Sprzedaj z nami swoją nieruchomość. Szybko.
Korzystnie. Bezpiecznie.

Umów się na darmową konsultację z naszym licencjonowanym doradcą nieruchomości.

  • Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość
  • Doradzimy, jak uzyskać najwyższą cenę
  • Znajdziemy kupca i załatwimy wszystkie formalności
  • Zagwarantujemy Ci pełne bezpieczeństwo

Wypełnij formularz

Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000
Podane dane będą przetwarzane w celu przygotowania wyceny nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności.

Sprzedaj z nami swoją nieruchomość

Skuteczna sprzedaż nieruchomości

Chcesz oszczędzić nerwy, czas i pieniądze oraz uprościć proces sprzedaży swojej nieruchomość? Chcesz uzyskać najwyższą cenę w możliwie krótkim czasie. Wypełnij niezobowiązujący formularz online i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym doradcą. Przygotujemy wycenę wraz z naszą ofertą współpracy. Wesprzemy Cię w załatwieniu wszelkich formalności i zabezpieczymy Twoje interesy.

Zgłoszenie online

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących nieruchomości na sprzedaż. Doradca Inwestor Nieruchomości skontaktuje się z Tobą, aby ustalić dogodny termin spotkania.

Spotkanie z Tobą
i przygotowanie oferty

W trakcie krótkiego niezobowiązującego spotkania porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, skompletujemy informacje o Twojej nieruchomości, doradzimy oraz wspólnie ustalimy warunki współpracy.

Strategia sprzedaży

Przygotujemy najlepszą strategię sprzedaży Twojej nieruchomości. Zorganizujemy profesjonalną sesję zdjęciową i spacer 3D. Ogłoszenie sprzedaży wypromujemy na najpopularniejszych portalach nieruchomości. Twoja oferta będzie również udostępniona wszystkim licencjonowanym agencjom nieruchomości w ramach systemu wymiany ofert ZSWO – MLS.

Znalezienie kupca i transakcja

Dotrzemy do jak największej liczby kupujących i wybierzemy najkorzystniejszą ofertę. Pomożemy Ci sfinalizować transakcję i zgromadzić niezbędne dokumenty. Zagwarantujemy Twoje bezpieczeństwo na każdym etapie transakcji.

Chcę poznać ofertę współpracy
Sprzedaj swoją nieruchomość z Inwestorem
Twoi Agenci PRO

Inwestor to profesjonalne biuro obrotu nieruchomościami. Siłę naszej marki tworzą doświadczeni doradcy nieruchomości. Twoje bezpieczeństwo i zadowolenie są naszym priorytetem. Nie musisz martwić się o przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, marnować czasu na znalezienie kupca i organizację dokumentów. Jesteśmy firmą z 27-letnim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami. To zobowiązuje.

  • Jesteśmy szczecińską firmą z bogatą tradycją i ponad 27-letnim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami
  • Posiadamy ekspercką wiedzę, o tym, co aktualnie dzieje się na rynku nieruchomości
  • Elastycznie podchodzimy do skomplikowanych transakcji
  • Zapewniamy bezpieczeństwo i pomoc prawną
Sprawdź ofertę

Opinie klientów. Sprzedaż nieruchomości Szczecin.

Lena
Pan Adrian w sposób kompetentny i wyczerpujący odpowiedział na każde pytanie. Bardzo dobra komunikacja i profesjonalne podejście do sprawy od początku do samego końca. Jestem bardzo zadowolona z usług.
Włodzimierz
Podziękowania dla Pani Violetty za kompetencje, upór w negocjacjach z komornikiem zaangażowanie niebywałe w doprowadzeniu tematu do finału czyli notarialnego aktu kupna sprzedaży. Dziękuję
Robert
Biuro reprezentowała Pani Ola Poncyliusz,osoba kompleksowo profesjonalna,rzeczowa i pełna empatii. Wszystko sprawnie, szybko i miło, polecam wszystkim.
Aneta
Moje aż trzy sprawy związane ze sprzedażą oraz kupnem mieszkań okazały się być problemowe. Dzięki temu, że miałam do czynienia z profesjonalistami byłam spokojna o powodzenie sprawy.
Piotr
Polecam gorąco współpracę z Panią Aleksandrą, w szybki i konkretny sposób dowiedzieliśmy się niezbędnych informacji na temat mieszkania, które nas interesowało. Dodatkowym atutem jest fakt, że wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze

Dlaczego warto sprzedać
nieruchomość z nami

Sprzedaj swoją nieruchomość

Zastanawiasz się nad sprzedażą mieszkania? Chcesz sprawdzić, ile może być warta nieruchomość, którą otrzymałeś w spadku? Masz problem ze sprzedażą zadłużonego mieszkania lub ze spłatą kredytu? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Oferujemy elastyczne podejście do skomplikowanych transakcji, pełne bezpieczeństwo i gwarancję wypłaty pieniędzy.

Najwyższa cena sprzedaży

Nasi doradcy na bieżąco śledzą aktualne ceny rynkowe, w naszym interesie jest, aby sprzedać Twoją nieruchomość za jak najwyższą cenę.

Szeroka promocja

Nie oszczędzamy na reklamie. Wiemy, jak dotrzeć do zainteresowanych zakupem Twojej nieruchomości. Przygotujemy Twoją nieruchomość do profesjonalnej prezentacji – organizujemy sesje zdjęciowe i spacery 3D, home staging, filmowanie dronem.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości, w którym bezpieczeństwo stawiamy na najwyższym miejscu. Posiadamy ubezpieczenie OC na 1 mln. Euro.

Partnerstwo i transparentność

Twoją nieruchomością opiekuje się dedykowany doradca. Na bieżąco informujemy Cię o podejmowanych działaniach i potencjalnych zainteresowanych.

Wygoda i Kompleksowa obsługa

Zaopiekujemy się Tobą od A do Z. O nic nie musisz się martwić. Doradzimy na każdym etapie transakcji, pomożemy zorganizować wszystkie dokumenty do transakcji.

Kupimy Twoją nieruchomość szybko od ręki

Porozmawiaj z doradcą o ofercie zakupu przez naszą firmę Twojej nieruchomości za gotówkę. Transakcję możemy sfinalizować w ciągu 24h a ty otrzymasz zapłatę u notariusza w dniu umowy sprzedaży gotówką lub przelewem.

Chcę poznać ofertę współpracy
0
Lat doświadczenia
0
Sprzedanych nieruchomości
0
Zadowolonych klientów
Szybko. Przejrzyście. Bezpiecznie
Najczęściej zadawane pytania

Sprzedaż nieruchomości nie musi być skomplikowana. Korzystając z naszego doświadczenia, zyskujesz wiarygodnego i skutecznego partnera. Zapewniamy proste i przejrzyste zasady. Oferujemy pomoc prawną na każdym etapie i indywidualne podejście do każdej transakcji.

Sprzedaj z nami swoją nieruchomość.
Korzystnie, Szybko, Bezpiecznie.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości w Szczecinie

Sprzedaż nieruchomości w Szczecinie z Inwestorem to oferta dla osób szukających możliwości szybkiej i bezproblemowej sprzedaży mieszkania, domu lub działki. Jeżeli chcesz oszczędzić czas i pieniądze, nie chcesz martwić się skomplikowanymi formalnościami, przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży oraz procesem poszukiwania kupca, to jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Nasi eksperci do doświadczeni agenci nieruchomości, pomogą, doradzą i przeprowadzą Cię przez cały proces transakcji.

Pomagamy w przypadku każdej nawet najbardziej skomplikowanej transakcji. W razie potrzeby pomożemy uregulować stan prawny nieruchomości, skompletować dokumenty, negocjować z kupującym.

1. Wypełnij prosty formularz online.

Odpowiedz na kilka podstawowych pytań dotyczących nieruchomości. Dzięki temu będziemy mogli lepiej przygotować się do wyceny. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.

2. Wizyta doradcy i przygotowanie oferty

W ustalonym terminie nasz przedstawiciel spotka się z Tobą w dogodnym miejscu. W trakcie spotkania poznamy Twoją nieruchomość, udzielimy Ci porad i informacji na temat procesu sprzedaży oraz porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Na podstawie wizyty i rozmowy przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę oraz przedstawimy Ci ofertę naszej współpracy. Nie musisz przygotowywać się specjalnie na naszą wizytę. Stan nieruchomości czy też porządek nie ma dla nas znaczenia.

3. Podpisanie umowy i pomoc w formalnościach

Jeżeli nasze warunki współpracy przy sprzedaży nieruchomości będą dla Ciebie atrakcyjne, podpiszemy umowę i zabieramy się do pracy. Od teraz, cała odpowiedzialność spoczywa na naszych barkach.

4. Nasza praca

Opracowujemy strategię marketingową najbardziej odpowiednią aby szybko sprzedać Twoją nieruchomość, za jak najwyższa cenę. Cały ogrom pracy wykonujemy i nie zawracamy Ci głowy naszymi sprawami. Twoja nieruchomość jest reklamowana w najlepszych portalach, zapoznajemy z nią naszych klientów kupujących, wysyłamy ją do wszystkich współpracujących biur nieruchomości. Wykonujemy masę innych czynności i wszystko po to aby sprostać postawionemu nam zadaniu.

5. Finalizacja

Gdy znajdziemy kupca na Twoją nieruchomość, przechodzimy do etapu finalizacji transakcji. Zabezpieczamy Twoje interesy, kompletujemy dokumenty i formalności, umawiamy notariusza i koordynujemy cały proces transakcji tak abyś o nic nie musiał się martwić. Dzięki temu będziesz miał gwarancję uczciwej i bezpiecznej transakcji. Dopilnujemy aby pieniądze znalazły się na Twoim koncie.

6. Po sprzedaży

Pomożemy i doradzimy Ci we wszelkich sprawach i formalnościach po sprzedaży twojej nieruchomości. Jeżeli będziesz potrzebował pomocy przy przeprowadzce, polecimy Ci sprawdzoną firmę przeprowadzkową.

Dlaczego warto nam zaufać

Inwestor Sprzedaż mieszkań Szczecin to firma, która od ponad 27 lat działa na szczecińskim rynku nieruchomości. Nasi doradcy do każdej wyceny podchodzą indywidualnie i mają doświadczenie w przeprowadzaniu złożonych transakcji. U nas spotkasz się ze zrozumieniem, życzliwością i chęcią pomocy. Zawsze gramy w otwarte karty. Wraz z wyceną otrzymasz dokładne wyjaśnienia jak będzie przebiegał proces kupna od Ciebie mieszkania. Odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania.

Pamiętaj, że przygotowanie wyceny nie zobowiązuje Cię do przyjęcia oferty. Jeżeli się na nią zdecydujesz umowę podpiszemy u notariusza. Na każdym etapie możesz liczyć na nasze wsparcie. Ideą Sprzedaży mieszkań Szczecin jest uczynienie procesu sprzedaży mieszkania maksymalnie prostym i przyjaznym.

Masz więcej pytań?
Oddzwonimy
Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000

Wypełnij formularz

Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000
Podane dane będą przetwarzane w celu przygotowania wyceny nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności.