-
-
-
 

Nasz zespół

Centrala Firmy

Piotr Poncyljusz

Piotr Poncyljusz

Prezes Zarządu - sprawy trudne i niemożliwe

piotr@inwestor.com.pl

tel.: 914890054

Ewa Poncyljusz

Ewa Poncyljusz

V-ce Prezes Zarządu. Szkolenia i Coaching

ewa@inwestor.com.pl

tel.: 514604807

Bożena Pietrzyńska

Bożena Pietrzyńska

sekretariat

bozena.pietrzynska@inwestor.com.pl

tel.: 508359646

Małgorzata Kaziszyn

Małgorzata Kaziszyn

agent ds. sprzedaży mieszkań i domów
moje referencje >>>

malgorzata.kaziszyn@inwestor.com.pl

tel.: 509 393 480

 
Wojciech  Kohlman

Wojciech Kohlman

ekspert ds. kredytów hipotecznych i gotówkowych

agent nieruchomości

skontaktuj się ze mną >>>

wojciech.kohlman@inwestorfinanse.pl

tel.: 512357089

Daniel Polis

Daniel Polis

specjalizacja: mieszkania sprzedaż
skontaktuj się ze mną 

daniel.polis@inwestor.com.pl

tel.: 514604803; 914890054

Jolanta Haas

Jolanta Haas

nieruchomości komercyjne, lokale, sklepy, domy

skontaktuj się ze mną >>>

jolanta.haas@inwestor.com.pl

tel.: 507087994; 914890054

Adrian Szydłowski

Adrian Szydłowski

mieszkania wynajem, mieszkania sprzedaż
moje referencje >>>

adrian.szydlowski@inwestor.com.pl

tel.: 602573773

 
Halina Zdunek

Halina Zdunek

działki, grunty, nieruchomości komercyjne

halina.zdunek@inwestor.com.pl

tel.: 514604801; 914890054

Violetta Strzeszewska

Violetta Strzeszewska

agent nieruchomości
pośrednik licencjonowany
moje referencje >>>

violetta.strzeszewska@inwestor.com.pl

tel.: 600267067

Mirosława Kostrzewa

Mirosława Kostrzewa

Agent Nieruchomości
 

miroslaw.kostrzewa@inwestor.com.pl

tel.: 602377577

dłonie
 

MIESZKANIE W SZCZECINIE Z OGRÓDKIEM

z widokiem na jezioro, las, morze i góry za pół darmo

cudów nie spełniamy ale naprawdę wiele potrafimy

Zadzwoń i sprawdź 91 489 00 54  

kobieta

Znajdę dla ciebie Twój nowy dom

  • Wyszukam najlepszą ofertę na rynku
  • Wynegocjuję atrakcyjna cenę
  • Załatwię wszystkie formalności

Małgorzata Kaziszyn tel. 509 393 480
e-mail: malgorzata.kaziszyn@inwestor.com.pl