-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertDziałki na sprzedaż Szczecin

sortuj
DZIAŁKA  SOWNO,

DZIAŁKA SOWNO,

210 000 zł | 5000 m2 | nr oferty: INW26979

Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Sowno , powiat stargardzki, gmina Stargard Szczeciński, o powierzchni 5000 m2. Rodzaje użytków- B RVI-1606 m2, PsV-1522 m2, ŁIV- 1872 m2). Na niniejszej działce znajduje się budynek gospodarczy wykorzystywany jako stolarnia o powierzchni zabudowy 207 m2,( 74 m2), I-dna kondygnacja ( jest możliwość przystosowania na cele mieszkalne). Ponadto fundamenty pod budynek mieszkalny ( o wymiarach 21m na 8,20 m). Działka położona w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wydana Decyzja o warunkach zabudowy z 08.2009 dla inwestycji polegającej na budowie dziesięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażami wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Warunki: - budynki jednokondygnacyjne, z możliwością adaptacji poddasza użytkowego na mieszkalne jako II kondygnacje w poziomie dachu , dopuszcza się podpiwniczenie budynku w części lub całości. -dach dwuspadowy o nachyleniu min 35 st. - wysokość budynku do 9 m n.p.t - szerokość elewacji frontowej 10 m. -powierzchnia zabudowy -max 0,15 -intensywność zabudowy max 0,20 -powierzchnia biologicznie czynna min 0,6 Dostępne media: prąd, woda na działce. Poza niniejszą działką do sprzedaży również działka o powierzchni 1140 m2 i 1140m2. W cenie działki udział w drodze wewnętrznej. W rejonie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dojazd drogą asfaltową .Do działki doprowadzona sieć wodociągowa i elektroenergetyczna.Działka o wymiarach : szr-50 m dł-115 m. W pobliżu znajduje się las. Cena do negocjacji.

DZIAŁKA  TANOWO,

DZIAŁKA TANOWO,

333 700 zł | 1963 m2 | nr oferty: INW26961

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Tanowo, gm. Police, powiat policki , o powierzchni 1963 m2. Rodzaje użytków: RV - 1963 m2. Działka objęta aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gm. Police - tzw: "Tanowo" ( Dz. Urz. Woj.2012.1870), teren elementarny oz. symbolem 17 UHG. Usługi handlu i gastronomi z dopuszczalną towarzyszącą funkcją mieszkaniową włąściciela lub personelu. Funkcja mieszkaniowa dopuszczalna pod warunkiem realizacji funkcji usługowej. Powierzchnia zabudowy do 30 % powierzchni działki. Wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, do 9,5 m, w tym wysoki dach. Zabudowa wolnostojąca lub zespołowa. Minimalna powierzchnia działki dla terenu 17 UHG -1800 m2. Udział pow. biologiczno czynnej min 40%. Obiekty i obszary chronione nie występują. Działa jest uzbrojona w sieć elektroenergetyczną ze skrzynką ZK, sieć wodociągową z przyłączem na działce, sieć gazową z przyłączem, sieć kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe z dróg, sieć kanalizacji sanitarnej do szczelnych zbiorników bezodpływowych , sieć oświetlenia ulic wewnętrznych. ( Projekt budowlany i pozwolenie na budowę sieci). Drogi wewnętrzne z polbruku. Dla działki jest pozwolenie na budowę pod dom jednorodzinny pn" Pod Dęb." Achron. Wykonano badania geologiczne gruntu. Działka do zakupu na osiedlu z nową zabudową mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. W otoczeniu las. Ciche i spokojne miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą nieruchomością gruntową, do szybkiej zabudowy. Cena ofertowa do negocjacji.

DZIAŁKA  TANOWO,

DZIAŁKA TANOWO,

456 400 zł | 2440 m2 | nr oferty: INW26960

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Tanowo, gm. Police, powiat policki , o powierzchni 2.440 m2. Rodzaje użytków: RVI - 1345 m2, LZ-rvi - 305 M2, Lz-ŁV - 790 m2. DZIAŁKA GRANICZY BEZPOŚREDNIO Z LASEM. Działka objęta jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gm. Police- tzw: "Tanowo" ( Dz. Urz. Woj.2012.1870), teren elementarny oz. symbolem 11 M J. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. Powierzchnia zabudowy do 25 % powierzchni działki. Wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, do 9,5 m, w tym wysoki dach. Minimalna powierzchnia działki dla terenu 11 MJ- 850 m2. Udział pow. biologiczno czynnej min 50%. Działa jest uzbrojona w sieć elektroenergetyczną ze skrzynką ZK, sieć wodociągową z przyłączem na działce, sieć gazową z przyłączem, sieć kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe z dróg, kanalizacji sanitarnej do szczelnych zbiorników bezodpływowych , sieć oświetlenia ulic wewnętrznych. ( Projekt budowlany i pozwolenie na budowę sieci). Drogi wewnętrzne z polbruku. Dla działki jest pozwolenie na budowę pod dom jednorodzinny pn" Pod Dęb." Achron. Wykonano badania geologiczne gruntu. Działka do zakupu na osiedlu z nową zabudową mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. W bezpośrednim otoczeniu lasu. Ciche i spokojne miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą nieruchomością gruntową, do szybkiej zabudowy. Cena ofertowa do negocjacji.

DZIAŁKA  MIERZYN,

DZIAŁKA MIERZYN,

370 000 zł | 1028 m2 | nr oferty: INW26880

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w atrakcyjnej lokalizacji Mierzyna ( boczna ulica od ul. Topolowej), gm. Dobra, powiat policki, o łącznej powierzchni 1028 m2. Składają się 3-y działki współgraniczących o powierzchni 698 m2 - użytek Bp-698 m2; 273 m2 - użytek Bp-245 m2 i R IVb- 28 m2 oraz 57 m2 - R IV b. Działka posiada dostęp do drogi gminnej publicznej tj ul. Topolowej poprzez działkę drogową( udział). Działka znajduje się w 2-ej linii zabudowy. W drodze dojazdowej do działki, o nawierzchni betonowej znajdują się sieci uzbrojenia podziemnego, tj sieć elektroenergetyczna, sieć wodociągowa, sieć kanalizacji sanitarnej ks200, sieć kanalizacji deszczowej kd250 oraz sieć gazowa g125. Działka w otoczeniu nowych domów w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Dom może być usytuowany od północy, natomiast ogród od południa. Działka znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, w otoczeniu pięknych drzew i krzewów ozdobnych oraz licznych drzew owocowych. W otoczeniu ładnie zagospodarowane domy jednorodzinne, otoczone piękną zielenią. Gwarantuje to intymność i komfort mieszkania w takim atrakcyjnym otoczeniu.Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Należy wystąpić o decyzję o warunkach zabudowy. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta. W bliskiej odległości znajdują się liczne sklepy, sieć handlowo- usługowa, szkoła, przedszkole itp. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą nieruchomością gruntową bezpośrednio w terenie, z uwagi na jej walory.

powiadom mnie o podobnych ofertach

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o podobnych ofertach
kobieta

Znajdę dla ciebie Twój nowy dom

  • Wyszukam najlepszą ofertę na rynku
  • Wynegocjuję atrakcyjna cenę
  • Załatwię wszystkie formalności

Małgorzata Kaziszyn tel. 509 393 480
e-mail: malgorzata.kaziszyn@inwestor.com.pl

 

 

dłonie
 

MIESZKANIE W SZCZECINIE Z OGRÓDKIEM

z widokiem na jezioro, las, morze i góry za pół darmo

cudów nie spełniamy ale naprawdę wiele potrafimy

Zadzwoń i sprawdź 91 489 00 54