-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertlista ofert nieruchomości

sortuj
DOM  JĘCZYDÓŁ,

DOM JĘCZYDÓŁ,

2 495 000 zł | 400 m2 | pokoi: 8 | nr oferty: INW26808

Proponujemy do zakupu położony w malowniczej miejscowości Jęczydół, gmina Kobylanka, powiat stargardzki, woj. zachodniopomorskie dom na działce o łącznej powierzchni 9900 m2, oddalony ok 500 m od J. Miedwie i otoczony lasem. Nieruchomość obejmuje dwie działki współgraniczące o powierzchni 5152 m2( B-R VI) i 4748 m2 ( R V ). Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wolnostojącym, dwoma budynkami gospodarczymi, garażem wolnostojącym. Całkowicie ogrodzona z bramą wjazdową. Wjazd na posesję wyłożony polbrukiem oraz ozdobnymi kamieniami. Dom otoczony przepięknym ogrodem, wkomponowanym z wielkim smakiem w otoczenie. Bardzo wiele gatunków drzew i krzewów ozdobnych. Znajdują się na działce, naturalne oczka wodne obsadzone ozdobnymi roślinami wodnymi i kwiatami wraz z różnymi gatunkami ryb. Największy staw ma wybudowany most, który ciekawie wkomponowuje się w otoczenie. Jest możliwość pływania po nim łódką i podziwiania ogrodu. Nieruchomość dodatkowo otoczona jest lasem świerkowym, a w odległości ok. 500 m jest Jezioro Miedwie. Dom o powierzchni zabudowy 460 m2, 3-y kondygnacje, z wbudowanym 2-wu stanowiskowym garażem, 8 pokoi, z możliwością rozbudowy w części poddasza dodatkowymi pokojami ( samodzielne 2-wa mieszkania), sauna, kuchnia w zabudowie, łazienki, balkony i tarasy, pomieszczenia gospodarcze. Wybudowany z wysokiej jakości materiałów, ciepły, przestronny. Z balkonów i tarasów przepiękny widok na otaczający ogród, oczka wodne ,las. Dla terenu obowiązuje aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Uch.Nr XLVII/281/2014 z dn. 30.10.14, jednostka elementarna 8 MN, tj .zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Polecam niniejszą nieruchomość, z uwagi na jej szczególne walory: piękne otoczenie, urodę ogrodu, zbiorników wodnych, cisza, spokój oraz czyste powietrze. Idealne miejsce do wypoczynku i podziwiania walorów przyrody. Zapraszamy do bezpośredniego zapoznania się z nieruchomością, bo jest tego warta. Jest możliwość negocjacji.

DZIAŁKA  JĘCZYDÓŁ,

DZIAŁKA JĘCZYDÓŁ,

270 000 zł | 2000 m2 | nr oferty: INW26807

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową położoną w malowniczej miejscowości Jęczydół, gmina Kobylanka, powiat stargardzki, woj. zachodniopomorskie, o łącznej powierzchni 9900 m2, oddaloną ok. 500 m od J. Miedwie i otoczoną lasem. Nieruchomość obejmuje dwie działki współgraniczące o powierzchni 5152 m2( B-R VI) i 4748 m2 ( R V ). Działka o powierzchni 5152 m2 zabudowana jest domem mieszkalnym jednorodzinnym wolnostojącym. Natomiast działka o powierzchni 4748 m2 jest niezabudowana i jest możliwość wydzielenia z niej powierzchni ok. 2000 m2 ( do ustalenia z właścicielami). Działka ogrodzona płotem oraz obsadzona drzewami. Droga dojazdowa utwardzona ( prywatna-udział). Znajduj się w niej sieci uzbrojenia podziemnego, tj. sieć elektroenergetyczna ze skrzynką ZK, sieć wodociągowa,sieć kanalizacyjna oraz sieć gazowa. Na działce znajdują się nasadzenia pięknymi drzewami i krzewami ozdobnymi. Na działce współgraniczącej( zabudowanej) znajdują się naturalne oczka wodne obsadzone ozdobnymi roślinami wodnymi i kwiatami wraz z różnymi gatunkami ryb. Największy staw ma wybudowany most, który ciekawie wkomponowuje się w otoczenie. Nieruchomość dodatkowo otoczona jest lasem świerkowym, a w odległości ok. 500 m jest Jezioro Miedwie. Dla terenu obowiązuje aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Uch.Nr XLVII/281/2014 z dn. 30.10.14, jednostka elementarna 8 MN, tj .zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Polecam niniejszą nieruchomość, z uwagi na jej szczególne walory: piękne otoczenie, urodę ogrodu, zbiorników wodnych, cisza, spokój oraz czyste powietrze. Idealne miejsce do wypoczynku i podziwiania walorów przyrody. Zapraszamy do bezpośredniego zapoznania się z nieruchomością, bo jest tego warta. Jest możliwość negocjacji ceny ofertowej.

MIESZKANIE  SZCZECIN, ŻELECHOWA

MIESZKANIE SZCZECIN, ŻELECHOWA

310 000 zł | 45 m2 | pokoi: 2 | nr oferty: INW26804

Polecam kameralne i przytulne piętro domu z piękne zagospodarowaną działką w cichej i zielonej części dzielnicy Żelechowa. Na powierzchnię 45,2 m2 składają się: - dwa bardzo ustawne pokoje 16,5 m2 oraz 15 m2 - dwa okna w każdym pokoju zapewniają słońce i widok na zielone okolice, - przechodnia i jasna kuchnia 7 m2 - wyposażona w meble oraz niezbędne sprzęty AGD, - przedpokój z antywłamaniowymi drzwiami wejściowymi, - łazienka 2 m2 z oknem, posiadająca wannę z funkcją prysznica dzięki szklanemu parawanowi. Mieszkanie nie wymaga nakładów inwestycyjnych, jest zadbane i funkcjonalnie urządzone. W ostatnich latach wymieniona została instalacja gazowa (piec dwuobiegowy, zapewniający ogrzewanie i ciepłą wodę) oraz wodno-kanalizacyjna. Okna PCV, ściany gładzone i malowane. Piętro domu zostało niedawno ocieplone. Dach szczelny, solidnie wykonany z blachy falistej. Do dyspozycji właściciela jest 50 % udziału w gruncie, co stanowi 287,5 m2 wydzielonego ogrodu z niewielkim budynkiem gospodarczym, drewnianą wiatą ogrodową, miejscem na ognisko czy grilla, jak również 47 % udziału w częściach wspólnych - strychu, piwnicy oraz klatce schodowej. Przed domem znajdują się miejsca parkingowe; istnieje również możliwość zrobienia wjazdu na posesję i budowy wiaty lub garażu. Koszty - brak czynszu, podatek od nieruchomości 205 zł/rok; wieczyste użytkowanie 615 zł/rok; prąd, gaz i woda wg zużycia. Położenie nieruchomości w zacisznym miejscu wśród zieleni gwarantuje możliwość wypoczynku, a dobre skomunikowanie z centrum miasta jest dodatkowym atutem. Zapraszam.

powiadom mnie o podobnych ofertach

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o podobnych ofertach

koszyk

 

SPRZEDAJ MIESZKANIE ZA GOTÓWKĘ

Kupujemy każde mieszkanie w Szczecinie 

  • W dowolnym stanie technicznym i prawnym
  • Również do remontu i zadłużone

Więcej informacji........>

kobieta

Znajdę dla ciebie Twój nowy dom

  • Wyszukam najlepszą ofertę na rynku
  • Wynegocjuję atrakcyjna cenę
  • Załatwię wszystkie formalności

Małgorzata Kaziszyn tel. 509 393 480
e-mail: malgorzata.kaziszyn@inwestor.com.pl