-
-
-
 

Nasz zespół

Centrala Firmy

Piotr Poncyljusz

Piotr Poncyljusz

Prezes Zarządu - sprawy trudne i niemożliwe

piotr@inwestor.com.pl

tel.: 914890054

Ewa Poncyljusz

Ewa Poncyljusz

V-ce Prezes Zarządu. Szkolenia i Coaching

ewa@inwestor.com.pl

tel.: 514604807

Bożena Pietrzyńska

Bożena Pietrzyńska

sekretariat

bozena.pietrzynska@inwestor.com.pl

tel.: 508359646

Małgorzata Ziobrowska

Małgorzata Ziobrowska

Główna Księgowa, kadry, płace

malgorzata.ziobrowska@inwestor.com.pl

tel.: 514604800

 
Małgorzata Kaziszyn

Małgorzata Kaziszyn

doradca ds. sprzedaży mieszkań i domów

malgorzata.kaziszyn@inwestor.com.pl

tel.: 509 393 480

Wojciech  Kohlman

Wojciech Kohlman

doradca finansowy, kredyty hipoteczne

doradca nieruchomości

wojciech.kohlman@inwestorfinanse.pl

tel.: 512357089

Daniel Polis

Daniel Polis

specjalizacja: mieszkania sprzedaż

daniel.polis@inwestor.com.pl

tel.: 514604803; 914890054

Jolanta Haas

Jolanta Haas

nieruchomości komercyjne, lokale, sklepy, domy

jolanta.haas@inwestor.com.pl

tel.: 507087994; 914890054

 
Adrian Szydłowski

Adrian Szydłowski

mieszkania wynajem, mieszkania sprzedaż

adrian.szydlowski@inwestor.com.pl

tel.: 602573773

Halina Zdunek

Halina Zdunek

działki, grunty, nieruchomości komercyjne

halina.zdunek@inwestor.com.pl

tel.: 514604801; 914890054

Piotr Otto

Piotr Otto

mieszkania i nieruchomości zadłużone

piotr.otto@inwestor.com.pl

tel.: 514604802

Ewa Okwiecińska-Kanas

Ewa Okwiecińska-Kanas

specjalista ds. rynku pierwotnego

ewa.kanas@inwestor.com.pl

tel.: 514604805

 
Joanna Rożak

Joanna Rożak

sprzedaż mieszkań 

joanna.rozak@inwestor.com.pl

tel.: 602377577

Violetta Strzeszewska

Violetta Strzeszewska

specjalista ds. nieruchomości
pośrednik licencjonowany

violetta.strzeszewska@inwestor.com.pl

tel.: 600267067

kobieta

Znajdę dla ciebie Twój nowy dom

  • Wyszukam najlepszą ofertę na rynku
  • Wynegocjuję atrakcyjna cenę
  • Załatwię wszystkie formalności

Małgorzata Kaziszyn tel. 509 393 480
e-mail: malgorzata.kaziszyn@inwestor.com.pl

 

 

koszyk

 

SPRZEDAJ MIESZKANIE ZA GOTÓWKĘ

Kupujemy każde mieszkanie w Szczecinie 

  • W dowolnym stanie technicznym i prawnym
  • Również do remontu i zadłużone

Więcej informacji........>