-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertlista ofert nieruchomości

sortuj
DZIAŁKA  MIERZYN,

DZIAŁKA MIERZYN,

367 000 zł | 1618 m2 | nr oferty: INW26711

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową nie zabudowaną zlokalizowaną w Mierzynie, gm. Dobra, powiat policki, rejon ul. Zeusa, o powierzchni 1618 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gm. Dobra-Uch. nr IX/158/03 z 6.10.2003 oz. przeznaczenie podstawowe- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej z usługami nieuciążliwymi- Mj/U. Maksymalna pow. zabudowy -35 %. Maksymalna wysokość zabudowy- 12 m do kalenicy, nie więcej niż 3-y kondygnacje.Budynki kryte dachami stromymi o kącie nachylenia połaci dachowej minimum 25 st.Minimalny udział pow. biologicznie czynnej do -50 %.Dopuszcza się scalanie i podział terenu do minimalnej pow. działki budowlanej do 800 m2 i dostępu do drogi publicznej. Działka posiada uzbrojenie podziemne,tj: sieć elektroenergetyczną przy granicy działki ze skrzynką ZK, siec wodociągową z przyłaczen na działce, sieć gazową w grodze dojazdowej oraz wykonane szambo. Pas terenu, przy granicy działki, jest zagospodarowany nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych. Są posadzone także drzewa owocowe: wiśnie, czereśnie,grusze, jabłonie, morele, brzoskwinie oraz krzewy aronii. Działka częściowo ogrodzona, teren płaski, otoczona nowymi domami jednorodzinnymi. Dojazd drogą utwardzoną ( udział w cenie działki). W cenie działki jest projekt wraz z pozwoleniem na budowę pod dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy, z dużym garażem 2-stanowiskowym, pn. Eris II G2, o pow. użytkowej ok. 130 m2. Działka atrakcyjnie lokalizacji, z częściowo urządzonym ogrodem, mediami, do szybkiej zabudowy, cena do rozmów. Zapraszam do bezpośredniego zapoznania się z niniejszą nieruchomością gruntową.

DZIAŁKA  SZCZECIN, BUKOWO

DZIAŁKA SZCZECIN, BUKOWO

1 295 000 zł | 3169 m2 | nr oferty: INW26709

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową zabudowaną zlokalizowana w Szczecinie, os. Bukowo, rejon ul. Ogrodniczej o łącznej powierzchni 3169 m2 ( składają się 2-wie działki o powierzchni 2213 m2 z istniejącym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz 956 m2 zabudowana garażem wolnostojącym). Użytki: B i Bi. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pn" Bukowo-Kolonistów" - Uch nr LIX/1094/06 z dn. 10.07.2006 , Dz.U. nr 104 z 16.10.2007 r. poz 1802.--teren P.M.1074.MN.U. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dopuszcza się lokalizację usług wbudowanych. Minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnej:50 % powierzchni działki budowlanej w zabudowie wolnostojacej i bliźniaczej, 30 % powierzchni działki budowlanej w zabudowie szeregowej. Maksymalna wysokość zabudowy 2 kondygnacje nadziemne, w tym 2-go w stromym dachu, nie więcej niż do 9 m. Maksymalna wysokość zabudowy wzdłuż ul P.B.1132KDW -3 kond. do 12 m. Forma budynków: wolnostojące,bliźniacze, szeregowe. Maksymalna długośc zespołu zabudowy szeregowej 90 m. Budynki kryte dachami stromymi, minimum dwu spadowymi. Maksymalna powierzchnia zabudowy na działce budowlanej: 30 % w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej, 50% w zabudowie szeregowej. Usługi w parterach budynków. Pochylenie dachu co najmniej 22 st. Minimalna wielkość działki budowlanej 600 m 2 dla zabudowy wolnostojącej, dla szeregowej 220 m 2, bliźniaczej 350 m 2. Minimalna szerokość frontu: dla wolnostpojącej-20 m,szeregowej- 6 m, bliźniaczej-12 m. Na działce uzbrojenie podziemne: sieć elektroenergetyczna ze skrzynką ZK, sieć wodociągowa , sieć gazowa, sieć kanalizacyjna z przyłączami. Właściciel bierze pod uwagę sprzedaż niniejszej działki pod zabudowę mieszkaniową szeregową z obcją wyburzenia istniejącego budynku. Proponowana cena ofertowa jest do negocjacji. Zapraszam do zapoznania się z tą ofertą.

DOM  SZCZECIN, BUKOWO

DOM SZCZECIN, BUKOWO

980 000 zł | 500 m2 | pokoi: 7 | nr oferty: INW26708

Proponowany do sprzedaży dom zlokalizowany jest w dzielnicy Bukowo.Bardzo dobry dojazd do centrum miasta środkami komunikacji miejskiej. Przestronny, wolno stojący dom, położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2213 m 2. Działka ogrodzona( brama na pilota) z ciekawymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych.Wykonany chodniki wewnętrznym i inne elementy małej architektury. Na działce znajduje się ponadto garaż wolno stojący, który jest w cenie nieruchomości. Całkowita powierzchnia domu ( 3-y kondygnacje) wynosi ok. 500 m 2, na którą składa się 7 pokoi, obszerna kuchnia, 3 łazienki, dodatkowe wc, holl, pomieszczenie gospodarcze( może służyć jako dodatkowy pokój lub obszerna garderoba), kotłownia. Ponadto istnieje możliwość przystosowania części strychu o powierzchni ok. 50 m2 na dodatkowe pomieszczenie mieszkalne. Na parterze znajduje się salon z kominkiem połączony z kuchnią i jadalnią. Z salonu wyjście na taras i ogród. Poz tym znajdują się inne pomieszczenia, tj łazienka z wc i kabiną prysznicową, pokój gospodarczy, spiżarnia, kotłownia, hol, z którego można przejść do garażu. Na pierwszym piętrze jest bardzo duży salon z balkonem ( ok 75 m2),sypialnia z łazienką wraz z wc. Natomiast na drugim piętrze są dwa pokoje( ok 26 i 16 m2), sypialna z balkonem -ok 32 m2, bardzo duża łazienka wyposażona w wannę narożną, kabinę prysznicową, wc i bidet( podwyższony standard). W budynku znajdują się wszelkie niezbędne instalacje ( 380 i 220 V), linie telefoniczne.Budynek zabezpieczony siecią alarmową, roletami antywłamaniowymi oraz stylowymi kratami. Jest możliwość powiększenia powierzchni działki o dodatkowa powierzchnię ,łącznie 3.169 m2.

powiadom mnie o podobnych ofertach

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o podobnych ofertach
kobieta

Znajdę dla ciebie Twój nowy dom

  • Wyszukam najlepszą ofertę na rynku
  • Wynegocjuję atrakcyjna cenę
  • Załatwię wszystkie formalności

Małgorzata Kaziszyn tel. 509 393 480
e-mail: malgorzata.kaziszyn@inwestor.com.pl

 

 

domek

KREDYTY HIPOTECZNE I POŻYCZKI

Całkowicie bezpłatnie dla Ciebie !!!!

Porównamy oferty wszystkich banków i wybierzemy najlepszy kredyt hipoteczny

Skontaktuj się z naszym Ekspertem Wojciech Kohlman 512357089