Polityka prywatności

Polityka Prywatności Grupy Inwestor Sp. z o.o.


Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem www.inwestor.com.pl, www.inwestorfinase.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisów www.inwestor.com.pl, www.inwestorfinase.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.
Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników serwisów www.inwestor.com.pl, www.inwestorfinase.pl
Zawsze masz prawo do zmiany Swoich danych lub usunięcia z naszej bazy. W tym celu napisz maila do nas pod adres [email protected] z prośbą o skasowanie swoich danych.
Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisów www.inwestor.com.pl, www.inwestorfinase.pl, nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby.

Dane Osobowe
W czasie korzystania z serwisów www.inwestor.com.pl, www.inwestorfinase.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza przy subskrypcji np. Newslettera. Dane, o które będziesz proszony, to imię i nazwisko, adres e-mail oraz telefon kontaktowy. Baza danych osobowych jest własnością Grupy Inwestor Sp. Z o.o.

Niezapowiedziane Wiadomości
Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z serwisami  www.inwestor.com.pl, www.inwestorfinase.pl. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do www.inwestor.com.pl, www.inwestorfinase.pl (np. nowości, wewnętrzne promocje, oferty specjalne), nie komercyjne listy (np. życzenia, informacje o wirusach, komentarze osobiste itp.)