Skup mieszkań po rozwodzie w Szczecinie. Szybko. Przejrzyście.
Za gotówkę
.

Jako małżonkowie zdecydowaliście się na rozwód, a sprzedaż mieszkania jest jedną z koniecznych do przeprowadzenia formalności? Szukasz pewnego i bezpiecznego sposobu na sprzedaż wspólnego mieszkania po rozwodzie wraz z podziałem zysków zgodnie z udziałami? Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę oraz atrakcyjną ofertę zakupu wspólnej nieruchomości.

  • Kupimy Twoje mieszkanie po rozwodzie
  • Otrzymasz od nas rzetelną wycenę
  • Przedstawimy Ci przejrzyste warunki współpracy
  • Transakcję sfinalizujemy u notariusza
  • Zapłatę otrzymasz u notariusza w tym samym dniu

Wypełnij formularz

Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000
Podane dane będą przetwarzane w celu przygotowania wyceny nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności.

Sprzedaj nam swoje mieszkanie po rozwodzie

Skup mieszkań po rozwodzie Szczecin

Chcesz oszczędzić czas i pieniądze oraz uprościć proces sprzedaży mieszkania po rozwodzie? Wypełnij formularz online. Niezależnie od tego, czy sprzedaż dotyczy całej nieruchomości, czy też udziałów, pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie problemu. Przygotujemy wycenę wraz z naszą ofertą kupna. Wesprzemy Cię w załatwieniu wszelkich formalności. Sfinalizujemy bezpieczną transakcję u notariusza. Gotówkę otrzymasz od ręki.

Zgłoszenie online

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących mieszkania po rozwodzie na sprzedaż. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby ustalić dogodny termin spotkania.

Wizyta w mieszkaniu i złożenie oferty zakupu

W trakcie krótkiego spotkania porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, zbierzemy informacje o mieszkaniu oraz przedstawimy naszą ofertę zakupu.

Umowa u notariusza i formalności

Możesz liczyć na nasze wsparcie w załatwieniu niezbędnych dokumentów. Transakcję sfinalizujemy w kancelarii notarialnej.

Wypłata gotówki i przekazanie mieszkania

Zapłata nastąpi od razu przy podpisaniu umowy sprzedaży. Pieniądze możesz otrzymać w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Wspólnie ustalimy dogodny termin przekazania mieszkania.

Chcę poznać ofertę współpracy
Sprzedaj mieszkanie bezpośrednio do Inwestora
Pewny Partner

Jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych firm obrotu nieruchomości w województwie zachodniopomorskim. Transakcję przeprowadzisz bezpośrednio z nami. Nie musisz martwić się o przygotowanie mieszkania do sprzedaży, marnować czasu na znalezienie kupca i organizację dokumentów. Kupimy od Ciebie mieszkanie, gwarantując bezpieczeństwo transakcji i pewność otrzymania zapłaty w dniu sfinalizowaniu umowy u notariusza.

  • Jesteśmy szczecińską firmą z bogatą tradycją i ponad 27-letnim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami
  • Posiadamy ekspercką wiedzę, o tym, co aktualnie dzieje się na rynku nieruchomości
  • Elastycznie podchodzimy do skomplikowanych transakcji
  • Zapewniamy bezpieczeństwo i pomoc prawną
Sprawdź ofertę

Opinie klientów. Skup mieszkań Szczecin.

Lena
Pan Adrian w sposób kompetentny i wyczerpujący odpowiedział na każde pytanie. Bardzo dobra komunikacja i profesjonalne podejście do sprawy od początku do samego końca. Jestem bardzo zadowolona z usług.
Włodzimierz
Podziękowania dla Pani Violetty za kompetencje, upór w negocjacjach z komornikiem zaangażowanie niebywałe w doprowadzeniu tematu do finału czyli notarialnego aktu kupna sprzedaży. Dziękuję
Robert
Biuro reprezentowała Pani Ola Poncyliusz,osoba kompleksowo profesjonalna,rzeczowa i pełna empatii. Wszystko sprawnie, szybko i miło, polecam wszystkim.
Aneta
Moje aż trzy sprawy związane ze sprzedażą oraz kupnem mieszkań okazały się być problemowe. Dzięki temu, że miałam do czynienia z profesjonalistami byłam spokojna o powodzenie sprawy.
Piotr
Polecam gorąco współpracę z Panią Aleksandrą, w szybki i konkretny sposób dowiedzieliśmy się niezbędnych informacji na temat mieszkania, które nas interesowało. Dodatkowym atutem jest fakt, że wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze

Kupimy wspólne mieszkanie po rozwodzie

Skup mieszkań po rozwodzie Szczecin

Zastanawiasz się nad sprzedażą mieszkania po rozwodzie? Chcesz sprawdzić, ile może być warte mieszkanie, które otrzymałeś w spadku? Masz problem ze sprzedażą zadłużonego mieszkania lub ze spłatą kredytu? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Oferujemy elastyczne podejście do skomplikowanych transakcji, pełne bezpieczeństwo i gwarancję wypłaty pieniędzy.

Skup mieszkań do remontu

Sprzedaj mieszkanie wymagające częściowego lub generalnego remontu. Za gotówkę i bez zmartwień.

Skup mieszkań zadłużonych

Spłacimy Twoje długi, wynegocjujemy lepsze warunki, tak abyś otrzymał jak największą kwotę z transakcji.

Skup mieszkań z lokatorami

Chcesz sprzedać wynajęte mieszkanie? Zgłoś się do nas. Gwarantujemy bezpieczną i w pełni legalną transakcję.

Skup mieszkań otrzymanych w spadku

Sprzedaj nam mieszkanie otrzymane w spadku. Nie marnuj czasu na remont, spotkania z potencjalnymi kupcami i załatwienie formalności. Pomożemy Ci w przeprowadzeniu postępowania spadkowego.

Skup mieszkań z kredytem

Po uzyskaniu promesy na wykreślenie hipoteki spłacimy wierzyciela, a cała pozostała kwota trafi do Ciebie.

Skup mieszkań z problemami

Otrzymaj pomoc w sprzedaży mieszkania z problemami. Przeprowadzamy trudne i nietypowe transakcje.

0
Lat doświadczenia
0
Kupionych nieruchomości
0
Zadowolonych klientów
Szybko. Przejrzyście. Za gotówkę
Najczęściej zadawane pytania

Sprzedaż wspólnego z małżonkiem mieszkania po rozwodzie nie musi być skomplikowanym procesem. Sprzedaj mieszkanie bezpośrednio do Inwestora. Zapewniamy proste i przejrzyste zasady. Gwarantujemy szybką wypłatę gotówki lub przelew. Oferujemy pomoc prawną i indywidualne podejście do każdej transakcji.

Sprzedaj swoje mieszkanie.
Uczciwa wycena. Szybka wypłata.

Jak działa skup mieszkań po rozwodzie Szczecin

Skup mieszkań po rozwodzie Szczecin to oferta skierowana do byłych małżonków szukających możliwości szybkiej i bezproblemowej sprzedaży wspólnej nieruchomości. Jeżeli chcesz oszczędzić czas i pieniądze, nie chcesz martwić się skomplikowanymi formalnościami, przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży oraz procesem poszukiwania kupca, to jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Skup mieszkań po rozwodzie Szczecin kupi wspólne z małżonkiem mieszkanie. Bezpośrednio i za gotówkę. Umowę podpiszemy u notariusza, gwarantując bezpieczeństwo i uczciwość transakcji. Cały proces sprzedaży mieszkania po rozwodzie przebiega w czterech prostych krokach.

1. Wypełnienie prostego formularza online.

Odpowiedz na kilka podstawowych pytań dotyczących mieszkania po rozwodzie na sprzedaż. Dzięki temu będziemy mogli lepiej przygotować się do wyceny. Przedstawiciel Skupu mieszkań po rozwodzie Szczecin zapozna się z wypełnionym przez Ciebie formularzem i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.

2. Wizyta doradcy i przygotowanie oferty

W ustalonym terminie nasz przedstawiciel spotka się z Tobą w mieszkaniu. W trakcie wizyty poznamy charakter lokalu, udzielimy Ci porad i informacji na temat procesu sprzedaży oraz porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Na podstawie wizyty i rozmowy Skup mieszkań po rozwodzie Szczecin przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę oraz przedstawi ofertę kupna. Nie musisz przygotowywać mieszkania specjalnie do wizyty. Porządek nie ma wpływu na wycenę.

3. Podpisanie umowy i pomoc w formalnościach

Skup mieszkań po rozwodzie Szczecin kupi wspólne z małżonkiem mieszkanie po rozwodzie bezpośrednio. Dzięki temu oszczędzisz czas potrzebny na poszukiwanie kupca, przygotowania oraz formalności. Umowę podpiszemy u notariusza oraz złożymy kwotę w depozycie notarialnym. Dzięki temu będziesz miał gwarancję uczciwej i bezpiecznej transakcji.

4. Wypłata gotówki i odbiór mieszkania

Po podpisaniu dokumentów Twoje pieniądze zostaną wypłacone przez notariusza. Gratulacje! Sprzedałeś wspólne z małżonkiem mieszkanie. Szybko i bezpiecznie. Skup mieszkań po rozwodzie Szczecin odbierze od Ciebie mieszkanie w ustalonym terminie. Tak, abyś miał niezbędny czas, a proces przekazania nie był dla Ciebie uciążliwy.

Dlaczego warto sprzedać nam mieszkanie po rozwodzie

Wydanie przez sąd orzeczenia o rozwodzie i podziale majątku to początek zmian w życiu byłych małżonków. Posiadanie przez małżonków wspólnego mieszkania, bez wątpienia najkosztowniejszego składnika ich wspólnego majątku, komplikuje tę sytuację. Niezależnie od tego, czy wspólnie z byłym małżonkiem podjęliście decyzję o sprzedaży całej nieruchomości, czy też tylko udziałów, pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie problemu.

Inwestor Skup mieszkań po rozwodzie Szczecin to firma, która od ponad 27 lat działa na szczecińskim rynku nieruchomości. Nasi doradcy do każdej wyceny podchodzą indywidualnie i mają doświadczenie w przeprowadzaniu złożonych transakcji. U nas spotkasz się ze zrozumieniem, życzliwością i chęcią pomocy. Zawsze gramy w otwarte karty. Wraz z wyceną, otrzymasz dokładne wyjaśnienia, jak będzie przebiegał proces kupna wspólnej z małżonkiem nieruchomości. Odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania.

Pamiętaj, że przygotowanie wyceny nie zobowiązuje Cię do przyjęcia oferty. Jeżeli się na nią zdecydujesz, umowę podpiszemy u notariusza. Na każdym etapie możesz liczyć na nasze wsparcie. Ideą Skupu mieszkań po rozwodzie Szczecin jest uczynienie procesu sprzedaży mieszkania maksymalnie prostym i przyjaznym.

Masz więcej pytań?
Oddzwonimy
Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000

Wypełnij formularz

Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000
Podane dane będą przetwarzane w celu przygotowania wyceny nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności.