Skup nieruchomości
w Szczecinie. Szybko.
Przejrzyście. Za gotówkę.

Szukasz pewnego i bezpiecznego sposobu na sprzedaż nieruchomości? Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę oraz atrakcyjną ofertę zakupu Twojego mieszkania.

  • Kupimy Twoją nieruchomość
  • Otrzymasz od nas rzetelną wycenę
  • Przedstawimy Ci przejrzyste warunki współpracy
  • Transakcję sfinalizujemy u notariusza
  • Zapłatę otrzymasz u notariusza w tym samym dniu

Wypełnij formularz

Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000
Podane dane będą przetwarzane w celu przygotowania wyceny nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności.

Sprzedaj nam swoją nieruchomość

Skup nieruchomości Szczecin

Chcesz oszczędzić czas i pieniądze oraz uprościć proces sprzedaży nieruchomości? Wypełnij formularz online. Przygotujemy wycenę wraz z naszą ofertą kupna. Wesprzemy Cię w załatwieniu wszelkich formalności. Sfinalizujemy bezpieczną transakcję u notariusza. Gotówkę otrzymasz od ręki.

Zgłoszenie online

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących nieruchomości na sprzedaż. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby ustalić dogodny termin spotkania.

Wizyta w mieszkaniu i złożenie oferty zakupu

W trakcie krótkiego spotkania porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, zbierzemy informacje o nieruchomości oraz przedstawimy naszą ofertę zakupu.

Umowa u notariusza i formalności

Możesz liczyć na nasze wsparcie w załatwieniu niezbędnych dokumentów. Transakcję sfinalizujemy w kancelarii notarialnej.

Wypłata gotówki i przekazanie mieszkania

Zapłata nastąpi od razu przy podpisaniu umowy sprzedaży. Pieniądze możesz otrzymać w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Wspólnie ustalimy dogodny termin przekazania nieruchomości.

Chcę poznać ofertę współpracy
Sprzedaj nieruchomość bezpośrednio do Inwestora
Pewny Partner

Jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych firm obrotu nieruchomości w województwie zachodniopomorskim. Transakcję przeprowadzisz bezpośrednio z nami. Nie musisz martwić się o przygotowanie mieszkania do sprzedaży, marnować czasu na znalezienie kupca i organizację dokumentów. Kupimy od Ciebie mieszkanie, gwarantując bezpieczeństwo transakcji i pewność otrzymania zapłaty w dniu sfinalizowaniu umowy u notariusza.

  • Jesteśmy szczecińską firmą z bogatą tradycją i ponad 27-letnim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami
  • Posiadamy ekspercką wiedzę, o tym, co aktualnie dzieje się na rynku nieruchomości
  • Elastycznie podchodzimy do skomplikowanych transakcji
  • Zapewniamy bezpieczeństwo i pomoc prawną
Sprawdź ofertę

Opinie klientów. Skup nieruchomości Szczecin.

Lena
Pan Adrian w sposób kompetentny i wyczerpujący odpowiedział na każde pytanie. Bardzo dobra komunikacja i profesjonalne podejście do sprawy od początku do samego końca. Jestem bardzo zadowolona z usług.
Włodzimierz
Podziękowania dla Pani Violetty za kompetencje, upór w negocjacjach z komornikiem zaangażowanie niebywałe w doprowadzeniu tematu do finału czyli notarialnego aktu kupna sprzedaży. Dziękuję
Robert
Biuro reprezentowała Pani Ola Poncyliusz,osoba kompleksowo profesjonalna,rzeczowa i pełna empatii. Wszystko sprawnie, szybko i miło, polecam wszystkim.
Aneta
Moje aż trzy sprawy związane ze sprzedażą oraz kupnem mieszkań okazały się być problemowe. Dzięki temu, że miałam do czynienia z profesjonalistami byłam spokojna o powodzenie sprawy.
Piotr
Polecam gorąco współpracę z Panią Aleksandrą, w szybki i konkretny sposób dowiedzieliśmy się niezbędnych informacji na temat mieszkania, które nas interesowało. Dodatkowym atutem jest fakt, że wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze

Kupimy Twoją nieruchomość

Skup nieruchomości Szczecin

Zastanawiasz się nad sprzedażą nieruchomości? Chcesz sprawdzić, ile może być warta nieruchomość, którą otrzymałeś w spadku? Masz problem ze sprzedażą zadłużonej nieruchomości lub ze spłatą kredytu? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Oferujemy elastyczne podejście do skomplikowanych transakcji, pełne bezpieczeństwo i gwarancję wypłaty pieniędzy.

Skup nieruchomości do remontu

Sprzedaj nieruchomość wymagającą częściowego lub generalnego remontu. Za gotówkę i bez zmartwień.

Skup nieruchomości zadłużonych

Spłacimy Twoje długi, wynegocjujemy lepsze warunki, tak abyś otrzymał jak największą kwotę z transakcji.

Skup nieruchomości z lokatorami

Chcesz sprzedać wynajętą nieruchomość? Zgłoś się do nas. Gwarantujemy bezpieczną i w pełni legalną transakcję.

Skup nieruchomości otrzymanych w spadku

Sprzedaj nam nieruchomość otrzymaną w spadku. Nie marnuj czasu na remont, spotkania z potencjalnymi kupcami i załatwienie formalności. Pomożemy Ci w przeprowadzeniu postępowania spadkowego.

Skup nieruchomości z kredytem

Po uzyskaniu promesy na wykreślenie hipoteki spłacimy wierzyciela, a cała pozostała kwota trafi do Ciebie.

Skup nieruchomości z problemami

Otrzymaj pomoc w sprzedaży nieruchomości z problemami. Przeprowadzamy trudne i nietypowe transakcje.

0
Lat doświadczenia
0
Kupionych nieruchomości
0
Zadowolonych klientów
Szybko. Przejrzyście. Za gotówkę
Najczęściej zadawane pytania

Sprzedaż nieruchomości nie musi być skomplikowanym procesem. Sprzedaj nieruchomość bezpośrednio do Inwestora. Zapewniamy proste i przejrzyste zasady. Gwarantujemy szybką wypłatę gotówki lub przelew. Oferujemy pomoc prawną i indywidualne podejście do każdej transakcji.

Sprzedaj swoje mieszkanie.
Uczciwa wycena. Szybka wypłata.

Jak działa skup nieruchomości Szczecin

Skup nieruchomości Szczecin to oferta skierowana do osób szukających możliwości szybkiej i bezproblemowej sprzedaży swojej nieruchomości. Jeżeli chcesz oszczędzić czas i pieniądze, nie chcesz martwić się skomplikowanymi formalnościami, przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży oraz procesem poszukiwania kupca, to jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Skup nieruchomości Szczecin kupi Twoje mieszkanie. Bezpośrednio i za gotówkę. Umowę podpiszemy u notariusza, gwarantując bezpieczeństwo i uczciwość transakcji.

Otrzymałeś nieruchomość ze spadku, posiadasz mieszkanie wymagające remontu, Twoja nieruchomość jest zadłużona i chciałbyś spłacić zobowiązanie? Skup nieruchomości Szczecin pomoże Ci również w przypadku skomplikowanych transakcji. Cały proces sprzedaży nieruchomości przebiega w czterech prostych krokach.

1. Wypełnienie prostego formularza online

Odpowiedz na kilka podstawowych pytań dotyczących nieruchomości. Dzięki temu będziemy mogli lepiej przygotować się do wyceny. Przedstawiciel Skupu nieruchomości Szczecin zapozna się z wypełnionym przez Ciebie formularzem i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.

2. Wizyta doradcy i przygotowanie oferty

W ustalonym terminie nasz przedstawiciel spotka się z Tobą w nieruchomości. W trakcie wizyty poznamy charakter lokalu, udzielimy Ci porad i informacji na temat procesu sprzedaży oraz porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Na podstawie wizyty i rozmowy Skup nieruchomości Szczecin przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę oraz przedstawi Ci ofertę kupna. Nie musisz przygotowywać nieruchomości specjalnie do wizyty. Porządek nie ma wpływu na wycenę.

3. Podpisanie umowy i pomoc w formalnościach

Skup nieruchomości Szczecin kupi Twoją nieruchomość bezpośrednio. Tak jakbyś sprzedawał ją innej osobie prywatnej. Dzięki temu oszczędzisz czas potrzebny na poszukiwanie kupca, przygotowania oraz formalności. Umowę podpiszemy u notariusza oraz złożymy kwotę w depozycie notarialnym. Dzięki temu będziesz miał gwarancję uczciwej i bezpiecznej transakcji.

4. Wypłata gotówki i odbiór mieszkania

Po podpisaniu dokumentów Twoje pieniądze zostaną wypłacone przez notariusza. Gratulacje! Sprzedałeś nieruchomość. Szybko i bezpiecznie. Skup nieruchomości Szczecin odbierze od Ciebie mieszkanie w ustalonym terminie. Tak, abyś miał niezbędny czas, a proces przekazania nie był dla Ciebie uciążliwy.

Dlaczego warto nam zaufać

Inwestor Skup nieruchomości Szczecin to firma, która od ponad 27 lat działa na szczecińskim rynku nieruchomości. Nasi doradcy do każdej wyceny podchodzą indywidualnie i mają doświadczenie w przeprowadzaniu złożonych transakcji. U nas spotkasz się ze zrozumieniem, życzliwością i chęcią pomocy. Zawsze gramy w otwarte karty. Wraz z wyceną otrzymasz dokładne wyjaśnienia jak będzie przebiegał proces kupna od Ciebie nieruchomości. Odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania.

Pamiętaj, że przygotowanie wyceny nie zobowiązuje Cię do przyjęcia oferty. Jeżeli się na nią zdecydujesz umowę podpiszemy u notariusza. Na każdym etapie możesz liczyć na nasze wsparcie. Ideą Skupu nieruchomości Szczecin jest uczynienie procesu sprzedaży nieruchomości maksymalnie prostym i przyjaznym.

Masz więcej pytań?
Oddzwonimy
Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000

Wypełnij formularz

Wprowadź numer telefonu w formacie +00 000 000 000
Podane dane będą przetwarzane w celu przygotowania wyceny nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności.