wróćLOKAL na WYNAJEMSZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM

nowoczesny lokal w centrum z ogródkiem

LOKAL na WYNAJEM SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
LOKAL na WYNAJEM SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
LOKAL na WYNAJEM SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
LOKAL na WYNAJEM SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Polecam do wynajmu lokal o powierzchni 330 m2 położony w nowoczesnym budynku Black Pearl w centrum miasta.Nieruchomość daje możliwość dowolnej aranżacji . Istnieje możliwość podziału na 100 metrowe moduły i wynajęcia mniejszej powierzchni. Na uwagę zasługuje fakt ,że do lokalu przynależy ogródek o pow ok 60 m2 - bez dodatkowych opłat, co jest rzadkością dla lokali w centrum miasta. Nieruchomość bardzo jasna ze względu na to, że jedna ze ścian zewnętrznych jest całkowicie przeszklona i posiada kilka szklanych drzwi wejściowych. Wykończenie lokalu na koszt najemcy, minimalny okres najmu to 5 lat. Do opłat czynszowych należy doliczyć opłaty eksploatacyjne w wysokości ok 13 zł/m2.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

numer ofertyINW28940
SymbolINW28940
Cena cena w innych walutach 19 250,00 PLN
MiejscowośćSZCZECIN
Dzielnica - osiedleŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Powierzchnia całkowita330,00 m2
Rodzaj budynkuAPARTAMENTOWIEC
Rok budowy2019
Piętroparter
KlimatyzacjaJEST
OchronaJEST
Liczba miejsc parkingowych1

zobacz wszystkie cechy

 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Jolanta Haas


Jolanta Haas

nieruchomości komercyjne, lokale, sklepy, domy

skontaktuj się ze mną >>>


jolanta.haas@inwestor.com.pl
tel.: 507087994; 914890054

Zapytaj o ofertę

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

powiadom mnie o podobnych ofertach

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o podobnych ofertach