-
-
-
 

Nasz zespół

Centrala Firmy

Piotr Poncyljusz

Piotr Poncyljusz

CEO Grupa Inwestor Sp. z o.o.

piotr@inwestor.com.pl

tel.: 604402040

Wojciech Kohlman

Wojciech Kohlman

specjalista ds. kredytów hipotecznych

specjalista ds. nieruchomości
+48 512357089

skontaktuj się ze mną >>>

wojciech.kohlman@inwestorfinanse.pl

tel.: 512357089

Daniel Polis

Daniel Polis

specjalizacja: mieszkania sprzedaż
skontaktuj się ze mną 

daniel.polis@inwestor.com.pl

tel.: 514604803; 914890054

Jolanta Haas

Jolanta Haas

nieruchomości komercyjne, lokale, sklepy, domy

skontaktuj się ze mną >>>

jolanta.haas@inwestor.com.pl

tel.: 507087994; 914890054

 
Adrian Szydłowski

Adrian Szydłowski

mieszkania wynajem, mieszkania sprzedaż
moje referencje >>>

adrian.szydlowski@inwestor.com.pl

tel.: 602573773

Halina Zdunek

Halina Zdunek

działki, grunty, nieruchomości komercyjne

halina.zdunek@inwestor.com.pl

tel.: 514604801; 914890054

Violetta Michalak

Violetta Michalak

agent nieruchomości
pośrednik licencjonowany
moje referencje >>>

violetta@inwestor.com.pl

tel.: 600267067

Aleksandra Poncyljusz

Aleksandra Poncyljusz

Doradca ds. nieruchomości

aleksandra.poncyljusz@inwestor.com.pl

tel.: 602479879

 
Małgorzata Wiszowata

Małgorzata Wiszowata

malgorzata.wiszowata@inwestor.com.pl

tel.: 507075028

Magdalena Bembenek

Magdalena Bembenek

magdalena.bembenek@inwestor.com.pl

tel.: 503878393

Anna Bednarska

Anna Bednarska

biuro@inwestor.com.pl

tel.: 914890054

Ilona Ciechorska

Ilona Ciechorska

ilona.ciechorska@inwestor.com.pl

tel.: 503878254

 
Emilia Fila

Emilia Fila

emilia.fila@inwestor.com.pl

tel.: 602377577