Skup mieszkań

w Szczecinie. Szybko.
Przejrzyście. Za gotówkę.

Szukasz pewnego i bezpiecznego sposobu na sprzedaż mieszkania? Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę oraz atrakcyjną ofertę zakupu Twojej nieruchomości.

  • Kupimy Twoje mieszkanie
  • Otrzymasz od nas rzetelną wycenę
  • Przedstawimy Ci przejrzyste warunki współpracy
  • Transakcję sfinalizujemy u notariusza
  • Zapłatę otrzymasz u notariusza w tym samym dniu

Wypełnij formularz

Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000
Podane dane będą przetwarzane w celu przygotowania wyceny nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności.

Sprzedaj nam swoje mieszkanie

Skup mieszkań Szczecin

Chcesz oszczędzić czas i pieniądze oraz uprościć proces sprzedaży mieszkania? Wypełnij formularz online. Przygotujemy wycenę wraz z naszą ofertą kupna. Wesprzemy Cię w załatwieniu wszelkich formalności. Sfinalizujemy bezpieczną transakcję u notariusza. Gotówkę otrzymasz od ręki.

Zgłoszenie online

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących mieszkania na sprzedaż. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby ustalić dogodny termin spotkania.

Wizyta w mieszkaniu i złożenie oferty zakupu

W trakcie krótkiego spotkania porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, zbierzemy informacje o mieszkaniu oraz przedstawimy naszą ofertę zakupu.

Umowa u notariusza i formalności

Możesz liczyć na nasze wsparcie w załatwieniu niezbędnych dokumentów. Transakcję sfinalizujemy w kancelarii notarialnej.

Wypłata gotówki i przekazanie mieszkania

Zapłata nastąpi od razu przy podpisaniu umowy sprzedaży. Pieniądze możesz otrzymać w gotówce lub przelewem na skazane konto. Wspólnie ustalimy dogodny termin przekazania mieszkania.

Chcę poznać ofertę współpracy
Sprzedaj mieszkanie bezpośrednio do Inwestora
Pewny Partner

Jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych firm obrotu nieruchomości w województwie zachodniopomorskim. Transakcję przeprowadzisz bezpośrednio z nami. Nie musisz martwić się o przygotowanie mieszkania do sprzedaży, marnować czasu na znalezienie kupca i organizację dokumentów. Kupimy od Ciebie mieszkanie, gwarantując bezpieczeństwo transakcji i pewność otrzymania zapłaty w dniu sfinalizowaniu umowy u notariusza.

  • Jesteśmy szczecińską firmą z bogatą tradycją i ponad 27-letnim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami
  • Posiadamy ekspercką wiedzę, o tym, co aktualnie dzieje się na rynku nieruchomości
  • Elastycznie podchodzimy do skomplikowanych transakcji
  • Zapewniamy bezpieczeństwo i pomoc prawną
Sprawdź ofertę

Opinie klientów. Skup mieszkań Szczecin.

Lena
Pan Adrian w sposób kompetentny i wyczerpujący odpowiedział na każde pytanie. Bardzo dobra komunikacja i profesjonalne podejście do sprawy od początku do samego końca. Jestem bardzo zadowolona z usług.
Włodzimierz
Podziękowania dla Pani Violetty za kompetencje, upór w negocjacjach z komornikiem zaangażowanie niebywałe w doprowadzeniu tematu do finału czyli notarialnego aktu kupna sprzedaży. Dziękuję
Robert
Biuro reprezentowała Pani Ola Poncyliusz,osoba kompleksowo profesjonalna,rzeczowa i pełna empatii. Wszystko sprawnie, szybko i miło, polecam wszystkim.
Aneta
Moje aż trzy sprawy związane ze sprzedażą oraz kupnem mieszkań okazały się być problemowe. Dzięki temu, że miałam do czynienia z profesjonalistami byłam spokojna o powodzenie sprawy.
Piotr
Polecam gorąco współpracę z Panią Aleksandrą, w szybki i konkretny sposób dowiedzieliśmy się niezbędnych informacji na temat mieszkania, które nas interesowało. Dodatkowym atutem jest fakt, że wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze

Kupimy Twoje mieszkanie

Skup mieszkań Szczecin

Zastanawiasz się nad sprzedażą mieszkania? Chcesz sprawdzić, ile może być warta nieruchomość, którą otrzymałeś w spadku? Masz problem ze sprzedażą zadłużonego mieszkania lub ze spłatą kredytu? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Oferujemy elastyczne podejście do skomplikowanych transakcji, pełne bezpieczeństwo i gwarancję wypłaty pieniędzy.

Skup mieszkań do remontu

Sprzedaj mieszkanie wymagające częściowego lub generalnego remontu. Za gotówkę i bez zmartwień.

Skup mieszkań zadłużonych

Spłacimy Twoje długi, wynegocjujemy lepsze warunki, tak abyś otrzymał jak największą kwotę z transakcji.

Skup mieszkań z lokatorami

Chcesz sprzedać wynajęte mieszkanie? Zgłoś się do nas. Gwarantujemy bezpieczną i w pełni legalną transakcję.

Skup mieszkań otrzymanych w spadku

Sprzedaj nam mieszkanie otrzymane w spadku. Nie marnuj czasu na remont, spotkania z potencjalnymi kupcami i załatwienie formalności. Pomożemy Ci w przeprowadzeniu postępowania spadkowego.

Skup mieszkań z kredytem

Po uzyskaniu promesy na wykreślenie hipoteki spłacimy wierzyciela, a cała pozostała kwota trafi do Ciebie.

Skup mieszkań z problemami

Otrzymaj pomoc w sprzedaży mieszkania z problemami. Przeprowadzamy trudne i nietypowe transakcje.

0
Lat doświadczenia
0
Kupionych nieruchomości
0
Zadowolonych klientów
Szybko. Przejrzyście. Za gotówkę
Najczęściej zadawane pytania

Sprzedaż nieruchomości nie musi być skomplikowanym procesem. Sprzedaj mieszkanie bezpośrednio do Inwestora. Zapewniamy proste i przejrzyste zasady. Gwarantujemy szybką wypłatę gotówki lub przelew. Oferujemy pomoc prawną i indywidualne podejście do każdej transakcji.

Sprzedaj swoje mieszkanie.
Uczciwa wycena. Szybka wypłata.

Jak działa skup mieszkań Szczecin

Skup mieszkań Szczecin to oferta skierowana do osób szukających możliwości szybkiej i bezproblemowej sprzedaży mieszkania. Jeżeli chcesz oszczędzić czas i pieniądze, nie chcesz martwić się skomplikowanymi formalnościami, przygotowaniem mieszkania do sprzedaży oraz procesem poszukiwania kupca, to jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Skup mieszkań Szczecin kupi Twoje mieszkanie. Bezpośrednio i za gotówkę. Umowę podpiszemy u notariusza gwarantując bezpieczeństwo i uczciwość transakcji.

Otrzymałeś mieszkanie ze spadku, posiadasz mieszkanie wymagające remontu, Twoje mieszkanie jest zadłużone i chciałbyś spłacić zobowiązanie? Skup mieszkań Szczecin pomoże Ci również w przypadku skomplikowanych transakcji. Cały proces sprzedaży mieszkania przebiega w czterech prostych krokach.

1. Wypełnij prosty formularz online.

Odpowiedz na kilka podstawowych pytań dotyczących mieszkania. Dzięki temu będziemy mogli lepiej przygotować się do wyceny. Przedstawiciel Skupu mieszkań Szczecin zapozna się z wypełnionym przez Ciebie formularzem i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.

2. Wizyta doradcy i przygotowanie oferty

W ustalonym terminie nasz przedstawiciel spotka się z Tobą w mieszkaniu. W trakcie wizyty poznamy charakter mieszkania, udzielimy Ci porad i informacji na temat procesu sprzedaży oraz porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Na podstawie wizyty i rozmowy Skup mieszkań Szczecin przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę oraz przedstawi Ci ofertę kupna. Nie musisz przygotowywać mieszkania specjalnie do wizyty. Porządek nie ma wpływu na wycenę.

3. Podpisanie umowy i pomoc w formalnościach

Skup mieszkań Szczecin kupi Twoje mieszkanie bezpośrednio. Tak jakbyś sprzedawał je innej osobie prywatnej. Dzięki temu oszczędzisz czas potrzebny na poszukiwanie kupca, przygotowania oraz formalności. Umowę podpiszemy u notariusza oraz złożymy kwotę w depozycie notarialnym. Dzięki temu będziesz miał gwarancję uczciwej i bezpiecznej transakcji.

4. Wypłata gotówki i odbiór mieszkania

Po podpisaniu dokumentów Twoje pieniądze zostaną wypłacone przez notariusza. Gratulacje! Sprzedałeś mieszkanie. Szybko i bezpiecznie. Skup mieszkań Szczecin odbierze od Ciebie mieszkanie w ustalonym terminie. Tak, abyś miał niezbędny czas, a proces przekazania nie był dla Ciebie uciążliwy.

Dlaczego warto nam zaufać

Inwestor Skup mieszkań Szczecin to firma, która od ponad 27 lat działa na szczecińskim rynku nieruchomości. Nasi doradcy do każdej wyceny podchodzą indywidualnie i mają doświadczenie w przeprowadzaniu złożonych transakcji. U nas spotkasz się ze zrozumieniem, życzliwością i chęcią pomocy. Zawsze gramy w otwarte karty. Wraz z wyceną otrzymasz dokładne wyjaśnienia jak będzie przebiegał proces kupna od Ciebie mieszkania. Odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania.

Pamiętaj, że przygotowanie wyceny nie zobowiązuje Cię do przyjęcia oferty. Jeżeli się na nią zdecydujesz umowę podpiszemy u notariusza. Na każdym etapie możesz liczyć na nasze wsparcie. Ideą Skupu mieszkań Szczecin jest uczynienie procesu sprzedaży mieszkania maksymalnie prostym i przyjaznym.

Masz więcej pytań?
Oddzwonimy
Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000

Wypełnij formularz

Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000
Podane dane będą przetwarzane w celu przygotowania wyceny nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności.