-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertDziałki na sprzedaż Szczecin

sortuj
DZIAŁKA  LUBIESZEWO,

DZIAŁKA LUBIESZEWO,

529 200 zł | 4900 m2 | nr oferty: INW31046

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Lubieszewo, gm. Złocieniec, powiat Drawsko Pomorski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 4900 m 2. Działka znajduje się w części północno -wschodniej części J. Lubie ( przy jeziorze oddzielona pasem technicznym). Rodzaj użytku, tj Ls ( las) o powierzchni 4900 m 2. Działka porośnięta jest drzewami w większości olchą, ok. 200 szt. Obecnie jest do pozyskania ok. 15 m 3 drzewostanu. Właściciel poinformował, że za ok. 2 lata wyrąb całkowity drzew, możliwość oczyszczenia działki z drzew i ją przekształcić. Dla niniejszej działki obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Złocieniec zatwierdzony Uchwałą Nr V/27/2015 Rady Miejskiej w Złocieńcu z dnia 29.01.2015( Dz. Urz. Woj. Zach.,poz 98., jedn. el.70 ZL., tj.teren lasów. W otoczeniu zabudowa. Lubieszewo to wieś sołecka w Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, w gminie Złocieniec. Lubieszewo leży nad malowniczym jeziorem Lubie, nad które co roku przyjeżdża wielu turystów chcących odpocząć na łonie natury. Okolice Lubieszewa to raj dla miłośników przyrody.W pobliskich lasach Puszczy drawskiej można spotkać jelenie, dziki, sarny, łosie, wilki, a nawet żubry. Lasy porastają teren o bardzo urozmaiconej rzeźbie. Drzewostan jest również urozmaicony. Zamiast typowej monokultury sosnowej lasy Lubieszewa są mieszane. Sosna wciąż dominuje, ale w wielu miejscach ustępuje świerkowi. Powszechne są też liściaste lasy mieszane złożone z brzóz i buków. Jezioro Lubie, w którego części pół.-wsch. znajduje się działka ma powierzchnię 14,87 km 2. Głębokość - maksymalna: 46,2 m. Dopływa rz. Drawa. Miejscowości nadbrzeżne: Gudowo, Lubieszewo, Karwice Region: Pojezierze Drawskie, Równina Drawska, Pojezierze Wałeckie. Ryby: Szczupak pospolity, Sandacz pospolity, Okoń pospolity, Lin, Leszcz. Zapraszam do zapoznania się z niniejsza nieruchomością. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA  STAW,

DZIAŁKA STAW,

850 000 zł | 40479 m2 | nr oferty: INW30966

Na sprzedaż urokliwa działka rolna obfitująca w przyrodnicze skarby, położona w przepięknych terenach leśnych województwa lubuskiego, 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 80 km od Szczecina, w okolicy wioski Staw w gminie Lubiszyn. Prywatny dostęp do linii brzegowej rzeki Myśla, prywatny las oraz staw z własnym źródłem daje wiele możliwości wykorzystania tej nieruchomości. Dzięki swojemu urozmaiconemu otoczeniu i unikalnym cechom, posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Z uwagi na swoje atrakcyjne położenie i walory przyrodnicze, ta działka może być doskonałym miejscem do rozwoju ekoturystyki lub agroturystyki. W perspektywie inwestycyjnej - rozwój infrastruktury, budowa rekreacyjnych obiektów czy ekologicznych domów letniskowych mogą przyczynić się do wzrostu wartości tej nieruchomości. Ponadto istnieje potencjał hodowlany związany ze stawem zasilanym naturalnym źródłem, co zapewnia czystość i świeżość wody przez cały rok, umożliwia także rozwinięcie hodowli ryb, co może stanowić dodatkowy aspekt generujący zyski. Miejsce to może stać się także oazą dla osób szukających spokoju, kontaktu z naturą, a jednocześnie przyczynić się do rozwoju lokalnej gospodarki. Tereny z takimi unikalnymi elementami przyrodniczymi to nie tylko miejsce do życia, ale także inwestycja w jakość życia i kontakt z naturą. To doskonała okazja, aby stworzyć swoje własne rajskie miejsce na ziemi. To doskonała okazja, aby inwestować w miejsce, które ma potencjał na długoterminowy sukces. Nie przegap tej okazji, ponieważ taka nieruchomość jest naprawdę rzadko spotykana na rynku. - Działka objęta jest Programem Rewitalizacji, nie jest objęta MPZP. - Dojazd drogą asfaltową. - Dojazd do węzła drogi ekspresowej S3 - 15 minut. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA  SZCZECIN, PODJUCHY

DZIAŁKA SZCZECIN, PODJUCHY

459 000 zł | 768 m2 | nr oferty: INW30951

Działki budowlane położona przy Puszczy Bukowej, cicha, malownicza i spokojna leśna okolica. Działka zlokalizowana jest w okolicy ulicy Radosnej. Szybki wyjazd na drogę A6. Do miasta dzielnicy np. Gumieniec 9 km. Centrum 11 km, os. Słoneczne, gdzie znajduje się cała infrastruktura miejska tj. Centrum handlowe, kino, sklepy, szkoły itp. niecałe 4 km. Teren dostarcza wiele tras spacerowych i rowerowych w celach rekreacyjnych. Powierzchnia działki 768 m2. Dojazd częściowo płytami jumbo, częściowo drogą gruntową utwardzoną. Media: Prąd, woda, kanalizacja, gaz. Na działce można wybudować dwupiętrowy (trzy kondygnacje naziemne i jedna podziemna) budynek wielorodzinny o pow. około 558 m2 z możliwością wyodrębnienia 12 lokali mieszkalnych oraz 12 miejsc postojowych w garażu u pow. 330 m2. Budynek mieszkalny wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Zestawienie szacunkowe, uzależnione od przyszłych warunków zabudowy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Zapraszamy inwestorów. Gorąco polecam i zapraszam do osobistej weryfikacji oferty. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA  TANOWO,

DZIAŁKA TANOWO,

4 600 000 zł | 17390 m2 | nr oferty: INW30908

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, ul. Szczecińska, o łacznej powierzchni 1.7390 ha. Działka o w/w powierzchni została podzielona na działki o powierzchni, odpowiednio 0.3223 ha, 0.3166 ha, 0.3143 ha, 0.3144 ha, 0.3362 ha 0.1352 ha. Rodzaj uzytku: Ł IV. Do zakupu proponowana jest działka o łacznej powierzchni 1.7390 ha. Niniejsza nieruchomość gruntowa objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gm. Police, tj: Uch. Nr XXXV/370/2021 Rady Miejskiej z dn. 26.10.2021 ( Dz. Urzęd. Woj. Zachodniopomorskiego z 14.01.2022 poz.249), pn "Gmina Zachód". Zgodnie z w/w planem, część działek ( od ul. Szczecińskiej) znajduje się w obrębie terenu el. 1 UM. Działka wyznaczona pod drogę wew. -01 KDW. Teren o symbolu 1 UM o pow. 0.58 ha, przenaczenie -teren zabudowy usługowej z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej jedynie jako funkcja uzupełniająca. - zabudowa wolno stojąca, - powierzchnia zabudowy do 30 % powierzchni działki budowlanej, - intensywnośc zabudowy:-max.- 0.9, min- 0,05. -wysokość zabudowy dla budynków usługowych -do 9 m, dla budynków gospodarczych,garaży wolno stojacych- do 5,5 m. - dachy strome dwuspadowe o kącie nachylenia 300-350. - minimalna pow. działki budowlanej -1000 m2, szer. dz. min.30 m. Na terenie 1 UM i 2 UM występuje stanowisko archeologiczne. - powierzchnia biologicznie czynna -50 %, -teren znajduje się w obrębie strefy ochronnej- terenu ochrony pośredniej ujecia wody podziemnej " Tanowo". Zgodnie z Uch. nr XX/144/2012 z 22.05.2012 planu zagospodarowania gm. Police, część działek znajduje się na terenie el. : 6 RP, tj: grunty rolne. o pow 1.11 ha . -teren położony w obszarze przyrodniczo cennym OC, związanym z korytarzem ekologicznym rzeki Gunicy - teren objety strefą WIII ochrony konserwatorskiej stanowisk archeologicznych. Dojazd do działki z drogi asf.( ul. Szczecińska), a nastepnie nowo wydzielona dz. wew.( gruntowa). Działka graniczy z rz. Gunica. Księga wieczysta bez obciążeń. Opracowano opinię o geologicznych warunkach posadowienia na działce przy ul. Szczecińskiej. Cena ofertowa do negocjacji. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA  BRZÓZKI,

DZIAŁKA BRZÓZKI,

398 400 zł | 2656 m2 | nr oferty: INW30857

Działka w otulinie Puszczy Wkrzańskiej Na sprzedaż działka o powierzchni 2.656 m2 w kształcie kwadratu, zlokalizowana w miejscowości Brzózki , oddalonej 10 km od Nowego Warpna , w bliskiej odległości Zalewu Szczecińskiego i Portu w Trzebieży. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój, przestrzeń i bliskość natury, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. W okolicy trasy rowerowe i stadnina koni. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Uzbrojenie: prąd. Zapraszam na prezentacje ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA  STOBNO,

DZIAŁKA STOBNO,

1 095 660 zł | 12174 m2 | nr oferty: INW30846

Na sprzedaż, działka rolna, inwestycyjna o powierzchni 1,2174 HA, Działka została podzielona na dwie mniejsze części o wielkości 6083 m2, 6091 m2. Nieruchomość sprzedawana w całości, z możliwością ich dalszego podziału. Działka znajduje się w idealnej lokalizacji, w zaciszu zieleni oraz lasu co umożliwia jej szerokie przeznaczenie. Co więcej, leży w niedalekiej odległości od głównej drogi prowadzącej do przejścia granicznego z Niemcami, a także przy głównych drogach prowadzących do centrum Szczecina. Ponadto jest doskonałym źródłem inwestycyjnym. Działka posiada osobne Księgi Wieczyste. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA  WISEŁKA,

DZIAŁKA WISEŁKA,

400 000 zł | 800 m2 | nr oferty: INW30823

Atrakcyjna działka budowlana nad morzem w urokliwej miejscowości Wisełka, w otoczeniu Wolińskiego Parku Narodowego. Miejscowość oddalona 10 km od obleganego nadmorskiego kurortu Międzyzdroje w kierunku Międzywodzia. Atutem miejscowości jest niewątpliwie położenie geograficzne, z jednej strony nadmorska piękna piaszczysta plaża, z drugiej jezioro Wisełka z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Trasa rowerowa łącząca pobliskie miejscowości. Azyl dla ludzi ceniących spokój. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 800m2. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 2MN, dopuszczalna forma zabudowy: -zabudowa wolnostojąca, do 2 kondygnacji naziemnych (w tym kondygnacja w dachu stromym, -dopuszcza się podpiwniczenie budynku, -wysokość zabudowy-max 9,0 m, -dach dwu-lub wielospadowy, kąt nachylenia 25 - 45 stopni, -powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni. Prąd w drodze. Wokół domki jednorodzinne. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA  CZARNOWO,

DZIAŁKA CZARNOWO,

335 000 zł | 4211 m2 | nr oferty: INW30615

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Czarnowo, gm. Kozielice, powiat pyrzycki, wj. zachodniopomorskie, o powierzchni 4211 m2. Działka położona blisko Jeziora Czarne( ok 80 m). Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w zwiazku z tym należy wystapić o Decyzję o warunkach zabudowy. W otoczeniu istnieje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. W drodze dojazdowej( powiatowa) do działki, o nawierzchni asfaltowej jest sieci uzbrojenia podziemnego, tj, sieć wodociągowa, prąd. Droga wewnetrzna( gruntowa) gminna. Na działce znajdują się drzewa oraz samosiejki. Bardzo dobry dojazd ze Szczecina do miejscowości Czarnowo, drogą S3 również do Pyrzyc, ok 6 km. M.Czarnowo, zadbana,spokojna, z jeziorem i pobliskim lasem. Zapraszam do zapoznania się z ninijszą nieruchomością gruntową, bezpośrednio w terenie. Cena do negocjacji. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA  PODLESIE,

DZIAŁKA PODLESIE,

550 000 zł | 9318 m2 | nr oferty: INW30579

Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane gospodarstwo rolne położone w Podlesiu - urokliwej, otoczonej pięknymi lasami wsi-koloni na pograniczu województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego, 30 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego i 10 km od Myśliborza, idealnie nadające się dla osób kochających życie w spokojnej lokalizacji. Gospodarstwo składa się z domu mieszkalnego, zagospodarowanej stodoły - wybudowanych w latach 30. XX w, kilku zabudowań gospodarczych powstałych w późniejszym okresie oraz obszaru ziemi na którym znajdują się liczne nasadzenia. Gospodarstwo to jedno z kilku we wsi, co sprawia, że zapewnia ono niezwykły spokój, prywatność i bliskość natury. Teren prezentowanej nieruchomości to łącznie 1,68 ha składający się z trzech działek: A. Tereny mieszkalne 0,7473 H B. Łąki trwałe 0,1845 H C. Grunty orne 0,7518 H (dodatkowa cena 30 tyś pln - integralna część oferty) Dom mieszkalny - 91 m2: Częściowo wyremontowany wygodny i funkcjonalny dom mieszkalny ogrzewany piecem dwufunkcyjnym, na węgiel lub drewno. Nieruchomość ma dwa ujęcia wody - z własnej studni i wodociągów oraz nową instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Dom częściowo podpiwniczony (15 m2). Do remontu pozostaje dach, poddasze (86 m2), z zachowaną w nienagannym stanie oryginalną poniemiecką więźbą dachową. Poddasze posiada osobne wejście, po modernizacji i przebudowie idealnie nadaje się na przygotowanie dodatkowej powierzchni mieszkalnej lub pokoi gościnnych. Parter domu: - pokój 1 - 16 m2 - pokój 2 - 12,5 m2 - jadalnia - 12 m2 - kuchnia - 11 m2 - łazienka 6 m2 - hol - 6 m2 - ganek - 5m2 - kotłownia - 3,5 m2 Przed domem altana 12 m2 Na terenie gospodarstwa są dwa szamba ekologiczne, trzecie można wykorzystać na system odprowadzania deszczówki. Teren jest ogrodzony Stodoła i inne zabudowania: Stodoła - część murowana (22 m2) - składa się z dużego podpiwniczonego pomieszczenia (obecnie tzw. letnia kuchnia -22 m2, piwnica 12 m2, poddasze 22m2), dużego garażu z pomieszczeniem gospodarczym (36 m2) oraz częścią w konstrukcji drewnianej gdzie znajduje się drewutnia (ok 30m2). Nad garażem gospodarczy strych. Przy stodole znajdują także inne budynki gospodarcze wykorzystywane jako przydomowy warsztat (18m2), dalej w ciągu zabudowań i wiat dostawiony duży garaż z kanałem (30 m2, h 4,2 m plus kanał 6 m gł. 1,6m). Za stodołą zostało wyodrębnione miejsce do wypoczynku z murowanym grillem i częściowo murowaną altaną ogrodową (15 m2). Część uprawna: Gospodarstwo jest połączone z obszarem ziemi, który został starannie zagospodarowany. Na tę chwilę znajdują się tam nasadzenia z leszczyny, śliw, jabłoni a także wydzielony warzywniak z systemem nawadniania. Całe gospodarstwo jest utrzymane w bardzo dobrym stanie, jest czyste, uporządkowane i bardzo zadbane przez obecnych właścicieli. Dodatkowe atuty- rewelacyjni Sąsiedzi! Oferta ta stanowi doskonałą szansę dla osób zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności rolniczej, ogrodniczej lub agroturystycznej. Okolica oferuje piękne krajobrazy oraz możliwości aktywnego spędzania czasu na łonie natury. W pobliskiej wiosce Staw, znajdują się niezbędne udogodnienia, takie jak sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole co zapewnia wygodne życie codzienne. Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą i odkrycia potencjału tego miejsca. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

powiadom mnie o podobnych ofertach

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o podobnych ofertach