Skup mieszkań zadłużonych w Szczecinie. Szybko. Bezpiecznie.
Za gotówkę.

Szukasz pewnego i szybkiego sposobu na sprzedaż zadłużonego mieszkania, by uregulować swoją sytuację finansową? Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę oraz atrakcyjną ofertę zakupu Twojej zadłużonej nieruchomości.

  • Kupimy Twoje zadłużone mieszkanie i przejmiemy dług z nim związany
  • Otrzymasz od nas rzetelną wycenę, uwzględniającą ciążące na nieruchomości zadłużenie
  • Przedstawimy Ci przejrzyste warunki współpracy
  • Transakcję sfinalizujemy u notariusza
  • Zapłatę otrzymasz u notariusza w tym samym dniu

Wypełnij formularz

Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000
Podane dane będą przetwarzane w celu przygotowania wyceny nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności.

Sprzedaj nam swoje zadłużone mieszkanie

Skup mieszkań zadłużonych Szczecin

Chcesz pozbyć się problemu z posiadaniem zadłużonej nieruchomości, zanim stanie się przedmiotem publicznej licytacji? Wypełnij formularz online. Przygotujemy wycenę zadłużonego mieszkania wraz z naszą ofertą kupna. Wesprzemy Cię w załatwieniu kłopotliwych formalności. Zdejmiemy z Ciebie ciężar zobowiązań finansowych, przeprowadzając bezpieczną transakcję u notariusza.

Zgłoszenie online

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących zadłużonego mieszkania na sprzedaż. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby ustalić dogodny termin spotkania.

Wizyta w mieszkaniu i złożenie oferty zakupu

W trakcie krótkiego spotkania porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, zbierzemy informacje o mieszkaniu oraz przedstawimy naszą ofertę zakupu, byś mógł wyjść z trudnej sytuacji zadłużenia.

Umowa u notariusza i formalności

Wiemy, że zadłużenie, często rodzi wiele pytań i zawiłości. Możesz liczyć na nasze wsparcie w kompletowaniu niezbędnych dokumentów i porozumieniu z wierzycielami. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, aby sprzedaż była bezpieczna dla obu stron transakcji i przebiegła w możliwie najszybszym czasie.

Spłata zobowiązania, przelew na konto i przekazanie mieszkania

W pierwszej kolejności uregulujemy Twoje zaległe zobowiązania, następnie reszta pieniędzy zostanie Ci wypłacona podczas spotkania u notariusza. Pieniądze możesz otrzymać w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Wspólnie ustalimy dogodny termin przekazania mieszkania.

Chcę poznać ofertę współpracy
Sprzedaj mieszkanie bezpośrednio do Inwestora
Pewny Partner

Jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych firm obrotu nieruchomości w województwie zachodniopomorskim. Transakcję przeprowadzisz bezpośrednio z nami. Nie musisz martwić się o przygotowanie mieszkania do sprzedaży, marnować czasu na znalezienie kupca i organizację dokumentów. Kupimy od Ciebie mieszkanie, gwarantując bezpieczeństwo transakcji i pewność otrzymania zapłaty w dniu sfinalizowaniu umowy u notariusza.

  • Jesteśmy szczecińską firmą z bogatą tradycją i ponad 27-letnim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami
  • Posiadamy ekspercką wiedzę, o tym, co aktualnie dzieje się na rynku nieruchomości
  • Elastycznie podchodzimy do skomplikowanych transakcji
  • Zapewniamy bezpieczeństwo i pomoc prawną
Sprawdź ofertę

Opinie klientów. Skup mieszkań Szczecin.

Lena
Pan Adrian w sposób kompetentny i wyczerpujący odpowiedział na każde pytanie. Bardzo dobra komunikacja i profesjonalne podejście do sprawy od początku do samego końca. Jestem bardzo zadowolona z usług.
Włodzimierz
Podziękowania dla Pani Violetty za kompetencje, upór w negocjacjach z komornikiem zaangażowanie niebywałe w doprowadzeniu tematu do finału czyli notarialnego aktu kupna sprzedaży. Dziękuję
Robert
Biuro reprezentowała Pani Ola Poncyliusz,osoba kompleksowo profesjonalna,rzeczowa i pełna empatii. Wszystko sprawnie, szybko i miło, polecam wszystkim.
Aneta
Moje aż trzy sprawy związane ze sprzedażą oraz kupnem mieszkań okazały się być problemowe. Dzięki temu, że miałam do czynienia z profesjonalistami byłam spokojna o powodzenie sprawy.
Piotr
Polecam gorąco współpracę z Panią Aleksandrą, w szybki i konkretny sposób dowiedzieliśmy się niezbędnych informacji na temat mieszkania, które nas interesowało. Dodatkowym atutem jest fakt, że wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze

Kupimy Twoje zadłużone mieszkanie

Skup mieszkań zadłużonych Szczecin

Jesteś właścicielem zadłużonej nieruchomości? Masz problem ze spłatą swoich zobowiązań lub grozi Ci zajęcie komornicze? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Spłacimy Twoje zobowiązanie i ochronimy Twój majątek przed komornikiem, nawet w sytuacji gdy mieszkanie zostało już zajęte.

Skup mieszkań do remontu

Sprzedaj mieszkanie wymagające częściowego lub generalnego remontu. Za gotówkę i bez zmartwień.

Skup mieszkań zadłużonych

Spłacimy Twoje długi, wynegocjujemy lepsze warunki, tak abyś otrzymał jak największą kwotę z transakcji.

Skup mieszkań z lokatorami

Chcesz sprzedać wynajęte mieszkanie? Zgłoś się do nas. Gwarantujemy bezpieczną i w pełni legalną transakcję.

Skup mieszkań otrzymanych w spadku

Sprzedaj nam mieszkanie otrzymane w spadku. Nie marnuj czasu na remont, spotkania z potencjalnymi kupcami i załatwienie formalności. Pomożemy Ci w przeprowadzeniu postępowania spadkowego.

Skup mieszkań z kredytem

Po uzyskaniu promesy na wykreślenie hipoteki spłacimy wierzyciela, a cała pozostała kwota trafi do Ciebie.

Skup mieszkań z problemami

Otrzymaj pomoc w sprzedaży mieszkania z problemami. Przeprowadzamy trudne i nietypowe transakcje.

0
Lat doświadczenia
0
Kupionych nieruchomości
0
Zadowolonych klientów
Szybko. Przejrzyście. Za gotówkę
Najczęściej zadawane pytania

Sprzedaż zadłużonej nieruchomości nie musi być skomplikowanym procesem. Sprzedaj mieszkanie obciążone długiem bezpośrednio do Inwestora. Zapewniamy proste i przejrzyste zasady. Gwarantujemy spłatę całego zadłużenia i szybką wypłatę gotówki lub przelew. Oferujemy pomoc prawną i indywidualne podejście do transakcji.

Sprzedaj swoje mieszkanie.
Uczciwa wycena. Szybka wypłata.

Jak działa skup zadłużonych mieszkań Szczecin

Skup zadłużonych mieszkań Szczecin to oferta skierowana do osób, które są zdecydowane pozbyć się ciążących na nich zobowiązań w szybki i bezpieczny sposób. Sprzedaż zadłużonego mieszkania z naszą pomocą, jest bezpieczna i  gwarantuje wyjście w całości lub częściowo z długów.

Twoje mieszkanie jest zadłużone i chcesz je sprzedać, ponieważ generuje ono coraz większy dług? Skup zadłużonych mieszkań Szczecin pomoże Ci w przypadku skomplikowanych transakcji. Cały proces sprzedaży zadłużonego mieszkania przebiega w czterech prostych krokach.

1. Wypełnienie prostego formularza online

Odpowiedz na kilka podstawowych pytań dotyczących zadłużonego mieszkania. Dzięki temu będziemy mogli lepiej przygotować się do wyceny, uwzględniając ciążące na nieruchomości zadłużenie. Przedstawiciel Skupu zadłużonych mieszkań Szczecin zapozna się z wypełnionym przez Ciebie formularzem i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.

2. Wizyta doradcy i przygotowanie oferty

W ustalonym terminie nasz przedstawiciel spotka się z Tobą w mieszkaniu. W trakcie wizyty poznamy charakter nieruchomości, udzielimy Ci porad i informacji na temat procesu sprzedaży zadłużonej nieruchomości oraz porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Na podstawie wizyty i rozmowy Skup zadłużonych mieszkań Szczecin przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę oraz przedstawi Ci ofertę kupna. Nie musisz przygotowywać mieszkania specjalnie do wizyty. Porządek nie ma wpływu na wycenę.

3. Podpisanie umowy i pomoc w formalnościach

Skup zadłużonych mieszkań Szczecin kupi Twoje mieszkanie bezpośrednio, zanim stanie się przedmiotem publicznej licytacji. Przed sprzedażą zadłużonego mieszkania dokładnie wyjaśnimy Ci cały przebieg transakcji, a także pomożemy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów do jej zawarcia.

Skup zadłużonych mieszkań Szczecin w pierwszej kolejności zniesie Twój dług, następnie resztę należnej Ci kwoty, złoży w depozycie notarialnym, dzięki temu będziesz miał gwarancję uczciwej i bezpiecznej transakcji.

4. Wypłata gotówki i odbiór mieszkania

Po podpisaniu dokumentów i spłaceniu długu, Twoje pieniądze zostaną wypłacone przez notariusza. Gratulacje! Sprzedałeś mieszkanie i pozbyłeś się problemu. Szybko i bezpiecznie. Skup zadłużonych mieszkań Szczecin odbierze od Ciebie mieszkanie w ustalonym terminie. Tak, abyś miał niezbędny czas, a proces przekazania nie był dla Ciebie uciążliwy.

Dlaczego warto sprzedać nam mieszkanie z długiem

Inwestor Skup zadłużonych mieszkań Szczecin to firma, która od ponad 27 lat działa na szczecińskim rynku nieruchomości. Nasi doradcy do każdej wyceny podchodzą indywidualnie i mają doświadczenie w przeprowadzaniu złożonych transakcji. Pomagamy naszym klientom pozbyć się problemów finansowych. Zawsze gramy w otwarte karty. Wraz z wyceną otrzymasz dokładne wyjaśnienia, jak będzie przebiegał proces kupna od Ciebie zadłużonego mieszkania. Odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania.

Pamiętaj, że jako właściciel zadłużonego mieszkania nie jesteś skazany na życie w cieniu komornika. Oddłużanie nieruchomości to nasz sprawdzony sposób, abyś wyszedł z długów i zyskał nowe możliwości. Pozwól sobie pomóc i wypełnij prosty formularz online, aby sprawdzić, jaką cenę możemy zaoferować za Twoje zadłużone mieszkanie.

Masz więcej pytań?
Oddzwonimy
Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000

Wypełnij formularz

Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000
Podane dane będą przetwarzane w celu przygotowania wyceny nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności.