-
-
-
 

Nasz zespół

Centrala Firmy

Piotr Poncyljusz

Piotr Poncyljusz

Prezes Zarządu - sprawy trudne i niemożliwe

piotr@inwestor.com.pl

tel.: 914890054

Bożena Pietrzyńska

Bożena Pietrzyńska

sekretariat

bozena.pietrzynska@inwestor.com.pl

tel.: 508359646

Małgorzata Kaziszyn

Małgorzata Kaziszyn

agent ds. sprzedaży mieszkań i domów
moje referencje >>>

malgorzata.kaziszyn@inwestor.com.pl

tel.: 509 393 480

Wojciech  Kohlman

Wojciech Kohlman

ekspert ds. kredytów hipotecznych i gotówkowych

agent nieruchomości

skontaktuj się ze mną >>>

wojciech.kohlman@inwestorfinanse.pl

tel.: 512357089

 
Daniel Polis

Daniel Polis

specjalizacja: mieszkania sprzedaż
skontaktuj się ze mną 

daniel.polis@inwestor.com.pl

tel.: 514604803; 914890054

Jolanta Haas

Jolanta Haas

nieruchomości komercyjne, lokale, sklepy, domy

skontaktuj się ze mną >>>

jolanta.haas@inwestor.com.pl

tel.: 507087994; 914890054

Adrian Szydłowski

Adrian Szydłowski

mieszkania wynajem, mieszkania sprzedaż
moje referencje >>>

adrian.szydlowski@inwestor.com.pl

tel.: 602573773

Halina Zdunek

Halina Zdunek

działki, grunty, nieruchomości komercyjne

halina.zdunek@inwestor.com.pl

tel.: 514604801; 914890054

 
Violetta Strzeszewska

Violetta Strzeszewska

agent nieruchomości
pośrednik licencjonowany
moje referencje >>>

violetta.strzeszewska@inwestor.com.pl

tel.: 600267067

Mirosława Kostrzewa

Mirosława Kostrzewa

Agent Nieruchomości
 

miroslaw.kostrzewa@inwestor.com.pl

tel.: 602377577

Aleksandra Poncyljusz

Aleksandra Poncyljusz

Doradca ds. nieruchomości

aleksandra.poncyljusz@inwestor.com.pl

tel.: 602479879

koszyk

 

SPRZEDAJ MIESZKANIE ZA GOTÓWKĘ

Kupujemy każde mieszkanie w Szczecinie 

  • W dowolnym stanie technicznym i prawnym
  • Również do remontu i zadłużone

Więcej informacji........>

ludzie

POSZUKUJEMY MAKLERÓW NIERUCHOMOŚCI 

  • Oferujemy najlepsze zarobki
  • Ciekawą dynamiczną pracę
  • Bardzo duże możliwości rozwoju
  • Indywidualne szkolenia
  • Super atmosferę 

zobacz więcej .........>