-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertMieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Szczecin

sortuj
MIESZKANIE SZCZECIN, CENTRUM

MIESZKANIE SZCZECIN, CENTRUM

377 000 zł | 41 m2 | pokoi: 2 | nr oferty: INW29527

Polecam nowe mieszkania o pow. 40,9 m2, położone na czwartym piętrze. W skład mieszkania wchodzi duży pokój 20,4 m2, sypialnia 9,4 m2, aneks kuchenny, łazienka 3,5 m2 z WC, przedpokój 7,6 m2. Okna drewniane, PCV, drzwi antywłamaniowe. Na podłogach panele, terakota. Woda oraz ogrzewanie gazowe. Możliwość zainstalowania kompletnej klimatyzacji. Kupujący nie płaci podatku 2% PCC. Znakomita lokalizacja. W pobliżu wszystkie obiekty użyteczności publicznej, przystanki tramwajowe, autobusowe, sklepy. Planowany termin oddania mieszkania dla własnej aranżacji - czerwiec 2022. Zdjęcia przedstawiają przykładowy standard wykończenia. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

MIESZKANIE SZCZECIN, CENTRUM

MIESZKANIE SZCZECIN, CENTRUM

339 000 zł | 36 m2 | pokoi: 2 | nr oferty: INW29526

Polecam nowe mieszkania o pow. 36 m2, położone na czwartym piętrze. W skład mieszkania wchodzi duży pokój 17 m2, sypialnia 9,7 m2, aneks kuchenny, łazienka 3,8 m2 z WC, przedpokój 5,5 m2. Okna drewniane, PCV, drzwi antywłamaniowe. Na podłogach panele, terakota. Woda oraz ogrzewanie gazowe. Możliwość zainstalowania kompletnej klimatyzacji. Kupujący nie płaci podatku 2% PCC. Znakomita lokalizacja. W pobliżu wszystkie obiekty użyteczności publicznej, przystanki tramwajowe, autobusowe, sklepy. Planowany termin oddania mieszkania dla własnej aranżacji - czerwiec 2022. Zdjęcia przedstawiają przykładowy standard wykończenia. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

MIESZKANIE SZCZECIN, CENTRUM

MIESZKANIE SZCZECIN, CENTRUM

283 000 zł | 30 m2 | pokoi: 2 | nr oferty: INW29524

Polecam nowe mieszkania o pow. 30 m2, położone na czwartym piętrze. W skład mieszkania wchodzi duży pokój 15 m2, sypialnia 7,4 m2, aneks kuchenny, łazienka 3 m2 z WC, przedpokój 4,6 m2. Okna drewniane, PCV, drzwi antywłamaniowe. Na podłogach panele, terakota. Woda oraz ogrzewanie gazowe. Możliwość zainstalowania kompletnej klimatyzacji. Kupujący nie płaci podatku 2% PCC. Znakomita lokalizacja. W pobliżu wszystkie obiekty użyteczności publicznej, przystanki tramwajowe, autobusowe, sklepy. Planowany termin oddania mieszkania dla własnej aranżacji - czerwiec 2022. Zdjęcia przedstawiają przykładowy standard wykończenia. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

MIESZKANIE SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

MIESZKANIE SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

440 000 zł | 50 m2 | pokoi: 2 | nr oferty: INW29491

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 50,20 m2, lokal położony jest na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 1990 roku. Mieszkanie w standardzie do wprowadzenia. Okna PCV, drzwi wejściowej antywłamaniowe. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Czynsz administracyjny wynosi 420 zł (woda, ogrzewanie, eksploatacja, śmieci). W skład mieszkania wchodzi: - salon o pow. 22,86 m2 - sypialnia o pow. 11,23 m2 - kuchnia o pow. 6,30 m2 - łazienka o pow. 3,40 m2 - przedpokój o pow. 3,46 m2 - pomieszczenie dodatkowe o pow. 3,09 m2 Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 5,30 m2 W okolicy znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, przychodnia. Lokalizacja budynku od strony ul. Adama Mickiewicza. Spokojna lokalizacja szybkim dojazdem do centrum miasta. Klucze w biurze ! Zapraszam do kontaktu oraz na prezentacje ! ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

MIESZKANIE SZCZECIN, GOLĘCINO

MIESZKANIE SZCZECIN, GOLĘCINO

260 000 zł | 45 m2 | pokoi: 2 | nr oferty: INW29454

Na sprzedaż nieruchomość na Golęcinie Mieszkanie składa się z: - sypialni, - słonecznego salonu, - kuchni, - wydzielonej toalety. Niskie koszty utrzymania, czynsz ok. 300zł. Do nieruchomości przynależy piwnica i komórka lokatorska. Kamienica ocieplona, odnowiona klatka schodowa. W pobliżu komunikacja miejska, dojazd do centrum w 15minut. Zapraszam na prezentację. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

MIESZKANIE SZCZECIN, NIEBUSZEWO

MIESZKANIE SZCZECIN, NIEBUSZEWO

359 000 zł | 63 m2 | pokoi: 2 | nr oferty: INW29399

Przedstawiam ofertę przestronnego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m2. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze kamienicy zlokalizowanej blisko ronda Giedroycia, jednak w spokojnym miejscu. Pokoje są duże, dobrze doświetlone, okna z widokiem na ulicę i podwórko. Kuchnia osobna, łazienka z oknem. W przedpokoju solidna i funkcjonalna zabudowa w pojemną szafę. Ciepłą wodę i ogrzewanie zapewnia ekonomiczny piec gazowy. W jednym pokoju na podłodze deska w dobrym stanie, w drugim pokoju panele. Instalacja ogrzewania wymieniona na miedzianą, instalacja elektryczna również miedziana. Okna PCV. Pomieszczenia wymagają remontu. Elewacja kamienicy odnowiona, natomiast klatka schodowa czysta, lecz do odświeżenia. Niskie koszty utrzymania - czynsz do wspólnoty wraz z funduszem remontowym wynosi 233 zł. Opłaty za wodę, wywóz śmieci, gaz i prąd według zużycia. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta - w sąsiedztwie pętla autobusowa i przystanki tramwajowe. Polecam tę ofertę i zapraszam na prezentację. Cena za 1 m2 tylko 5,7 tys. zł. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

MIESZKANIE SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM

MIESZKANIE SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM

364 000 zł | 42 m2 | pokoi: 2 | nr oferty: INW29196

Polecam nowe mieszkania o pow. 41,8 m2, położone na czwartym piętrze. W skład mieszkania wchodzi duży pokój, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka, WC. Okna drewniane, PCV, drzwi antywłamaniowe. Na podłogach panele, terakota. Woda oraz ogrzewanie gazowe. W pobliżu mieszkania znajdują się wszystkie obiekty użyteczności publicznej. Kupujący nie płaci podatku PCC!!! Znakomita lokalizacja. W pobliżu wszystkie obiekty użyteczności publicznej. Zdjęcia przedstawiają przykładowy standard wykończenia ! Gorąco polecam i zapraszam na prezentację !!! ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

MIESZKANIE SZCZECIN, ŻELECHOWA

MIESZKANIE SZCZECIN, ŻELECHOWA

465 000 zł | 58 m2 | pokoi: 2 | nr oferty: 400461

Nowa SUPER oferta ! Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z Balkonem. Nieruchomość po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Umeblowanie oraz wyposażenie pozostaje w cenie ! Nieruchomość położona na wysokim parterze zadbanego, ocieplonego niskiego bloku z cegły z 2007 roku. Na powierzchnię 57,75 składają się: 54,27 mkw powierzchnia użytkowa mieszkania oraz 3,48 mkw piwnica. W skład mieszkania wchodzi: - Przestronny salon z wyjściem na balkon - Sypialnia ( z zabudową typu komandor) - Kuchnia z oknem ( zabudowa meblowa oraz sprzęt agd pozostaje w cenie) - Przedpokój( z zabudową typu komandor ) - Łazienka z wc Nieruchomość wykończona z dbałością o szczegóły. Umeblowane i wyposażone. Nie wymaga nakładów finansowych. Niskie koszty ogrzewania. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Układ mieszkania pozwala na przerobienie nieruchomości na 3 pokoje ( w salonie aneks kuchenny) Przy bloku znajduje się bezpłatne miejska parkingowe oraz sklep. Super lokalizacja, cisza i spokój ( bardzo fajne sąsiedztwo) a jednocześnie dogodny dojazd do Centrum Gorąco polecam ze względu na atrakcyjną cenę, komfortowy układ oraz standard. Klucze w biurze ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

MIESZKANIE SZCZECIN, CENTRUM

MIESZKANIE SZCZECIN, CENTRUM

369 000 zł | 46 m2 | pokoi: 2 | nr oferty: 400444

Mieszkanie 2 pokojowe położone w niskim budynku na parterze w ścisłym centrum miasta nieopodal Centrum Galaxy ale w zacisznej okolicy. Położenie na parterze idealnie nadaje się dla osób starszych lub na działalność biurową kosmetyczną, w okolicy dużo miejsc parkingowych. Blok ocieplony z cegły ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej i bardzo niski czynsz do Zarządcy 250 zł. Mieszkanie po remoncie odświeżone ściany, w kuchni nowe meble na wymiar, nowe okna PCV. Łazienka z oknem i z wanną. Na podłogach terakota. Z salonu wejście do sypialni z dużą szafą zabudowa wnęki na wymiar. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie do wydania od zaraz. Zapraszam na prezentację. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

MIESZKANIE SZCZECIN, PRZYJAŹNI

MIESZKANIE SZCZECIN, PRZYJAŹNI

285 000 zł | 31 m2 | pokoi: 2 | nr oferty: 400404

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na os. Przyjaźni z pięknym widokiem na panoramę Szczecina. Mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze 12 piętrowego wieżowca. Na powierzchnię 30,6 m2 składają się salon z wejściem do kuchni, sypialnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Czynsz administracyjny 320 zł. Do mieszkania przynależy piwnica. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu park, sklepy dyskontowe, szkoły i przedszkola. Pod budynkiem liczne miejsca parkingowe. Dobry dojazd do centrum komunikacją miejską. Idealna nieruchomość pod inwestycję. Zapraszam na prezentację! ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

MIESZKANIE STOBNO,

MIESZKANIE STOBNO,

290 000 zł | 40 m2 | pokoi: 2 | nr oferty: 400415

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, bezczynszowe mieszkanie na parterze bloku z 1978 roku w miejscowości Stobno. Na powierzchnię użytkową 39,5 składa się salon, sypialnia, kuchnia z oknem, łazienka z wc. Mieszkanie w standardzie dobrym: okna PCV , ściany gładzone , na podłodze panele i terakota; w pełni umeblowane i wyposażone. Dużym atutem mieszkania jest zejście z salonu do piwnicy, pomieszczenie można wykorzystać np.na pralnię, które można również oddzielić od dodatkowego pomieszczenia piwnicy (osobne wejście od klatki schodowej). Do nieruchomości przynależą, piwnica ok 20m2, garaże, dwa ogródki w tym jeden warzywno-owocowy uprawny. w pełni umeblowane i wyposażone. Do zamieszkania od marzec-kwiecień 2022r. Okolica cicha i spokojna, połączenie z miastem, przystanek autobusowy ok 400m. Zapraszam na prezentacje. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

MIESZKANIE SZCZECIN, CENTRUM

MIESZKANIE SZCZECIN, CENTRUM

369 000 zł | 55 m2 | pokoi: 2 | nr oferty: 400399

Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży mieszkania w samym Centrum Miasta. Na całkowitą powierzchnię 54,59 m 2 wchodzi: -salon, -sypialnia, -kuchnia, -łazienka wraz z toaletą, -przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.Niskie koszty utrzymania.Ogrzewanie ,woda z pieca gazowego. W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna,wodnokanalizacyjna,nowe drzwi wejściowe. Klatka schodowa w trakcie remontu ,został już wyremontowny dach ,wymieniona brama wejściowa. Polecam ze względu na top lokalizację ,potencjał nieruchomości. Dzwoń juz dziś więcej informacji udzielę telefonicznie! Wizualizacje przedstawiaja przykładową aranżację! ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

powiadom mnie o podobnych ofertach

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o podobnych ofertach