-
-
-
 

Nasz zespół

Centrala Firmy

Piotr Poncyljusz

Piotr Poncyljusz

piotr@inwestor.com.pl

tel.: 604402040

Małgorzata Małgorzata

Małgorzata Małgorzata

agent ds. sprzedaży mieszkań i domów
 

malgorzata@inwestor.com.pl

tel.: 509 393 480

Wojciech  Kohlman

Wojciech Kohlman

ekspert ds. kredytów hipotecznych i gotówkowych

agent nieruchomości

skontaktuj się ze mną >>>

wojciech.kohlman@inwestorfinanse.pl

tel.: 512357089

Daniel Polis

Daniel Polis

specjalizacja: mieszkania sprzedaż
skontaktuj się ze mną 

daniel.polis@inwestor.com.pl

tel.: 514604803; 914890054

 
Jolanta Haas

Jolanta Haas

nieruchomości komercyjne, lokale, sklepy, domy

skontaktuj się ze mną >>>

jolanta.haas@inwestor.com.pl

tel.: 507087994; 914890054

Adrian Szydłowski

Adrian Szydłowski

mieszkania wynajem, mieszkania sprzedaż
moje referencje >>>

adrian.szydlowski@inwestor.com.pl

tel.: 602573773

Halina Zdunek

Halina Zdunek

działki, grunty, nieruchomości komercyjne

halina.zdunek@inwestor.com.pl

tel.: 514604801; 914890054

Violetta Strzeszewska

Violetta Strzeszewska

agent nieruchomości
pośrednik licencjonowany
moje referencje >>>

violetta.strzeszewska@inwestor.com.pl

tel.: 600267067

 
Aleksandra Poncyljusz

Aleksandra Poncyljusz

Doradca ds. nieruchomości

aleksandra.poncyljusz@inwestor.com.pl

tel.: 602479879

Monika Szewczyk

Monika Szewczyk

biuro@inwestor.com.pl