wróćLOKAL na WYNAJEMSZCZECIN, DĄBIE

Wynajem - lokal handlowy, 102 m2, Prawobrzeże

LOKAL na WYNAJEM SZCZECIN, DĄBIE
LOKAL na WYNAJEM SZCZECIN, DĄBIE
LOKAL na WYNAJEM SZCZECIN, DĄBIE
LOKAL na WYNAJEM SZCZECIN, DĄBIE
Do wynajęcia lokal zlokalizowany w obiekcie o charakterze handlowo-usługowym znajdującym się na Prawobrzeżu Szczecina. Na powierzchnię 102 m2 składa się duża sala sprzedaży i 2 pomieszczenia. Lokalizacja o bardzo dużym ruchu pieszych. Na podłodze wysokiej jakości kafle, ściany gładzone, malowane, sufity podwieszane z lampami rastrowymi. Ogrzewanie i ciepła woda – sieć miejska. Doskonałe sąsiedztwo wielu branż gwarantujące duży przepływ klientów. Duże witryny. Możliwość umieszczenia reklamy na elewacji (bez dodatkowych opłat). Dotychczasowe użytkowanie lokalu – handlowo-usługowe, możliwa również gastronomia. Przy lokalu duży, ogólnodostępny parking dla klientów. Doskonała wizualizacja obiektu. Ruchliwa ulica, w pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Wymagana kaucja. Do ceny najmu należy doliczyć podatek VAT. Dodatkowe koszty: ogrzewanie, energia elektryczna i woda - wg zużycia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

numer oferty376256
Symbol376256
Cena cena w innych walutach 5 100,00 PLN
Czynsz i inne opłaty stałe5 100,00 PLN
MiejscowośćSZCZECIN
Dzielnica - osiedleDĄBIE
Powierzchnia całkowita102,00 m2
Rodzaj budynkuBIUROWO-HANDLOWY
Rok budowy1970
Materiał ścianCEGŁA
Piętroparter
Liczba pięter2
KlimatyzacjaJEST
Liczba miejsc parkingowych1

zobacz wszystkie cechy

 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Adrian Szydłowski


Adrian Szydłowski

mieszkania wynajem, mieszkania sprzedaż
moje referencje >>>


adrian.szydlowski@inwestor.com.pl
tel.: 602573773

Zapytaj o ofertę

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

powiadom mnie o podobnych ofertach

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o podobnych ofertach