-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertlista ofert nieruchomości

sortuj
DZIAŁKA TANOWO,

DZIAŁKA TANOWO,

333 700 zł | 1963 m2 | nr oferty: INW26961

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Tanowo, gm. Police, powiat policki , o powierzchni 1963 m2. Rodzaje użytków: RV - 1963 m2. Działka objęta aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gm. Police - tzw: "Tanowo" ( Dz. Urz. Woj.2012.1870), teren elementarny oz. symbolem 17 UHG. Usługi handlu i gastronomi z dopuszczalną towarzyszącą funkcją mieszkaniową włąściciela lub personelu. Funkcja mieszkaniowa dopuszczalna pod warunkiem realizacji funkcji usługowej. Powierzchnia zabudowy do 30 % powierzchni działki. Wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, do 9,5 m, w tym wysoki dach. Zabudowa wolnostojąca lub zespołowa. Minimalna powierzchnia działki dla terenu 17 UHG -1800 m2. Udział pow. biologiczno czynnej min 40%. Obiekty i obszary chronione nie występują. Działa jest uzbrojona w sieć elektroenergetyczną ze skrzynką ZK, sieć wodociągową z przyłączem na działce, sieć gazową z przyłączem, sieć kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe z dróg, sieć kanalizacji sanitarnej do szczelnych zbiorników bezodpływowych , sieć oświetlenia ulic wewnętrznych. ( Projekt budowlany i pozwolenie na budowę sieci). Drogi wewnętrzne z polbruku. Dla działki jest pozwolenie na budowę pod dom jednorodzinny pn" Pod Dęb." Achron. Wykonano badania geologiczne gruntu. Działka do zakupu na osiedlu z nową zabudową mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. W otoczeniu las. Ciche i spokojne miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą nieruchomością gruntową, do szybkiej zabudowy. Cena ofertowa do negocjacji.

DZIAŁKA TANOWO,

DZIAŁKA TANOWO,

456 400 zł | 2440 m2 | nr oferty: INW26960

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Tanowo, gm. Police, powiat policki , o powierzchni 2.440 m2. Rodzaje użytków: RVI - 1345 m2, LZ-rvi - 305 M2, Lz-ŁV - 790 m2. DZIAŁKA GRANICZY BEZPOŚREDNIO Z LASEM. Działka objęta jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gm. Police- tzw: "Tanowo" ( Dz. Urz. Woj.2012.1870), teren elementarny oz. symbolem 11 M J. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. Powierzchnia zabudowy do 25 % powierzchni działki. Wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, do 9,5 m, w tym wysoki dach. Minimalna powierzchnia działki dla terenu 11 MJ- 850 m2. Udział pow. biologiczno czynnej min 50%. Działa jest uzbrojona w sieć elektroenergetyczną ze skrzynką ZK, sieć wodociągową z przyłączem na działce, sieć gazową z przyłączem, sieć kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe z dróg, kanalizacji sanitarnej do szczelnych zbiorników bezodpływowych , sieć oświetlenia ulic wewnętrznych. ( Projekt budowlany i pozwolenie na budowę sieci). Drogi wewnętrzne z polbruku. Dla działki jest pozwolenie na budowę pod dom jednorodzinny pn" Pod Dęb." Achron. Wykonano badania geologiczne gruntu. Działka do zakupu na osiedlu z nową zabudową mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. W bezpośrednim otoczeniu lasu. Ciche i spokojne miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą nieruchomością gruntową, do szybkiej zabudowy. Cena ofertowa do negocjacji.

MIESZKANIE SZCZECIN, SŁONECZNE

MIESZKANIE SZCZECIN, SŁONECZNE

1 400 zł | 49 m2 | pokoi: 2 | nr oferty: INW26951

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe położone na 6 piętrze bloku przy ul. Jasnej. Mieszkanie jest po remoncie, przytulne, umeblowane, posiada niezbędne wyposażenie. Na powierzchnię 48,5 m2 składają się: sypialnia ok. 9m2, salon ok. 18 m2, osobna kuchnia, przestronny przedpokój, łazienka i WC. Kuchnia wyposażona jest w dobrej jakości meble w zabudowie, lodówkę z zamrażalką, kuchenkę gazową z elektrycznym piekarnikiem, stół i taborety. W szafkach są naczynia, garnki, sztućce i inne potrzebne przybory kuchenne. W sypialni poza wygodnym łóżkiem stoi funkcjonalna szafa i komoda. Salon umeblowany jest w szafki wiszące i stojące, kanapę z funkcją spania i sofę, stolik komputerowy, stolik RTV wraz z telewizorem, stolik kawowy i inne drobne, ale przydatne meble. W przedpokoju zamontowana jest pojemna szafa z lustrzanymi drzwiami, wieszak, siedzisko i komoda. Mieszkanie jest bardzo słoneczne, ekspozycja zachodnia, wszystkie okna posiadają osłaniające rolety. Zaletą jest duża loggia z widokiem na Puszczę Bukową. Bezpieczeństwo zapewniają drzwi antywłamaniowe oraz domofon. Czynsz do spółdzielni na 2-3 osoby ok. 600 zł (zależny od zużycia wody i ogrzewania). Czynsz najmu 1.400,00 zł + kaucja w wysokości 2 miesięcznego czynszu. Dodatkowo płatna energia elektryczna oraz Internet i TV. Preferowany najem okazjonalny. Z uwagi na wysokiej jakości wyposażenie i urządzenie mieszkania z dużą dbałością o szczegóły oferta skierowana jest do osób niepalących oraz bez zwierząt. Lokalizacja zapewnia bliskość placówek oświatowych, infrastruktury handlowo-usługowej, terenów rekreacyjnych w tym Staw Rubinowy obok budynku. Przystanki autobusowe linii A, 65, 84 w bezpośrednim sąsiedztwie zapewniają dobre skomunikowanie z centrum miasta. Zapraszam do zapoznania się z atutami oferty. Klucze w biurze.

DOM SZCZECIN, POGODNO

DOM SZCZECIN, POGODNO

720 000 zł | 160 m2 | pokoi: 4 | nr oferty: INW26943

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej usytuowany przy jednej ze spokojnych ulic Pogodna. W sąsiedztwie wszelkie punkty użyteczności publicznej: szkoła, przedszkole, ryneczek, bank, uczelnia wyższa. Rewelacyjna oferta dla rodziny z dziećmi ze względu na lokalizację oraz ogromny potencjał aranżacyjny. Nieruchomość została gruntownie zmodernizowana, nowe podłogi, ściany, instalacja elektryczna, wodna i gazowa. Na zewnątrz również dokonane zostały ulepszenia, nowa elewacja, dach, wysokiej jakości stolarka okienna. Wnętrze zaaranżowano zupełnie na nowo, uzyskano dużo więcej korzyści poprzez wyburzenie niektórych ścian działowych, pomieszczenia stały się bardziej przestronne i jasne. Na poziomie parteru jest jedna otwarta strefa dzienna z wyjściem na taras i do ogrodu. Wygodne drewniane schody prowadzą na drugi poziom, gdzie w planach są dwie sypialnie oraz łazienka. Poddasze może stanowić dodatkową sypialnie ze skosami. Dom jest w całości podpiwniczony. Ogród w prostokątnym kształcie, na końcu murowany budynek gospodarczy zaadaptowany na garaż (wjazd od ulicy z tyłu). Całość wymaga wykończenia, to znaczy położenia podłóg, pomalowania ścian, umeblowania; pozostały prace, które nowy właściciel wykona według swojego gustu i swoich oczekiwań. Nieruchomość prezentuje się rewelacyjnie, a po wykończeniu może być prawdziwą perełką na Pogodnie. Obecny właściciel gwarantuje wysoką jakość użytych materiałów a także wykonanej dotychczas pracy. Pozostaje tylko postawić kropkę nad "i" :) Zapraszam do oglądania.

DOM BEZRZECZE,

DOM BEZRZECZE,

595 000 zł | 122 m2 | pokoi: 5 | nr oferty: INW26933

Proponujemy do zakupu zlokalizowany w atrakcyjnej lokalizacji, tj. na Bezrzeczu, segment bliźniaka. Dom mieszkalny dwu kondygnacyjny w zabudowie bliźniaczej, o nowoczesnej architekturze, w standarcie deweloperskim. Przygotowany jest do szybkiego zamieszkania i wykończenia według uznania nowego właściciela. W skład wchodzą następujące pomieszczenia: - parter: salon z aneksem kuchennym o pw. ok 34 m2, gabinet ( lub pokój gościnny), o pow. ok 10 m2, łazienka wraz z wc o pow. ok. 4 m2. garderoba i spiżarnia. Salon ma bezpośrednie wyjście na taras od strony południowej -nasłonecznionej. Posiada przygotowane miejsce i instalacje do zainstalowania kominka. - piętro: znajduja się 3-y pokoje ( sypialnie) o pow. ok .17 m2, 16 m2 i 10 m2, z których jest wyjście na balkon, i z którego rozciąga się ładny widok na okolicę. Dodatkowa łazienka z wc o pow. ok. 7 m2, pralnia. - poddasze-dodatkowe miejsce do przechowywania. Segment w standarcie deweloperskim obejmuje: - wykonane instalacje elektryczne, gazowe, wodno-kanalizacyjne, - dachówka ceramiczna, - okna PCV i tarasowe przesuwane, - ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach, - tynki gipsowe, - drzwi wejściowe antywłamaniowe, - taras, także podejścia do domu z polbruku, furtka, - piec gazowy dwuobiegowy , - przygotowane miejsce pod kominek, - działka ogrodzona siatką, - nawieziony czarnoziem i posiana trawa. Segment posadowiony na działce o powierzchni 400 m2. Nie posiada garażu wbudowanego , natomiast przynależne sa 2 miejsca parkingowe( wyłożone polbrukiem). Zapraszamy do zapoznania się z tą nieruchomością bezpośrednio. Cena ofertowa jest do negocjacji.

DOM BEZRZECZE,

DOM BEZRZECZE,

595 000 zł | 122 m2 | pokoi: 5 | nr oferty: INW26932

Proponujemy do zakupu zlokalizowany w atrakcyjnej lokalizacji, tj. na Bezrzeczu, segment bliźniaka. Dom mieszkalny dwu kondygnacyjny w zabudowie bliźniaczej, o nowoczesnej architekturze, w standarcie deweloperskim. Przygotowany jest do szybkiego zamieszkania i wykończenia według uznania nowego właściciela. W skład wchodzą następujące pomieszczenia: - parter: salon z aneksem kuchennym o pw. ok 34 m2, gabinet ( lub pokój gościnny), o pow. ok 10 m2, łazienka wraz z wc o pow. ok. 4 m2. garderoba i spiżarnia. Salon ma bezpośrednie wyjście na taras od strony południowej -nasłonecznionej. Posiada przygotowane miejsce i instalacje do zainstalowania kominka. - piętro: znajduja się 3-y pokoje ( sypialnie) o pow. ok .17 m2, 16 m2 i 10 m2, z których jest wyjście na balkon, i z którego rozciąga się ładny widok na okolicę. Dodatkowa łazienka z wc o pow. ok. 7 m2, pralnia. - poddasze-dodatkowe miejsce do przechowywania. Segment w standarcie deweloperskim obejmuje: - wykonane instalacje elektryczne, gazowe, wodno-kanalizacyjne, - dachówka ceramiczna, - okna PCV i tarasowe przesuwane, - ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach, - tynki gipsowe, - drzwi wejściowe antywłamaniowe, - taras, także podejścia do domu z polbruku, furtka, - piec gazowy dwuobiegowy , - przygotowane miejsce pod kominek, - działka ogrodzona siatką, - nawieziony czarnoziem i posiana trawa. Segment posadowiony na działce o powierzchni 400 m2. Nie posiada garażu wbudowanego , natomiast przynależne sa 2 miejsca parkingowe( wyłożone polbrukiem). Zapraszamy do zapoznania się z tą nieruchomością bezpośrednio. Cena ofertowa jest do negocjacji.

powiadom mnie o podobnych ofertach

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o podobnych ofertach
kobieta

Znajdę dla ciebie Twój nowy dom

 • Wyszukam najlepszą ofertę na rynku
 • Wynegocjuję atrakcyjna cenę
 • Załatwię wszystkie formalności

Małgorzata Kaziszyn tel. 509 393 480
e-mail: malgorzata.kaziszyn@inwestor.com.pl

 

 

ludzie

POSZUKUJEMY MAKLERÓW NIERUCHOMOŚCI 

 • Oferujemy najlepsze zarobki
 • Ciekawą dynamiczną pracę
 • Bardzo duże możliwości rozwoju
 • Indywidualne szkolenia
 • Super atmosferę 

zobacz więcej .........>