-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertlista ofert nieruchomości

sortuj
MIESZKANIE  SZCZECIN, POGODNO

MIESZKANIE SZCZECIN, POGODNO

669 000 zł | 110 m2 | pokoi: 4 | nr oferty: INW29159

W najstarszej części Pogodna, przy ulicy Konopnickiej, wśród wyniosłych starych drzew, stoi niemal 100-letnia willa numer 24. Wzniesiona według projektu Traugotta Jurka, ma prostą formę i powściągliwą dekorację; cechy charakterystyczne - z nielicznymi wyjątkami - dla architektury dawnego osiedla Braunsfelde. Mieszkanie zajmuje ostatnie, drugie piętro willi, a jego powierzchnia ok. 110 m2 otwiera korytarz, przy którym znajdują się w kolejności od wejścia: po lewej łazienka, następnie kuchnia, na wprost od kuchni jadalnia, z której można się dostać po schodkach do dodatkowego pomieszczenia wydzielonego z przestrzeni poddasza. Po prawej salon prowadzący do sypialni, z oknami spoglądający na jeden z najstarszych i najciekawszych budynków - willę numer 26 (tę z charakterystyczną tarczą herbową wypełnioną reliefem ze znakami masońskim, ekierką i cyrklem), zaś na wprost od wejścia druga sypialnia, do której można dostać się zarówno z tej pierwszej, jak i z korytarza. We wnętrzu zachowały się drzwi wraz z ościeżnicami. Bukowy parkiet na podłodze przez wiele lat był przykryty dywanami, dzięki temu zachował się w bardzo dobrym stanie. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze znajdujące się tuż przy wejściu do lokalu, część strychu, piwnica oraz murowany garaż. 110-metrowy lokal nie potrzebuje balkonu. Z tyłu budynku znajduje się ogród o powierzchni ok. 100 m2; miejsce relaksu, do którego się tęskni. *W pigułce* Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 110,28 m2, składające się z czterech pokoi - salonu, dwóch sypialni i jadalni ze schodkami prowadzącymi do dodatkowego pomieszczenia (wydzielono je z przestrzeni poddasza), oddzielnej kuchni, łazienki oraz korytarza, zajmujące 2 piętro willi z ok. 1925 roku przy ulicy Marii Konopnickiej 24. *Komunikacja* Przystanek tramwajowy linii 4, 5, 7 znajduje się ok. 450 m od budynku, a przystanek autobusowy linii 53, 74, 75 i 80 - ok. 1 km stąd. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania lub poznania szczegółów oferty, m.in. zapoznania się z rzutem mieszkania oraz materiałami archiwalnymi.

MIESZKANIE  SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

MIESZKANIE SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

2 200 zł | 83 m2 | pokoi: 3 | nr oferty: INW29151

83-metrowe mieszkanie do własnej aranżacji znajduje się na 1 piętrze schludnej kamienicy z 1934 roku przy al. Papieża Jana Pawła II i składa się z 3 pokoi (25 + 25 + 10 m2), oddzielnej kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz dwóch balkonów, których okna otwarte na oścież, wiosną i latem - wpuszczają zieleń drzew i trele ptaków. Mieszkanie odświeżone i wyposażone w niezbędny sprzęt AGD: płytę grzewczą elektryczną, piekarnik, lodówkę, zlewozmywak oraz pralkę, czeka na Twoją aranżację. Punktem wyjścia są oryginalne parkiety, stolarka drzwiowa i okienna. Oprócz przedpokoju, w którym możesz postawić okazałą szafę, dodatkową przestrzeń zapewnia piwnica (11 m2). Spacer do przystanku autobusowego linii 70, 87 i 95 zajmie Ci jedynie 2 minuty. Jeśli poruszasz się samochodem, parking przy budynku objęty jest strefą płatnego parkowania (podstrefa B). Jeśli rowerem - do najbliższej stacji Bike_S dostaniesz się w 1 minutę. W okolicy: Jasna Błonia, Park Kasprowicza ze swym jeziorem Rusałka, Aleja Fontann, Urząd Miasta, Lidl, apteki, Poczta Polska. Niedaleko stąd do ulicy Rayskiego, o zapachu świeżo pieczonego chleba i smaku lodów kajmak-sól. Mieszkanie dostępne od 15 maja. Do czynszu najmu należy doliczyć czynsz administracyjny w wysokości 850 zł (zawiera m.in. zaliczkę na poczet ogrzewania z sieci miejskiej i wodę zimną) oraz opłaty za prąd według zużycia. Kaucja zwrotna wynosi 2000 zł.

DZIAŁKA  MIERZYN,

DZIAŁKA MIERZYN,

280 000 zł | 1553 m2 | nr oferty: INW29142

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Mierzynie, gm Dobra, pow. policki o powierzchni 1553 m2 ( rej ul. Hermesa).Użytki: RV i ŁIV. Działka objeta aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Uch III/41/02 z dnia 30.12.2002 , Dz. Urz. nr 3 poz. 62 z 30.01.2003. jedn elamentarna 10 MJ/U.Tj. zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami nieuciążliwymi. Ustalenia formy zabudowy i zagospodarowania: - maksymalna pow. zabudowy, dojazdów i dojść w granicach działki budowlanej - 30 %. - Maksymalna wysokość zabudowy - 9 m do kalenicy, nie więcej niż 2-kondygnacje, w tym druga w dachu stromym. - Budynki kryte dachami stromymi o kacie nachylenia połaci dachowych min. 25 stopni. - zakaz lokalizacji piwnic w budynkach. - Minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej w granicach działki - 70 %. - Dopuszcza się kanalizację deszczową do rowu melioracyjnego. - Zakaz podziału istniejącychdziałek budowlanych. - Teren częściowo objęty strefą WIII ograniczonej ochrony stanowisk archeologicznych. W otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. W drodze głównej są sieci uzbrojenia podziemnego, tj. sieć elektroenergetyczna, sieć wodociągowa i sieć gazowa. Droga wewnętrzna, dojazdowa do działki w płyt betonowych. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach : dł ok 44 m ,szer 35 m. Wjazd na działkę od północy, ogrógd od południa. Brak lini wysokiego napiecia. Cena do rozmów.

powiadom mnie o podobnych ofertach

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o podobnych ofertach