Oddzwonimy
Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000

Wypełnij formularz

Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000
Podane dane będą przetwarzane w celu przygotowania wyceny nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności.