-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertDziałki na sprzedaż Szczecin

sortuj
DZIAŁKA  TANOWO,

DZIAŁKA TANOWO,

333 700 zł | 1963 m2 | nr oferty: INW26961

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Tanowo, gm. Police, powiat policki , o powierzchni 1963 m2. Rodzaje użytków: RV - 1963 m2. Działka objęta aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gm. Police - tzw: "Tanowo" ( Dz. Urz. Woj.2012.1870), teren elementarny oz. symbolem 17 UHG. Usługi handlu i gastronomi z dopuszczalną towarzyszącą funkcją mieszkaniową włąściciela lub personelu. Funkcja mieszkaniowa dopuszczalna pod warunkiem realizacji funkcji usługowej. Powierzchnia zabudowy do 30 % powierzchni działki. Wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, do 9,5 m, w tym wysoki dach. Zabudowa wolnostojąca lub zespołowa. Minimalna powierzchnia działki dla terenu 17 UHG -1800 m2. Udział pow. biologiczno czynnej min 40%. Obiekty i obszary chronione nie występują. Działa jest uzbrojona w sieć elektroenergetyczną ze skrzynką ZK, sieć wodociągową z przyłączem na działce, sieć gazową z przyłączem, sieć kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe z dróg, sieć kanalizacji sanitarnej do szczelnych zbiorników bezodpływowych , sieć oświetlenia ulic wewnętrznych. ( Projekt budowlany i pozwolenie na budowę sieci). Drogi wewnętrzne z polbruku. Dla działki jest pozwolenie na budowę pod dom jednorodzinny pn" Pod Dęb." Achron. Wykonano badania geologiczne gruntu. Działka do zakupu na osiedlu z nową zabudową mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. W otoczeniu las. Ciche i spokojne miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą nieruchomością gruntową, do szybkiej zabudowy. Cena ofertowa do negocjacji.

DZIAŁKA  TANOWO,

DZIAŁKA TANOWO,

456 400 zł | 2440 m2 | nr oferty: INW26960

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Tanowo, gm. Police, powiat policki , o powierzchni 2.440 m2. Rodzaje użytków: RVI - 1345 m2, LZ-rvi - 305 M2, Lz-ŁV - 790 m2. DZIAŁKA GRANICZY BEZPOŚREDNIO Z LASEM. Działka objęta jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gm. Police- tzw: "Tanowo" ( Dz. Urz. Woj.2012.1870), teren elementarny oz. symbolem 11 M J. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. Powierzchnia zabudowy do 25 % powierzchni działki. Wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, do 9,5 m, w tym wysoki dach. Minimalna powierzchnia działki dla terenu 11 MJ- 850 m2. Udział pow. biologiczno czynnej min 50%. Działa jest uzbrojona w sieć elektroenergetyczną ze skrzynką ZK, sieć wodociągową z przyłączem na działce, sieć gazową z przyłączem, sieć kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe z dróg, kanalizacji sanitarnej do szczelnych zbiorników bezodpływowych , sieć oświetlenia ulic wewnętrznych. ( Projekt budowlany i pozwolenie na budowę sieci). Drogi wewnętrzne z polbruku. Dla działki jest pozwolenie na budowę pod dom jednorodzinny pn" Pod Dęb." Achron. Wykonano badania geologiczne gruntu. Działka do zakupu na osiedlu z nową zabudową mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. W bezpośrednim otoczeniu lasu. Ciche i spokojne miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą nieruchomością gruntową, do szybkiej zabudowy. Cena ofertowa do negocjacji.

DZIAŁKA  MIERZYN,

DZIAŁKA MIERZYN,

370 000 zł | 1028 m2 | nr oferty: INW26880

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w atrakcyjnej lokalizacji Mierzyna ( boczna ulica od ul. Topolowej), gm. Dobra, powiat policki, o łącznej powierzchni 1028 m2. Składają się 3-y działki współgraniczących o powierzchni 698 m2 - użytek Bp-698 m2; 273 m2 - użytek Bp-245 m2 i R IVb- 28 m2 oraz 57 m2 - R IV b. Działka posiada dostęp do drogi gminnej publicznej tj ul. Topolowej poprzez działkę drogową( udział). Działka znajduje się w 2-ej linii zabudowy. W drodze dojazdowej do działki, o nawierzchni betonowej znajdują się sieci uzbrojenia podziemnego, tj sieć elektroenergetyczna, sieć wodociągowa, sieć kanalizacji sanitarnej ks200, sieć kanalizacji deszczowej kd250 oraz sieć gazowa g125. Działka w otoczeniu nowych domów w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Dom może być usytuowany od północy, natomiast ogród od południa. Działka znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, w otoczeniu pięknych drzew i krzewów ozdobnych oraz licznych drzew owocowych. W otoczeniu ładnie zagospodarowane domy jednorodzinne, otoczone piękną zielenią. Gwarantuje to intymność i komfort mieszkania w takim atrakcyjnym otoczeniu.Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Należy wystąpić o decyzję o warunkach zabudowy. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta. W bliskiej odległości znajdują się liczne sklepy, sieć handlowo- usługowa, szkoła, przedszkole itp. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą nieruchomością gruntową bezpośrednio w terenie, z uwagi na jej walory.

DZIAŁKA  TRZEBAWIE,

DZIAŁKA TRZEBAWIE,

46 000 zł | 1167 m2 | nr oferty: INW26848

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w obrębie Trzebawie, gm. Węgorzyno, powiat łobeski, województwo zachodniopomorskie o powierzchni 1167 m2. Rodzaj użytku R IV a- 1167 m2. Działka położona południowo - wschodniej części Jeziora Woświn. W kompleksie działek zabudowanych domami rekreacyjnymi, położona ok 90 m od jeziora ( w 4-tej linii zabudowy). J.Woświn, należy do jednych z największych jezior Pojezierza Ińskiego. Akwen osiąga długość ok. 9,5 km i szerokość ok. 2 km. Czystości wody J.Woświn, oceniono stan wód na II klasę czystości. Miejscowość oddalona ok. 70 km od Szczecina , 30 km od Stargardu Szczecińskiego , ok. 5 km od Chociwla. Według planu zagospodarowania przestrzennego Gminy z 29.11.1994 r. działka przeznaczona jest na " cele rolne-rezerwa terenu pod funkcje rekreacyjne". Aktualnie brak planu zagospodarowania. W Studium Uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie pod usługi turystyki( rekreacja) oz. UT. Otulina Natura 2000. Do zabudowy pod domek rekreacyjny ( całoroczny). W drodze wewnętrznej dojazdowej do działki jest sieć elektroenergetyczna ze skrzynką ZK. Brak innych mediów.Działka krótszym bokiem skierowana do drogi wewnętrznej. W kształcie prostokąta, częściowo ogrodzona, tren płaski. Działka atrakcyjna ze względu na bliskość ładnego jeziora, ( bliskie zejście do jeziora, pomosty), otoczona zielenią, cisza i spokój. Raj dla wędkarzy.Idealne miejsce do wypoczynku, spędzenia czasu w otoczeniu przyrody, a jednocześnie nie daleko od miasta. Atrakcyjna cena. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą nieruchomością gruntową.

DZIAŁKA  JĘCZYDÓŁ,

DZIAŁKA JĘCZYDÓŁ,

270 000 zł | 2000 m2 | nr oferty: INW26807

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową położoną w malowniczej miejscowości Jęczydół, gmina Kobylanka, powiat stargardzki, woj. zachodniopomorskie, o łącznej powierzchni 9900 m2, oddaloną ok. 500 m od J. Miedwie i otoczoną lasem. Nieruchomość obejmuje dwie działki współgraniczące o powierzchni 5152 m2( B-R VI) i 4748 m2 ( R V ). Działka o powierzchni 5152 m2 zabudowana jest domem mieszkalnym jednorodzinnym wolnostojącym. Natomiast działka o powierzchni 4748 m2 jest niezabudowana i jest możliwość wydzielenia z niej powierzchni ok. 2000 m2 ( do ustalenia z właścicielami). Działka ogrodzona płotem oraz obsadzona drzewami. Droga dojazdowa utwardzona ( prywatna-udział). Znajduj się w niej sieci uzbrojenia podziemnego, tj. sieć elektroenergetyczna ze skrzynką ZK, sieć wodociągowa,sieć kanalizacyjna oraz sieć gazowa. Na działce znajdują się nasadzenia pięknymi drzewami i krzewami ozdobnymi. Na działce współgraniczącej( zabudowanej) znajdują się naturalne oczka wodne obsadzone ozdobnymi roślinami wodnymi i kwiatami wraz z różnymi gatunkami ryb. Największy staw ma wybudowany most, który ciekawie wkomponowuje się w otoczenie. Nieruchomość dodatkowo otoczona jest lasem świerkowym, a w odległości ok. 500 m jest Jezioro Miedwie. Dla terenu obowiązuje aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Uch.Nr XLVII/281/2014 z dn. 30.10.14, jednostka elementarna 8 MN, tj .zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Polecam niniejszą nieruchomość, z uwagi na jej szczególne walory: piękne otoczenie, urodę ogrodu, zbiorników wodnych, cisza, spokój oraz czyste powietrze. Idealne miejsce do wypoczynku i podziwiania walorów przyrody. Zapraszamy do bezpośredniego zapoznania się z nieruchomością, bo jest tego warta. Jest możliwość negocjacji ceny ofertowej.

powiadom mnie o podobnych ofertach

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o podobnych ofertach
domek

KREDYTY HIPOTECZNE I POŻYCZKI

Całkowicie bezpłatnie dla Ciebie !!!!

Porównamy oferty wszystkich banków i wybierzemy najlepszy kredyt hipoteczny

Skontaktuj się z naszym Ekspertem Wojciech Kohlman 512357089

 

ludzie

POSZUKUJEMY MAKLERÓW NIERUCHOMOŚCI 

  • Oferujemy najlepsze zarobki
  • Ciekawą dynamiczną pracę
  • Bardzo duże możliwości rozwoju
  • Indywidualne szkolenia
  • Super atmosferę 

zobacz więcej .........>