wróćDZIAŁKA na SPRZEDAŻSZCZECIN, OSÓW

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ SZCZECIN, OSÓW
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ SZCZECIN, OSÓW
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ SZCZECIN, OSÓW
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ SZCZECIN, OSÓW
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ SZCZECIN, OSÓW
Kompleks działek o powierzchni od 1"000 do 10"000 m2 na terenie w pełni uzbrojonym, z drogami dojazdowymi, z wydanym planem zagospodarowania przestrzennego oraz otaczającym je pięknym lasem.
Największym atutem tych działek jest ich bardzo atrakcyjne położenie, w otulinie Lasu Arkońskiego i Puszczy Wkrzańskiej. To już ostatnie takie działki w tak urokliwej lokalizacji. W bliskiej odległości komunikacja miejska, apteka, kościół, liczne tereny rekreacyjne, jezioro Głębokie, kompleks basenów, kortów tenisowych itp. Osiedle na stałe związane z naturą, bezpieczne, wśród innych luksusowych posiadłości.

Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą o maksymalnej wysokości zabudowy 8m do kalenicy, nie więcej niż dwie kondygnacje naziemne w tym druga ze stromym dachem (min 25%) minimum dwuspadowym. Maksymalna powierzchnia zabudowy w granicach działki budowlanej 25%.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

numer oferty301814
Symbol301814
Cena cena w innych walutach 452 700 PLN
Cena za m2450 PLN
MiejscowośćSZCZECIN
Dzielnica - osiedleOSÓW
Pow. działki1 006 m2
Kształt działkiPROSTOKĄT
Droga dojazdowaUTWARDZONA
Energia elektrycznaJEST
Podłączony gazJEST
Podłączony wodociągJEST
Podłączona kanalizacjaJEST
Rodzaj ogrodzeniaBRAK

zobacz wszystkie cechy

 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Halina Zdunek


Halina Zdunek

działki, grunty, nieruchomości komercyjne

halina.zdunek@inwestor.com.pl
tel.: 514604801; 914890054

Zapytaj o ofertę

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

powiadom mnie o podobnych ofertach

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o podobnych ofertach