-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertDziałki na sprzedaż Szczecin

sortuj
DZIAŁKA BARTOSZEWO,

DZIAŁKA BARTOSZEWO,

517 000 zł | 2078 m2 | nr oferty: INW29824

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Bartoszewo, gm. Police, powiat policki o powierzchni ok. 2078 m2. W trakcie wszczęcia postepowania podziałowego działki głównej o pow. 10379 m2. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę rekreacyjnowypoczynkową. Zabudowa wolno stojąca. Wysokość nowej zabudowy do 1,5 kondygnacji (do 9,5 m do kalenicy). Urokliwa, cicha, zielona miejscowość, położona blisko Jeziora Bartoszewskiego. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dojazd do działki drogą asfaltową, w której są sieci uzbrojenia podziemnego: sieć elektroenergetyczna, sieć wodociągowa, sieć gazowa. Działka położona na płaskim terenie. Proponowany jest zakup całej powierzchni, tj. 1.0379 ha lub 2050 m2, 2078 m2. Cena ofertowa 249 zł za m2. Oferta skierowana dla pasjonatów krajobrazów lub pod ewentualną agroturystykę. Okolica pełna terenów zielonych, lasów, ścieżek rowerowych, miejsc gdzie można miło i aktywnie spędzić czas, przy czym dojazd do Jeziora Głębokiego zajmuje ok. 10 minut. Zapraszam do osobistego zapoznania się ofertą ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA BARTOSZEWO,

DZIAŁKA BARTOSZEWO,

2 585 000 zł | 10383 m2 | nr oferty: INW29823

Nieruchomość gruntowa zabudowana zlokalizowana w miejscowości Bartoszewo, gm. Police, powiat policki o powierzchni ok. 1 ha 383 m2 zabudowana budynkiem ok. 380 m2. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę rekreacyjnowypoczynkową. Zabudowa wolno stojąca. Wysokość nowej zabudowy do 1,5 kondygnacji (do 9,5 m do kalenicy). Urokliwa, cicha, zielona miejscowość, położona blisko Jeziora Bartoszewskiego. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dojazd do działki drogą asfaltową, w której są sieci uzbrojenia podziemnego: sieć elektroenergetyczna, sieć wodociągowa, sieć gazowa. Działka położona na płaskim terenie. Cena ofertowa 249 zł za m2. Oferta skierowana dla pasjonatów krajobrazów, pod ewentualną agroturystykę, budynek pod ewentualną działalność usługową (imprezy okolicznościowe, wesela itp.). Okolica pełna terenów zielonych, lasów, ścieżek rowerowych, miejsc gdzie można miło i aktywnie spędzić czas, przy czym dojazd do Jeziora Głębokiego zajmuje ok. 10 minut. Zapraszam do osobistego zapoznania się ofertą ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA KOŚCINO,

DZIAŁKA KOŚCINO,

250 000 zł | 601 m2 | nr oferty: INW29795

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 601 m2 zlokalizowana w miejscowości Kościno. W najbliższym sąsiedztwie praktycznie same nowe budownictwo, lokalizacja idealna zarówno dla rodzin ceniących ciszę, spokój i prywatność, które chciałby wybudować i osiedlić się z dala od miejskiego zgiełku i natłoku, jak i dla osób szukających gruntu pod inwestycję. Okolica pełna terenów zielonych, lasów, ścieżek rowerowych, miejsc gdzie można fajnie i aktywnie spędzić czas, przy czym dojazd do Szczecina zajmuje około 20-30 minut. Media w drodze, od 10 czerwca będą przyłączane do działki. Możliwa zamiana na mieszkanie. Polecam i zapraszam do kontaktu! ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA PRZYTOŃ,

DZIAŁKA PRZYTOŃ,

425 000 zł | 5100 m2 | nr oferty: INW29744

Działka zlokalizowana w miejscowości Przytoń, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski,woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 5100 m2. Działka posiada linię brzegową Jeziora Wielkie Dąbie ( na długości granicy). W części pólnocno-wschodniej jeziora. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W drodze dojazdowej, o nawierzchni asfaltowej jest sieć elektroenergetyczna. Na działce jest prąd, studnia do poboru wody. Działka jest ogrodzona, oczyszczona z samosiejek drzew i krzewów, ma drogę wewnetrzna do jeziora. W rejonie istnieja domy mieszkalne jednorodzinne. Działka w kształcie wydłużonego prostokąta z lekkim spodkiem terenu. Brak obciążeń w KW. Piękna okolica, wiele jezior Pojezierza Drawskiego, otoczenie lasów. Urokliwe miejsce do wypoczynku i rekreacji. Możliwość wybudowania domu całorocznego. Polecam i zapraszam do zapoznania się z nieruchomością gruntową. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA BOBOLICE,

DZIAŁKA BOBOLICE,

1 189 800 zł | 23103 m2 | nr oferty: INW29731

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Bobolice, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 2.3103 ha. Rodzaje użytków, tj: RV-0.4052 ha,RVI-1.0677 ha,N-0.8374 ha. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Kompleks działek z możliwością zabudowy, który przylega do drogi wojewódzkiej w kierunku Koszalina i sąsiaduje z budynkami jednorodzinnymi. Teren jest wspaniale ukształtowany ze strumieniami płynącymi wzdłuż malowniczych jarów, obszarem leśnym oraz pięknym jeziorem wraz z tamą. Z działki rozpościera się wspaniała panorama na okolicę. Teren znajduje się w obrębie miasta, więc istnieje możliwość podziału na dużą ilość atrakcyjnych działek. Poza niniejszą działką do sprzedazy są działki współgraniczące o powierzchni - 12.0880 ha, 1.000 ha, 1.0770 ha, 18.0224 ha. Łącznie powierzchnia- 34.4977 ha. Bardzo atrakcyjna i godna polecenia nieruchomość gruntowa dla inwestorów. Cena do rozmów. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA BOBOLICE,

DZIAŁKA BOBOLICE,

309 000 zł | 10000 m2 | nr oferty: INW29730

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Bobolice, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 1.0000 ha. Rodzaje użytków, tj: RIVb-0.0.0269 ha, RV-0.3052 ha, RVI-0.6679 ha. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Kompleks działek z możliwością zabudowy, który przylega do drogi wojewódzkiej w kierunku Koszalina i sąsiaduje z budynkami jednorodzinnymi. Teren jest wspaniale ukształtowany ze strumieniami płynącymi wzdłuż malowniczych jarów, obszarem leśnym oraz pięknym jeziorem wraz z tamą. Z działki rozpościera się wspaniała panorama na okolicę. Teren znajduje się w obrębie miasta, więc istnieje możliwość podziału na dużą ilość atrakcyjnych działek. Poza niniejszą działką do sprzedazy są działki współgraniczące o powierzchni - 12.0880 ha, 2.3103 ha, 1.0770 ha, 18.0224 ha. Łącznie powierzchnia- 34.4977 ha. Bardzo atrakcyjna i godna polecenia nieruchomość gruntowa dla inwestorów. Cena do rozmów. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA BOBOLICE,

DZIAŁKA BOBOLICE,

2 490 000 zł | 120880 m2 | nr oferty: INW29729

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Bobolice, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 12.0 880 ha. Rodzaje użytków, tj: RV-1.5878 ha, RVI-2.3615 ha, PsV-0.9457 ha, PsVI-0.9506 ha, LsV-0.6114 ha, LsVI-2.2543 ha, N-3.3767 ha. Dla działki brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wydana została Decyzja o warunkach zabudowy z 2008r, dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego, gospodarczo-garażowego, w ramach nowej zagrody rolniczej na działce w obrebie m. Bobolice. Ustalenia: - wysokość budynku mieszkalnego do 2-ch kondygnacji max. 8,5 m od poziomu terenu do kalenicy, 2-ga kondygnacja jako poddasze użytkowe. - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia 30-45 st, kryty dachówką lub materiałami dachówkopodobnymi. - budynek gospodarczy do 2-ch kondygnacji max.8,00 m, od poziomu terenu do kalenicy. - dach 2-spoadowy o kącie 25-35 st.kryte dachówką. - wprowadzić zieleń urzadzoną, rekreacyjną, - min 2-wa miejsca postojowe, - nieprzekraczjąca linia zabudowy 15 m od linii rozgraniczajacej pasa drogowego drogi krajowej gminnej. Warunki z ochrony dziedzictwa kulturowego, zabytków oraz dóbr kultury współczesnej- nie występuje. Zachować- istniejące obszary leśne w granicach działki. Teren niniejszej działki o bardzo urokliwym, zróznicowanym ukształtowaniu. Na działce znajduje się komplek leśny ok. 3 ha,ciek wodny, oczko wodne. W pobliżu przebiega ciek wodny pn Chociel. Dojazd do działki z drogi gminnej o nawierzchni asfaltowej a nastepnie droga gruntowa. Poza niniejszą działką o powierzchni 12.0880 ha jest możliwość nabycia działek wspólgraniczacych o powierzchni opowiednio: 1.000 ha,2.3103 ha,1.0770 ha 18.0224 ha, Łącznie powierzchni awynosi: 34.4977 ha. Kompleks działek z możliwością zabudowy, który przylega do drogi wojewódzkiej w kierunku Koszalina i sąsiaduje z budynkami jednorodzinnymi. Teren jest wspaniale ukształtowany ze strumieniami płynącymi wzdłuż malowniczych jarów, obszarem leśnym oraz pięknym jeziorem wraz z tamą. Z działki rozpościera się wspaniała panorama na okolicę. Teren znajduje się w obrębie miasta, więc istnieje możliwość podziału na dużą ilość atrakcyjnych działek. Bardzo atrakcyjna i godna polecenia nieruchomość gruntowa dla inwestorów. Cena do rozmów. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA BOBOLICE,

DZIAŁKA BOBOLICE,

1 299 400 zł | 180224 m2 | nr oferty: INW29728

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Bobolice, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 18.0224 ha. Rodzaje użytków, tj: RIVa-0.3877 ha, RIVb-2.7533 ha, RV-6.3000 ha, RVI-2.3642 ha,ŁVI-0.7007 ha, PsV-0.1463 ha,PsVI-0.2155 ha, LsVI-1.3406 ha, N-3.8141 ha. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Kompleks działek z możliwością zabudowy, który przylega do drogi wojewódzkiej w kierunku Koszalina i sąsiaduje z budynkami jednorodzinnymi. Teren jest wspaniale ukształtowany ze strumieniami płynącymi wzdłuż malowniczych jarów, obszarem leśnym oraz pięknym jeziorem wraz z tamą. Z działki rozpościera się wspaniała panorama na okolicę. Teren znajduje się w obrębie miasta, więc istnieje możliwość podziału na dużą ilość atrakcyjnych działek. Poza niniejszą działką do sprzedazy są działki współgraniczące o powierzchni - 12.0880 ha, 1.000 ha, 1.0770 ha, 2.3103 ha. Łącznie powierzchnia- 34.4977 ha. Bardzo atrakcyjna i godna polecenia nieruchomość gruntowa dla inwestorów. Cena do rozmów. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA BOBOLICE,

DZIAŁKA BOBOLICE,

554 600 zł | 10770 m2 | nr oferty: INW29727

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Bobolice, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 1.0770 ha. Rodzaje użytków, tj: RV-0.8009 ha, RVI-0.1114 ha, N-0.1647 ha. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Kompleks działek z możliwością zabudowy, który przylega do drogi wojewódzkiej w kierunku Koszalina i sąsiaduje z budynkami jednorodzinnymi. Teren jest wspaniale ukształtowany ze strumieniami płynącymi wzdłuż malowniczych jarów, obszarem leśnym oraz pięknym jeziorem wraz z tamą. Z działki rozpościera się wspaniała panorama na okolicę. Teren znajduje się w obrębie miasta, więc istnieje możliwość podziału na dużą ilość atrakcyjnych działek. Poza niniejszą działką do sprzedazy są działki współgraniczące o powierzchni - 12.0880 ha, 1.000 ha, 2.3103 ha, 18.0224 ha. Łącznie powierzchnia- 34.4977 ha. Bardzo atrakcyjna i godna polecenia nieruchomość gruntowa dla inwestorów. Cena do rozmów. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA STARA DĄBROWA,

DZIAŁKA STARA DĄBROWA,

118 000 zł | 3022 m2 | nr oferty: INW29721

Polecam do zakupu działkę z wydanymi warunkami dla 2 domów jednorodzinnych o powierzchni 3001m2. Działka położona w cichym i spokojnym miejscu w bliskiej odległości od Stargardu ok 7 km. w bezpośrednim sąsiedztwie już sprzedane działki a na niektórych przystąpiono do prac umożliwiających rozpoczęcie budowy. Na działce można postawić 2 domy jednorodzinne. Obecnie jest dostęp do wody, pądu i gazu. Jest to idealna inwestycja dla osób pragnących posiadać dom w cichym i spokojnym miejscu z bliskim dostępem do udogodnień miejskich. Ze względu na atrakcyjną cenę polecam serdecznie tym bardziej ,że na rynkui ceny zmieniają się dynamicznie. Do ceny trzeba doliczyć VAT nie ma PCC ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA STARA DĄBROWA,

DZIAŁKA STARA DĄBROWA,

117 000 zł | 3001 m2 | nr oferty: INW29720

Polecam do zakupu działkę z wydanymi warunkami dla 2 domów jednorodzinnych o powierzchni 3001m2. Działka położona w cichym i spokojnym miejscu w bliskiej odległości od Stargardu ok 7 km. w bezpośrednim sąsiedztwie już sprzedane działki a na niektórych przystąpiono do prac umożliwiających rozpoczęcie budowy. Na działce można postawić 2 domy jednorodzinne. Obecnie jest dostęp do wody, pądu i gazu. Jest to idealna inwestycja dla osób pragnących posiadać dom w cichym i spokojnym miejscu z bliskim dostępem do udogodnień miejskich. Ze względu na atrakcyjną cenę polecam serdecznie tym bardziej ,że na rynkui ceny zmieniają się dynamicznie. Do ceny należy doliczyć podatek VAT nie ma pcc. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

DZIAŁKA WOŁCZKOWO,

DZIAŁKA WOŁCZKOWO,

995 000 zł | 13393 m2 | nr oferty: INW29633

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, rolna, zlokalizowana w Wołczkowie, gm. Dobra, pow. policki, o powierzchni 1.3393 ha. W rejonie lasu ul. Leśna. Brak mediów. Brak planu zagospodarowania. Działka w kształcie wydłużonego prostokąta, teren płaski, nie ogrodzona. Działka pod inwestycję,np do podziału i dalszej odsprzedaży. brak obciążęń w Księdze Wieczystej. Cena ofertowa do rozmów. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

powiadom mnie o podobnych ofertach

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o podobnych ofertach