-
-
-
 

Ścieżka kariery

Uczeń
etap nieświadomej niekompetencji

Ten okres trwa najkrócej. Jest to czas adaptacji, w czasie którego codziennie jesteś szkolony z podstawowych zagadnień pracy w firmie. Zapoznajesz się z kulturą organizacyjną firmy, całym zespołem, podstawowymi zagadnieniami praktycznymi. Dowiadujesz się, że niewiele wiesz na temat nieruchomości i pracy w tym bardzo odpowiedzialnym zawodzie. 
Jesteś obserwowany i oceniany, również sam obserwujesz i oceniasz. Na tym etapie Firma daje Ci duży kredyt zaufania i od Ciebie zależy jak go wykorzystasz.
Musisz przyswoić w krótkim czasie bardzo dużo wiedzy, gdyż nie możesz zacząć pracy nieprzygotowany do zawodu. Na każdym etapie towarzyszy Ci Twój opiekun, na każdym etapie możesz liczyć na pomoc kolegów i nie musisz się martwić, że zostaniesz wrzucony na głęboką wodę.
 
Junior doradca
etap świadomej niekompetencji
 
Uff..…początek już za Tobą. "Pierwsze koty za płoty". Jesteś już mądrzejszy o wiele. Masz pogląd sytuacji i już wstępnie wiesz, czy ta praca jest dla Ciebie. Masz jeszcze trochę mętlik w głowie. Dostałeś spora dawkę nowych informacji. 
Jako Junior Doradca stale pogłębiasz swoją wiedzę. 
Jesteś szkolony z coraz bardziej fachowych zagadnień.
Twoja praca jest jeszcze chaotyczna. Musisz zbudować swoją bazę klientów. Wiele się nauczyć. Wchodzisz w etap tzw. świadomej niekompetencji czyli dowiadujesz się, że nic nie wiesz.  
Nawet jeśli wcześniej pracowałeś w innym biurze nieruchomości to często dowiadujesz się, jak wiele wiedzy jest jeszcze do zdobycia i poznajesz procedury i zasady działania wypracowane przez nas.
Na tym etapie twoja praca przypomina trochę pracę akwizytora i nie ma jeszcze nic wspólnego z prawdziwą pracą doradcy nieruchomości. Ale masz świadomość, że aby być generałem najpierw trzeba być szeregowcem.   
 
Senior doradca
etap świadomej kompetencji
 
Początek za Tobą. Wiesz już co chcesz robić w życiu. Czujesz, że możesz pokazać na co cię stać w tej branży. Twoja praca jest już bardziej uporządkowana. Masz swoich klientów. Jesteś już zaprzyjaźniony z agentami z innych biur nieruchomości, którzy doceniają Twoją fachowość. Wiele już wiesz, ale jeszcze dużo musisz się uczyć. 

Prawdopodobnie, jeśli przetrwałeś do tego czasu, pozostaniesz już w tej branży na zawsze. 
Jesteś szkolony z coraz bardziej zaawansowanych tematów. Szkolenia zewnętrzne, szkolenia wewnętrzne są codziennością, wszystko po to abyś był coraz lepszy i lepszy i coraz bardziej kontrolował swoją pracę, która zaczyna nabierać rumieńców. Dalszą drogę kariery, jako samodzielny pośrednik ogranicza Ci tylko brak licencji. Nie ma natomiast przeciwwskazań abyś stał się właścicielem swojej placówki franszyzowej z pełnym wsparciem Inwestora. Być może jesteś na tyle operatywny i masz talent do przewodzenia zespołowi, wówczas czeka na Ciebie stanowisko kierownika oddziału lub doradców mobilnych.
 
Specjalista ds. nieruchomości
Ten status zarezerwowany jest dla doradców najbardziej doświadczonych, kompetentnych i najlepszych. 
To jest szczebel w Twojej karierze, na którym obsługujesz tych największych i najbardziej wymagających kluczowych klientów, takich jak firmy, instytucje i deweloperów. Bierzesz udział w projektach, które są niedostępne dla mniej wtajemniczonych. Twoja praca jest bardziej koncepcyjna i przemyślana. Nie masz czasu już na obsługiwanie klientów detalicznych.
 
Lider zespołu - Kierownik oddziału
To stanowisko zarezerwowane jest dla Osób z doświadczeniem w branży nieruchomości, mających pozytywny wpływ na doradców, posiadających dar przewodzenia i prowadzenia do sukcesu. 
Aby być dobrym kierownikiem sam musisz być człowiekiem sukcesu i dobrym doradcą, inaczej nie będziesz w stanie być autorytetem. 
Na tym stanowisku oferujemy stałą pensję oraz prowizję od obrotów podległego oddziału.
 
Pośrednik licencjonowany
Ten status możesz osiągnąć jeśli zdobędziesz licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Na tym etapie jesteś naprawdę kompetentny o ile "dorastałeś" w Inwestorze.
Jesteś doradcą w pełni słowa tego znaczenia. Zarabiasz już bardzo konkretne prowizje. Kojarzenie stron przychodzi Ci z łatwością. Kontrolujesz swoją pracę.
 
Ekspert pośrednik – doradca mobilny
Najnowocześniejsza i rewolucyjna forma współpracy dla najbardziej wymagających.
Oferta współpracy skierowana do: pośredników licencjonowanych z doświadczeniem zawodowym. Prowadzisz własne biuro lecz chcesz aby twoja praca stała się bardziej dochodowa i uporządkowana.
Pracujesz jako pośrednik licencjonowany ale nie satysfakcjonują Cię osiągane dochody? Poczytaj o pracy jako agent mobilny.